Win mobile - korisne aplikacije

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
richpe
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pet, 26. Mar 2010. 13:37

Post od richpe »

Instalirao sam skype na htc touch cruise. I sve je ok sem sto se glas sagovornika cuje na loudspeaker-u? Da li to moze da se ispravi? I koji program savetujete za besplatnu pricu preko neta?
Pozz

Jurke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2007. 16:56
Lokacija: Novi Sad

Post od Jurke »

Ljudi imam Tytn 2 i neće da instalira SPB Mobile Shell 3.5 jer kad počne instalacija ponudi mi gde da ga instalira i ja stavim na Storage a ono samo 5 MB prostora i neće?! Ima li leka?
Total: 129.29 MB
In use: 124.16 MB
Free: 5.13 MB

Fabrički mi je 6.1, kupio sam nov tel pa još ništa nisam instalirao na njega, samo neki rečnik koji je oko 300 kB.
Nokia N70, Samsung i780

cure2fast
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 17. Mar 2009. 19:10
Lokacija: Beograd

Post od cure2fast »

richpe, idi na XDA developers site i u search-u kucaj TROCA2. To ti je programcic koji prebacuje sa sa loudspeaker-a na slusalicu... 8)

damazz
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Pet, 04. Jul 2008. 05:14

Post od damazz »

pozz
Treba mi neka aplikacija samo da prebacim slike sa fona jer ne mogu da ga povezem sa kompom preko Windows Mobile Device Center jer ne mogu da ga nadjem na netu (nalazim svugde za 6.1, a meni treba 6.5. Na CD koji sam dobio uz fon je ActiveSync koji mi sad ne treba jer korisitm Win7). U pitanju je omnia II gde moram svaku sliku pojedinacno preko bluetootha da prebacujem sto uzasno izludjuje..

hvala

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

damazz, nisam skapirao sta ti pravi problem da ga povezes sa Windows Mobile DC-om ? Device Centar ti samo sluzi kao program kojim se instalira na Win7 on prepoznaje i WM 6.0 -6.1 -6.5 ....
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

damazz, mogu samo da ti potvrdim ono sto ti je napisoa dimi89. Ne postoji posebna verzija WMDC za Windows Mobile 6.5. Ista verzija se koristi i za 6.0 i za 6.1 i za 6.5. Ono 6.1 u oznaci verzije WMDC nema nikakve veze sa verzijom Windows Mobile to je verzija WMDC. Ne postoji verzija WMDC novija od 6.1. I ne treba da juris svugde po netu, vec skini sa Microsoftovog sajta: http://www.microsoft.com/downloads/en/d ... f07aaa1914

Btw. na CD-u uz Omnia II ti stize i Active Sync i WMDC!
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

prelistah cjelu temu i ostado zatecen kako malo ima programcica za WM, sad jedno konkretno pitanje...imam WM 6.5 na KS20, pokusao da instaliram pocekt music, kaze ne moze, nije odgovarajuca aplikacija, tako isto i za nitrogen...ima li ko pojma kako da uradim da instaliram jedan od ova dva plejera za slusanje muzike...druga stvar postoji li kakva aplikacija za sms poruke nesto u fazonu ovog vito sms chat al da manje baguje i da je malo bogatija opcijama i podesavanjima. molim poruke na PP ako postoje kakvi linkovi al naravno da su zivi :D

Lijep pozdrav
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

hirurg, jel si instalirao sdkcerts.cab ??? Ako nisi onda skini sa xda i insyaliraj pa pokusaj opet ja koristim nitrogen i super mi radi. Sto se tice ViTO sms ja sam ga intalirao na WM 6.0 Official rom za ks20 i super mi radi ne baguje koliko sam mogo da primetim.Iskreno nije mi jasno kakve opcije trazis za podesavanje u sms chatu ali VITO im ima podosta ili barem vecinu onih koje ja koristim.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Jel moze neko da postavi neki dobar Youtube player (koji zapravo radi) ili neka podesavanja za streaming posto ni jedno ni drugo ne mogu da nadjem tj. sve sto sam probao ne radi.Dobro bi bilo ako neko zna podesavanja da se youtube strimuje preko WM plejera.


