Samsung Galaxy S21 / S21 +

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S21 / S21 +

Post od znemanja »

Ako si ga kupio na KP možda da kontaktiraš prodavca ako je to prodavac koji se bavi prodajom preko KP, pa da ga on servisira, svako te ne košta ništa da pošalješ poruku prodavcu na KP.

A što se tiče servisa, pozoveš par servisa u balkanskoj, pitaš koliko bi to orjentaciono koštalo i onda imaš sliku koliko ko naplaćuje.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

geoneo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Sub, 17. Okt 2020. 04:54
:: Galaxy S21 5G

Re: Samsung Galaxy S21 / S21 +

Post od geoneo »

Hmm. Mislim da maticna zeza ali nisam siguran. Uzeo sam fen pre neki dan i izuo ga na najtoplije pa grejao pozadinu (ledja) telefona i nakon dobrog rejanja pritisnuo istu flasom (od 3L omeksivaca :D) dok se nije ohladila i sada nista ne prekida (ili fon ima neki hladan lem, j*m li ga) i za sada radi savrseno. KP prodavca (od kog sam kupio fon) ne mogu da kontaktiram jer sam obrisao kontakt poruku (na moju zalost) a i zasto bih kada fon, svakako, nema gsaranciju. . .

No, jedno pitanjce:
- Imam u ponudi S21 5G Snapdragon 8/256 u bas perfektnom stanju za 400e (30 dana garancije) i Motorolu Edge 30 Fusion 8/128 u zapecacenoj kutiji za 420e sa fiskalnim.
Sta odabrati od te dve opcije?!?!
Evviva il comunismo e la libertà!

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S21 / S21 +

Post od znemanja »

Uvek bi pre kupio uređaj sa garancijom, nego uređaj bez garancije, tako da je moj savet motorola.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Odgovori