Covid-19

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Covid-19

Post od miodrage »

AnGeL oF LoVe, blagodarim.

Zelenko, a kako drugacije stoku uterati u tor ako nece da slusa? Jesu prvo bile molbe? -Jesu. Jesu urodile plodom? -Nisu.
A mere jesu potrebne i moraju se sprovesti. Ako imas bolji nacin, i garantujes glavom da ce da deluje, dodji, kandiduj se, od mene imas siguran glas. Ali, ako omanes, ima da te nema. Moze?
Lako je iz AU pametovati...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

Nikad nisi bio sav svoj u komentarima, a pogoyovo sada.
A Brazilcima su eto doku*cile te represivne mere i na hiljade ljudi je izaslo napolje. Svi su se verovatno nagledali Youtube zaverenickih snimaka. Stvarno su "stoka", sad ce svi da se zaraze i pomru po ulicama. Treba i njima neki "sudija Dred" da ih pohvata i strpa u torove.

goran_mias
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Ned, 28. Jun 2015. 17:30

Re: Covid-19

Post od goran_mias »

miodrage,

Koja je to stoka? Sam si rekao da i ti ides sa porodicom u prirodu i setas, jel onda i vi pripadate tom toru?

Ti i ovaj gore Andjel ste u stvari gori od malog broja ljudi koji sa namerom ne postuje preporuke!

Prosle godne (februar) je od seznoskog gripa umrla moja rodjaka (1963 god), dobila upalu pluca i umrla (lekari nisu uspeli da joj pomognu), nije imala druge bolesti. Znaci pre toga nije imala probleme, zakacila je grip, pogorsalo se stanje, upala pluca i sve se odigralo u par dana.

Da li ja treba da navedem koja ste vi stoka lekari jer niste na vreme dijagnostikovali tumor testisa i koji je sada metastazirao na pluca bratu moje supruge koji ima samo 24 god?

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: Covid-19

Post od Drafer »

Možda je miodrage mislio na ovakve YouTube spodobe koje su do doktorskog posla verovatno došli putem oralnog seksa, takve ni ne treba slušati

https://www.youtube.com/watch?v=jc0jpdhlusM
Android 12

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

Evo kako neke zemlje "stite" svoje gradjane od nevidljivog neprijatelja. A suboticki primarijus doktor M.N. bi takve okrutne i ponizavajuce fasisticke mere uveo i u svoju zemlju. U tekstu je opisano tek nekoliko drzavnih "demokratija", ima jos jedna lista koja ubraja i Srbiju i broji preko 30 zemalja. "Stoka", sta ces...

https://www.theguardian.com/global-deve ... ds-poorest

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: Covid-19

Post od AnGeL oF LoVe »

Већ сам писао да сит гладном не верује! Да ли је могуће да је нет појединце направио телетабисима, толико дрогирао да више верују глупостима са нета него особама које директно раде се оболелима? У стању су да копају по нету данима и ноћима, налазе и постују линкове из места где никад нису били а својим очима ништа нису видели. Верујем у оно што видим и доживим, не верујем лажљивим медијима, много лажи, много наивних. Многи ће се опаметити, има времена.
LG G2 Black,16GB

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

Ne tera te niko da ulazis u temu i komentarises. Leci te obolele i cuti. Kad budem crk'o od te vase proklete korone, doci cu u temu da se opametim.

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

AnGeL oF LoVe napisao:Верујем у оно што видим и доживим
Видео си и доживео корону? Како ми то можемо да урадимо?
Него јел добисте то повећање од фараона?

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

Znaci ako licno ne vidis i ne dozivis karneval u Riju de Zaneiru, isti verovatno ne postoji, jer ga i lazljivi mediji prenose. Ti isti mediji pumpaju koronu, na hiljade mrtvih, voze ih viljuskarima do hladnjaca i transportuju do krematorijuma koji rade 24/7. Znaci lazu...

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Covid-19

Post od гари »

Ovde i dalje teče rasprava. Mare kad počne da "časti ljude sa sendvičima".

Poenta je treba gledati koji je izvor kredibilniji. Da li recimo šta kaže AV na televiziji o stanju u domovima zdravlja, ili nekoliko svojih prijatelja koji su lekari. Na primer.

Pa tako i za Greenov primer sa Rijom. Gledaš sve izvore, i opredeljuješ se na neki logičan način šta je najverovatnije istina. A za Rio, niko ni ne kaže da tamo nema nikakvog karnevala, pa dileme ni nema.

A da se vratim na temu, šta je čovek hteo da ti kaže, Mare. Ti iz nekog razloga najviše veruješ onome što čuješ iz YouTube videa, i sve ostalo onda zanemaruješ. To je pogrešno. Moj bilo komšija može snimiti video za YouTube.

