Nokia 6500 slide

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
bokidjole
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 15. Jan 2009. 05:00

Post od bokidjole »

Hteo bih samo da pomenem da koristim memorijsku od 8gb i da radi super. Ima jedno 4gb muzike plus fotke, klipove i ostalo.

snexy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 27. Dec 2009. 15:08

Post od snexy »

evo vec dva dana pokusavam da iscitam sve postove,ne bih li nasla odgovor na svoj problem...ali mislim da ih je previse i da su generalno slicni problemi...nisam videla da li je neko imao problem da mu se vraca nokiin ton za zvono , iako je melodija prekopirana na memoriju telefona...prilicno me nervira i to zvono i to sto ne zvoni kako ja hocu...
ako je neko vec pisao o tom problemu ja se izvinjavam na ponavljanju,ali starno je tesko ispratiti ovoliku temu..

rockoNS
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sub, 08. Nov 2008. 01:04

Post od rockoNS »

snexy.....i ja sam imao taj problem.... pesma koja ti je postavljena za melodiju zvona,pretpostavljam da ti se nalazi na kartici....elem,u tome je problem (bio kod mene) kartica izgubi kontakt, telefon izgubi putanju do kartice pa preuzme nokiinu originalnu melodiju sa telefona...

ja sam to resio tako sto sam melodiju koju zelim za zvono telefona prekopirao na memoriju telefona. Jednostavno i funkcionalno :) Nadam se da sam malo pomogao. pozz

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

jedno pitanje za vlasnike ovog moba.drugar ima problem sa onim podešavanjima za telekom gprs i mms pa ima li negde korak po korak pošto ne mogu npr da editujem telenor podešavanja pošto telekom ne šalje config poruke...
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

VeNoM, a SMS "ALL" na 4777, pa ako treba access point imaju podešavanja u podforumu "Konfiguracija..." (za 6300 ali to je to).
rockoNS, rešenje za gubljenje kontakta sa memorijskom karticom je na drugoj strani ove teme.
:wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Ljudi, 6500 se ugasio usred razgovora i ne pali vise! Gasio se i ranije sam od sebe ali ovo sada...
Jel zna neko da li moze u "kucnoj radinosti" da se flesuje?

Poz

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Moja preporuka ti je da ipak odes u servis i das ga na detaljni pregled pa ako ti kazu da je samo do softwera mozda ces i moci kuci da ga flesujes.Mada definitivno mi nesto nije uredu sa tim telefonom....
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Nightmaster
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 23. Dec 2008. 19:02
Lokacija: Planet Hell
Kontakt:

Post od Nightmaster »

Pozdrav.
Imam nokiu 6500 slide, i internet mi radi sa default browserom, ali kada probam da otvorim neku stranicu preko opere, ne radi. Takodje ne može da se poveže na internet pomoću gmail aplikacije, koja je naravno podešena da iima stalan pristup internetu.

Može li mi neko pomoći, pošto ne znam kako da omogućim aplikacijama da se "nakače" na internet?

Hvala unapred.

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Post od mare-ss »

ne secam se tacne putanje ali potrazi u settings/connection/apply in all apps ili nesto slicno :roll:

Nightmaster
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 23. Dec 2008. 19:02
Lokacija: Planet Hell
Kontakt:

Post od Nightmaster »

Ne mogu to da nadjem, a u settins imam samo connectivity, ali ne verujem da si na to mislio, pošto su tu podešavanja za bluetooth, slušalice i usb kabl.

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Post od mare-ss »

ajde probaj ovako settings/configuration/default configuration settings tu su podesavanja za net pa bi trebalo da bude activate default in all apps :wacko: :roll:

Nightmaster
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 23. Dec 2008. 19:02
Lokacija: Planet Hell
Kontakt:

Post od Nightmaster »

uradio to, nema promene, i dalje ne rade ni gmail ni opera.
Podešavanja su telekom srbija. :?

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Nightmaster
Idi u Settings, Congiguration, Personal config, Options, Add new, Access point.
Postavi: User name - mts, password - 064, access point - gprsinternet. Aktiviraj ga kao default. Trebalo bi da radi...
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Nightmaster
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 23. Dec 2008. 19:02
Lokacija: Planet Hell
Kontakt:

Post od Nightmaster »

Hvala puno, to je to, radi sada :)
Hvala vam svima na pomoći, sjajni ste :wink:

EDIT:
Elem, gmail mi ne radi ipak, konektuje se na internet, ali dobijam poruku da nemam neki sertifikat? :dry:

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Pa znaci i gmail ti se konektuje ali sada trebas podesiti aplikaciju prema svom gmail nalogu ako ga imas naravno.

Nightmaster
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 23. Dec 2008. 19:02
Lokacija: Planet Hell
Kontakt:

Post od Nightmaster »

konektuje se, i ulogujem se, i onda dobijem poruku da ne mogu koristiti aplikaciju jer nemam neki sertifikat. :uhuh:

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Nightmaster,sa konekcijom je sve ok.
Za problem sa sertifikatom,idi fabrickim web browse-rom na http://www.ocasta.co.uk/cert.html ,skini sert. i snimi ga.Restartuj tel. i pokusaj da se povezes sa svojim sanducetom.
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

rilke
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 18. Feb 2011. 17:23

Post od rilke »

Ima li neko problem sa signalom? jednom mi je ispao sa visine 1m, i od tada nema signal u zatvorenom prostoru, nosio sam ga u 3 servisa! u 2 su mi rekli da ne mogu da ga poprave, u jednom su ga kao popravili ali opet nista..... Kupio sam c6 prije mjesec dana, ali mi je zao da mi ovaj tel skplja prasinu u fioci jer je extra! Zna li neko ima li mu spasa ili mozda neki servis u bg gdje bi mogli da ga poprave?

durlanac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Čet, 26. Jun 2008. 03:07
Lokacija: nis

Post od durlanac »

Kada udjem u meni kamere options-setings i podesim image/ video storage na memory card po izlasku automatski se vrati na phone memory.U cemu je problem.?

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

durlanac, 99,99% je problem gubitka kontakta sa memorijskom karticom. Rešenje je jednostavno, imaš ovde na drugoj strani teme.
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Odgovori