Microsoft Lumia 950 XL (Dual sim)

Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Windows OS
Odgovori
Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Microsoft Lumia 950 XL (Dual sim)

Post od Green »

Ne, već nemoj više nikad da kupuješ Windows telefone ...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Microsoft Lumia 950 XL (Dual sim)

Post od miodrage »

Neba veze sa Win, već sa lošim uređajem. Schnee, žao mi je što je tako ispalo, da li je telefon isproban pre kupovine?
Poslato sa najboljeg telefona današnjice
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Schnee
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 14. Mar 2018. 19:35
:: Honor 8 Lite

Re: Microsoft Lumia 950 XL (Dual sim)

Post od Schnee »

Sad sam uradila hard reset, pa ćemo videti. Nema titranja nakon reseta, pa da probam da ga nekako vratim u normalu. Jeste, proban je pre kupovine.
Imala sam puno Win telefona i uvek su me dobro služili. Prošlje godine 640 xl, bio je odličan fon...

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Microsoft Lumia 950 XL (Dual sim)

Post od гари »

Takođe su neki ljudi i Lumiju 950 nameštali da ne koristi najnoviji softver, nego Anniversary Update (noviji od njega su Creators Update i Falls Creators Update), i komentarišu da im telefon znatno bolje rade, ne greje se, offline pretraga mapa radi. Mada je to malo igranka, ali ima likova koji to znaju, pa ko hoće može da pročita njihova uputstva ili pita za savet. Jedan je i iz Hrvatske, na jednom drugom forumu. Ako te bude zanimalo mogu da ti kažem kojem, ali mi deluje da bi najbolje bio potruditi se da vratiš telefon...

Inače, hard reset bi trebala biti prva stvar koja se radi posle kupovine novog telefona.

Schnee
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 14. Mar 2018. 19:35
:: Honor 8 Lite

Re: Microsoft Lumia 950 XL (Dual sim)

Post od Schnee »

Uradila ja odmah kad sam kupila, a on je kad je prodao. Ovo je bio već treći za tri dana. Uglavnom, telefon će danas biti vraćen gospodinu. Naravno, on se pravi lud i nema pojma da ekran treperi.

Odgovori