P.S. Koristim WM 6.0...
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

dimi89, dok mi nije crkao i780, na njemu je sa youtube-om sasvim lepo radio coreplayer. Ja sam ga koristio preko WiFi-ja, ali sam ga probao i na 064 3G mrezi i radio je.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

tomas.hokenberi, sto se tice core playera ja sam pokusao nesto da namestim ali izgleda da je youtube (google) menjao neke stvari pa sad nece da radi ni preko njega mada dobro bi bilo da mi das link ka tom tutorialu pa cu ja ipak da pokusam....
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

oxigen
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 696
Pridružio se: Čet, 04. Dec 2008. 21:41
:: Samsung galaxy Note8

Post od oxigen »

Dobar dan zamima me da li na wind.operativnom sistemu htc mozzart moze da se instalira navigacija ona kao na android tel (IGO navigacij)??
Samsung galaxy S2 white,and Nokia n82 white

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

oxigen, IGO navigacioni softver postoji za Windows Mobile 5.0-6.5 uredjaje, medjutim HTC Mozzart koristi Windows Phone 7 OS koji nije kompatibilan sa Windows Mobile 6.5 i starijim, a za njega, koliko je meni poznato, jos uvek nije izasao IGO.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

oxigen
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 696
Pridružio se: Čet, 04. Dec 2008. 21:41
:: Samsung galaxy Note8

Post od oxigen »

Hvala na odgovoru.
Zanima me sad koji tel od htc podrzavi IGO navigaciju(i da li postoji jos neka navigacija ili je IGO najbolja navigacija?
Samsung galaxy S2 white,and Nokia n82 white

jecko80
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 21. Dec 2010. 13:21

Post od jecko80 »

Da li neko može da mi preporuči aplikaciju za zaključavanje inboxa (sms) na wm 6.1?
Koristim samsung i900 16 GB

cbv
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Pon, 16. Nov 2009. 21:52
Lokacija: subotica

Post od cbv »

Moze li neka preporuka programa za e-knjigu? WM 6.5 :blinky: :blinky: :blinky: :blinky: :blinky: :blinky: :blinky: :blinky:

cure2fast
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 17. Mar 2009. 19:10
Lokacija: Beograd

Post od cure2fast »

oxigen, znaci svaki HTC koji ima u sebi GPS moze da ima i navigaciju(pogledas opis telefona i vidis da li ima GPS). Sto se tice samog kvaliteta mapa, hmmmm...kazuda je bolji Garmin za Srbiju(ima bolje mape), mada su mene i IGo i Garmin sluzili dobro. IGo ima neuporedivo lepsi interfejs, i meni se nekako licno vise svidja(koristio sam oba programa), mada koji god da izaberes od ova dva neces pogresiti...nadam se da sam bio od pomoci. 8)

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Smooth YouTube Downloader V1.5 for Windows Mobile (Supports MP3)
SlikaSlika

Sjajan youtube downloader .....

8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

cbv
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Pon, 16. Nov 2009. 21:52
Lokacija: subotica

Post od cbv »

Ljudi,pomagajte! Kako da deinstaliram neku aplikaciju,a da nije preko samsugovog pc studia,jer sad kada na compu imam w7,nece da mi instalira Active Sync. Ne znam u cemu je problem,napominjem u pitanju je Omnia 2. Mozda nije za ovu temu,izvinjavam se unapred,samo molim da mi odgovorite.... :oops:

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

cbv, pa imas ikonu "Remove programs" pod Settings na mobilnom. A na Windows 7 (i Visti) se ne koristi Active Sync, vec Windows Mobile Device Center - ciji link za download imas u jednoj od mojih prethodnih poruka na ovoj stranici.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Odgovori