Huawei P9 / P9 Plus

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od yocasylver »

Nema,sve radi savrseno dobro.Sad mogu da kazem da sam zadovoljan baterijom

yocasylver1
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 258
Pridružio se: Uto, 24. Maj 2016. 01:50

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od yocasylver1 »

Stigao novi update, 393.Prihvatio sam ga, nadam se da neću da se kajem. Uglavnom poboljšanja oko sigurnosti, nadam se da su pegla li i sistem malo.

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od yocasylver »

Ko nije uradio update jer nije siguran moze slobodnu.Mislim da su popravili optimizaciju paa samim tim i trjanje baterije.Sad je jos bolje.Obicno u ovo vreme sam imao oko 30-35% a sad imam 51%.Isti uslovi koriscenja.Mogu reci da sam bas zadovoljan

vlade93
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Pet, 02. Maj 2014. 13:42
:: LG G1, LG G2.. IP 5S
:: Sony ericsson k800i

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od vlade93 »

Stigao mi 394, nisam prelazio ni na 393,ali sam sad uradio direkt prelaz na 394, kad dodjem sa posla uradicu factory.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od zokowmali »

Potrebna pomoc,sinoc stavio P9 na punjac a jutros ga nasao mrtvog...ne prepoznaje ga racunar,nece da puni,nece da upali,kombinacija dugmica nece...ne znam sta mi je ciniti

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od yocasylver »

zokowmali napisao:Potrebna pomoc,sinoc stavio P9 na punjac a jutros ga nasao mrtvog...ne prepoznaje ga racunar,nece da puni,nece da upali,kombinacija dugmica nece...ne znam sta mi je ciniti
Servis

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od Evindzer »

^ Ili zamena. Keša za novi. :D

yocasylver1
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 258
Pridružio se: Uto, 24. Maj 2016. 01:50

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od yocasylver1 »

vlade93 napisao:Stigao mi 394, nisam prelazio ni na 393,ali sam sad uradio direkt prelaz na 394, kad dodjem sa posla uradicu factory.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Kakav je 394?Ja sam a 393 i zadovoljan sam. Koliko vidim samo Google sigurnosna poboljšanja od 150MB.

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od zokowmali »

zokowmali napisao:Potrebna pomoc,sinoc stavio P9 na punjac a jutros ga nasao mrtvog...ne prepoznaje ga racunar,nece da puni,nece da upali,kombinacija dugmica nece...ne znam sta mi je ciniti
mali update, odneo na servis,covek se ne javlja sta mu je,svratim,pitam a on kaze "ploca" nema spasa...rekoh e do..... Ali radoznao i odnesem u sledeci servis i kazem sta se desilo,ostavim broj i kaze zovem te...ali mozda ce potrajati neki dan. kontam, nema frke,i onako je riknuo,probaj pa sta bude. Nije proslo sat vremena, zove me covek i kaze otisao konektor za punjenje, 5e popravka,tj zamena,gotovo i dodji po tel.... evo,uzeo tel,radi, platio i castio... Zaista mi nije jasan onaj prvi serviser,ako si zatrpan poslom,ako te mrzi da radis kazi lepo... U svakom slucaju zahvalan do neba ovom drugom serviseru, naravno,morao sam i da ga castim...

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od Baraba »

Napiši oba koji su servisi. Ako nema tema, mogao bi da otvoriš "iskustva sa servisom"

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od dachakragujevac80 »

Tako je,napiši da svi znaju,i da u širokom luku zaobilaze tog prvog!

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od Sale_M »

U pravu je Baraba.Eto ko se sve bavi servisom danas...

Sent from Huawei P10 using Tapatalk
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od yocasylver »

Mom drugu se isto desilo sa P8 lite.Jedan mu trazio 60evra a kod drugog je platio 800 din i isti je slucaj kao ovde pomenuti.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od Evindzer »

Taj prvi verovatno nije neznalica, već je prosto hteo da naplati za veći kvar, a otkloni manji, postojeći.