Nebitno, šta si se nakačio toliko, trošiš svoje sopstveno vreme. Nećeš nikome ovde isprati mozak da mislimo isto kao ti.[emoji6] Kao što mi mi ostali ne možemo to isto da učinimo tebi.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

Никоме ја не испирам мозак, само износим своје мишљење о свему овоме. А ови овде набеђени медицинари шаљу код психијатра сваког ко се не слаже са њима и не пада на ову пропаганду и пумпање бројева мртвих

https://www.youtube.com/watch?v=ug7jf75OiNQ

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Covid-19

Post od Deksi »

Mare džaba ti rabota, ostaješ usanljen u svojim ubedjenjima, a ti youtube snimci moraju se prave, treba da se zaradi jer dok ima ću....

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202004 ... 568d17.jpg[/img]

Poslato sa jugoistoka.

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

И шта сад покушаваш са овим? А што се тиче јутуба па ту ето још увек можемо да чујемо и другу страну. И не смета ти јутуб кад гледаш снимке фапових камиона :D

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

Deksi, nije usamljen, pored mene ima jos nekoliko postenih ljudi kloji su izrazili sumnju u ovu ujdurmu. I sta, i oni su pogledali nekoliko YT video klipova i postali teletabisi, jer se kosi sa ubedjenjima ova dva mlada medicinara? Pola nacije vise ni doktorima ne veruje, znajuci da nam je zdravstvo vec decenijama u katastrofalnom stanju, sad cemo u ovom haosu da se pravimo da su svi u pravu i da su svi odjednom postali brizni prema pacijentima i posveceni svom poslu. Ma kako da ne...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Covid-19

Post od miodrage »

Pola nacije ili mozda i vise vise nikme ne veruje... Tuzno.

Da idem u prirodu sa porodicom u Kelebijsku sumu, u jednu zabot gde kilometrima nema nikoga uokolo. Ja nijednom nisam napisao da je to lose, ja sam napisao da treba izolacija od drugih. Ne znam sta je tu nejasno?
Svaka medjusobna interakcija sa drugim ljudima, koji ne zive u istom domacinstvu treba da je nulirana do daljnjeg.

Ja sam video setalista tu u mom kraju, video sam u BG, NS... E to je za svaku osudu, i zato i kazem da stoku treba uterati u torove. A za sve koji su i pored lepog vremena ostali kucama, respekt i kapa dole.

Za vas jutublije jedno veliko nosite se!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

Ti s porodicom napolje u setnju, a ostalu stoku pozatvarati u torove. Koja si ti nula od coveka, nije normalno.
Jadna ta tvoja lekarska struka s tobom...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Covid-19

Post od Azimuth »

Da utrcim pre nego sto krenete opet da se vredjate.
Najveci problem ovde je sto svesno ne zelite da se razumete. Nemam nista protiv da razmenite misljenja, iskustva, neke izvore i sl., ali vredjanja nisu i nece biti dozvoljena.
Te pogrene nazive ostavite za sebe ili PP.
U suprotnom brisem temu.

Hvala lepo.

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

Једноставније је да само уклониш ове који вређају

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: Covid-19

Post od bestboy »

Green napisao:doci cu u temu da se opametim.
+1
Наше ће сјене лутати по форуму, плашити струку. :lol:

Како људи да поверују кад нам је кризни штаб у исто време и ротари клаб.

Миодраже, пре него што се однесемо, како коментаришеш да су на скупу који је требао да сумира резулатате борбе против свињског грипа на ком су били преставници СЗО, министар наш и пар људи из министарства као и пар стотина лекара, лекарима рекли "Хвала што сте учествовали у нашој показној вежби". Пар лекара се побуни, затим и остали, настане шкандал и хаос, одмах прекину скуп и ајде кућама. :lol:
Слобода или смрт

goran_mias
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Ned, 28. Jun 2015. 17:30

Re: Covid-19

Post od goran_mias »

miodrage napisao:Pola nacije ili mozda i vise vise nikme ne veruje... Tuzno.

Da idem u prirodu sa porodicom u Kelebijsku sumu, u jednu zabot gde kilometrima nema nikoga uokolo. Ja nijednom nisam napisao da je to lose, ja sam napisao da treba izolacija od drugih. Ne znam sta je tu nejasno?
Svaka medjusobna interakcija sa drugim ljudima, koji ne zive u istom domacinstvu treba da je nulirana do daljnjeg.

Ja sam video setalista tu u mom kraju, video sam u BG, NS... E to je za svaku osudu, i zato i kazem da stoku treba uterati u torove. A za sve koji su i pored lepog vremena ostali kucama, respekt i kapa dole.

Za vas jutublije jedno veliko nosite se!
Ne ti si jasno napisao da smo stoka i da nas treba zatvoriti!

A sta mislis da pola Subotice ode do te sume???

Nas 2mil iz BG-a treba da napunimo sve okolne sume...


Isto neki de..l sa drugog foruma zagovara da se nikako ne izlazi iz stana, da su svi nenoramalni koji jednom dnevno prosetaju sa decom kejom ili negde slicno..a onda posle 10 dana napise kako ima dvoriste 10 ari i kako uziva, more...

Zaključana tema