Win mobile - korisne aplikacije

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Post od yocasylver »

imam najnoviji softver wm7,kako da ga vratim na pocetni tj na prvi koji je iyasao da bih mogao da ga otkljucam sa shevronom jer bih hteo da instaliram neke aplikacije?
moguce li je uopste to

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

yocasylver, to zavisi od modela telefona koji imas, daklem pitanje postavi u odgvoarajucoj temi za taj model. Ovaj deo nije namenjen prici o firmveru telefona vec o aplikacijama.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

Ljudi jel moguce preko opere gledati YT posto pise da za HTC HD2 ne postoji flash player? :dry: Takodje me zanima neki dobar, jednostavan i funkcionalan program za zakljucavanje pojedinih stvari, recimo na symbianu sam koristio advanced device locks koji je radio perfektno, sta da trazim za win mobile? 8)

pozz

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

Imam instalirany YT aplikaciju na HD2 i funkcionise dobro sto se tice ucitavanja i pustanja snimaka, medjutim primetio sam da ne ucitava sve snimke, tj. u pretrazi ne izbaci iste rezultate kako kad pretrazujem sajt na kompu, u cemu je problem? Verzija je 2.6.

saxyu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pet, 30. Okt 2009. 18:23

Post od saxyu »

Requirements: PPC WM5, WM6
Overview: CradleAlarm supersedes the poorly featured alarm clock of Windows Mobile. With this application you can set multiple alarms, that provide a large number of settings to let you start your day as pleasant as possible, to remind you of an appointment or many more.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16 ... 001xv.jpg/][img]http://img16.imageshack.us/img16/1003/s ... t001xv.jpg[/img][/URL]

OPEN web Radio v2.00
Requirements: PPC WM5, WM6
Overview: Simple application which allows you to listen to Internet radio on Your phone!. Listen to your favorite station whenever you want! Almost all countries in the world! More than 7,500 stations already
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69 ... 002be.jpg/][img]http://img692.imageshack.us/img692/9181 ... t002be.jpg[/img][/URL]

90knele90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 16:44

Post od 90knele90 »

e ovako od kako sam uzeo telefon sa win 7 nisam sanjao da cu se ovako pokajati! Sve neke app ubi boze. Ako neko pravi aplikacije molim ga neka napravi black listu i neka je postavi na market jer je nemoguce drugacije instalirati nesto!

svilaj
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 30. Okt 2011. 12:13

Post od svilaj »

saxyu napisao:...
da li sa ovim programom mogu da slusam internet radio na omniji i 900

Izmenio tomas.hokenberi: Citiranje celih poruka nije dozvoljeno. Posebno poruke neposredno iznad.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

svilaj, da mozes sa time da slusas internet radio na i900, ali ima i boljih aplikacija kao sto je SPB Radio.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

svilaj
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 30. Okt 2011. 12:13

Post od svilaj »

nov sam u ovome sto se tice ovih modernih telefona, imam zelju da slusam ove nase domace radio stanice jer zivim vani. je li treba tu amplikaciju instalirati ili sto vec , sustav na telefonu je 6.1

Izmenio tomas.hokenberi: Koliko puta treba da te opomenem da ne citiras cele poruke?

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

svilaj, nije aMplikacija vec aplikacija. Da treba je instalirati, kao i svaku drugu aplikaciju (aplikacija = program). U ovoj temi imas opisano dosta aplikacija, a neke od njih su za slusanje internet radija. Pogledaj temu, zapisi imena onih koje ti se ucine zgodnim, pa googlaj za njima.

I da jos jednom ponovim: Ne citiraj cele poruke. Svaka sledece takva poruka ce ti biti obrisana!
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

svilaj
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 30. Okt 2011. 12:13

Post od svilaj »

hvala, izvinjenje na citiranju, evo trazim vec sedam dana pomoc a nitko da odgovori probacu nesto ako ne bude islo moze pp

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

svilaj, procitaj moj potpis! Inace ne treba samo da cekas da ti neko odgovori. Pocni od prve strane ove teme i citaj! I drugi su se interesovali za slicne aplikacije. Windows Mobile vise nije "in", vecina korisnika i900 je presla na druge platforme (najcesce Android), tako da ne treba da ocekujes odgovor sprecijalno za tebe.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

Postoji li neki windows mobile store za nas sa windowsom poput iTunesa za apple. Drug se sa iphoneom samo nakaci, odredi sekciju top free aplikation i nadje brdo korisnih, besplatnih aplikacija, samo dload, install i kraj. Sve radi perfektno. Postoji li tako nesto za nas? xda mi je previse konfuzan i dok prvo smislim sta mi treba, pa nadjem tamo, pa od 100000 tema ubodem pravu izgubim volju za bilo cime, a verujem da i za win mobile ima brdo korisnih aplikacija.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Stefan33, imas zvanicni Windows marketplace i open market O!Market. Samo treba skinuti odogovarajuce market aplikacije i instalirati ih ako nisu vec na telefonu. Medjutim jako puno korisnih aplikacija nije na marketu.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

Instalirao O!Market. Testiracu jos kasnije. Probao sam danas i sta god da sam poceo da skidam ili je skinuto/instalirano pa ne radi, ili se prekine u toku skidanja 'zbog interneta'. Pod navodnicima jer ne dolazi do gubitka neta, nego je nesto drugo u pitanju, neki bug valjda :/

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »


Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

Jaoj, pa tek sad naleteh na official w marketplace u meniju :oops: Bas sam to trazio, samo sto nece nikako da se loguje :(

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

mislim da ti se nece ni ulogovati,jer je taj marketplace izgleda samo za WP7!
Ja sam pokusavao pa odustao!

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

:x :x :x

Mefisto
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Uto, 18. Jan 2005. 19:33

Post od Mefisto »

Pomagajte bratjo!

Imam mobilni sa WinMo 6.5 OS-om i hteo bi da instaliram GPS sa mapama za Evropu.

Hvala Garmin, iGO i TomTom, mozete li mi shibnuti neki linkcic sa dl i instrukcijama za
instalaciju ovde na forum ili na mejl: golub021@gmail.com

Hvala unapred!

Odgovori