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od Ledjo »

Pa s obzirom da je IMEI vezan za maticnu i da bi lako dokazao da ti nije menjao maticnu, mislim da serviser nije bas toliko glup

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

darkman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 165
Pridružio se: Uto, 19. Jul 2016. 14:31
:: lgl70

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od darkman »

yocaslver...kakva su tvoja iskustva sa P9? Uporedjivao sam ga sa P10...ne vidim neke velike razlike, nije desetka mnogo bolja osim u segmentima kamere ako se ne varam? Mozda bih mogao da kupim i devetku a i ustedecu neki novac? Ima neka akcija u Tehnomaniji, P9Blue za 39.000.

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od yocasylver »

Zadovoljan sam aparatom skroz.Najvise koristim za pozive i poruke,tu su Viber i Blic app najzastupljenije.Od zahtevnijih navigacija sa kojom se hardver veoma lako izbori.Inace imam dosta app ali ne koristim ih stalno.Igrice ne igram.
Generalno telefon je brz,odlican multitasking.Baterija uvek oko 30% na kraju dana.odlicno se cuje,vibracija dobra.Imam micro karticu ali nemam nista na njoj.Nikad nisam popunio prostor u telefonu.Kamerom sam zadovoljan,odlicne slike po danu.Po noci u zatvorenoj prostoriji ima malo suma.Pro mod kod kamere daje bolje rezultate jer moze da se podese razni parametri,ja ga ne koristim jer nemam dovoljno iskustva mada sam probao.Sve u svemu ne bi pogresio da ga kupis.Ja sam hteo da prodam svoj i kupim P10 ali mislim da ne bih mnogo dobio vise a doplata bi bila min 80evra tj u idealnim uslovima.
Jos dve godine mi je telefon u garanciji pa ako menjam mozda iduce godine u ovo vreme.Ako ga koristis bez zastite bices prezadovoljan izgledom,stvarno je prelep,ja sam svoj nabio u silikon i nalepio staklo pa gubi na lepoti ali kad se uzelim i kuci sam svucem ga malo i uzivam u lepoti :wink: :wink: :wink:

darkman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 165
Pridružio se: Uto, 19. Jul 2016. 14:31
:: lgl70

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od darkman »

Yocasylver, ja sam od onih korisnika koji nisu zahtevni...dakle od aplikacija nista :lol: zezam se, samo Viber, sah, aplikacija za trcanje i sklekove...to je to, ako ne racunamo muziku, ponekad YT, ne pricam previse, uglavnom sms. Pretpostavljam da bih u slucaju kupovine, meni baterija isla preko jednog dana...a i pohvalili su je u recenziji. Sto se tice kamere...ne volim da se fotografisem, mada nikada ne znas kada ce da ti zatreba ne bi li zabelezio neki momenat a smatram da je na P9 dovoljno dobra a i vise od toga.
E pa o tome i ja razmisljam...ne dobijam mnogo kod P10 a doplata je oko 100e.
Neka, neka...ako ga kupim, zastita mu ne gine, sto je sigurno, sigurno je. :)

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od yocasylver »

Za tvoje potrebe i vise.Kamera te nece izneveriti tako da si i tu siguran.Meni se inace ovaj telefon zadrzao najduze tj 9 meseci a menjam ih na 3-4 meseca.

darkman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 165
Pridružio se: Uto, 19. Jul 2016. 14:31
:: lgl70

Re: Huawei P9 / P9 Plus

Post od darkman »

Jedino ga ima jos u Tehnomaniji...ako ga ne bude bilo u trenutku kada budem kupovao, onda cu morati u Huawei prodavnicu Usce a tamo je 460e...mislim po ovome sto gledam najblizi sam njemu, e sad', videcemo jos, ali telefon ce biti Huawei u svakom slucaju. :D

Odgovori