Nokia 6708 - problem

Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson
Ani
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 25. Feb 2008. 18:57

Nokia 6708 - problem

Post od Ani »

moj drug je instalirao program na svoj telefon ali telefon ne podrzava tu vrstu softvera. Sad ne moze da ukljuci telefon, pojavi se onaj standardan NOKIA screen a posle nekog vremena pojavi se i obavestenje: "Write to flash done" i ispod teksta su jos neke gluposti kao da ekran nije u redu :S
Probao sam da tel. prikljucim sa komp. putem USB kabla, komp. ucita tel. na 2-3 sekunde potom ga iskljuci... u cemu je problem, kako da ga resim?

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Moguce da je neka vrsta virusa pa mu je da tako kazem pao sistem.Neka proba da izvadi nakratko bateriju i nek proba da ga stavi na punjac neko vreme i uradi format,ako ne upali nista od ovoga-servis.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Ani
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 25. Feb 2008. 18:57

Post od Ani »

ok... hvala... pokusacu... a kako da uradi to formatiranje?


Izmenila Ninolina:: nemoj da citiraš post iznad svog.. pretpostavlja se da na njega odgovaraš...

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

ani progooglaj na netu 99% da ima objasnjenje kako se radi mada mozda i neko na forumu zna( za nokiu 6630 je bilo zelena slusalica+zvezda+power cinimi se, mada moguce da gresim imao sam ga odavno) ujedno to je i najbolje da pokusas
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Ani
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 25. Feb 2008. 18:57

Post od Ani »

pise ovako:

Power on the phone while pressing "Menu+3+Send" buttons. hod the power button untill it shows formatting.

e sad, koje dugme na telefonu je "Menu" i "Send" posto moj drug ima tuch screen i nikad nije koristio dugmad na telefonu xD

http://z.about.com/d/cellphones/1/0/O/E ... 6708-g.jpg

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Ani,
send dugme je zelena sluska(dugme...)
meni dugme je jedno od ona dva plava (izmedju zelenog i crvenog)
:D :D :D
D500&E71

Ani
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 25. Feb 2008. 18:57

Post od Ani »

moze li nekako da se izbrise sve iz telefon, a da se tel. ne ukljucuje (posto ne moze)... mozda nekako moze preko USB kabla ili...?

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Moze ako odneses u servis i oni ce to uz pomoc odgovarajuceg softvera i hardvera da ti odrade,mada ne znam koliko bi te kostalo.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Odgovori