Microsoft Lumia 640 XL

Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Windows OS
Odgovori
Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od Green »

Eldar vec odavno pljucka po Nokiji. Nesto su se pokacili, ali ne znam tacno zbog cega. Bio je tekst na sajtu, zalio se kako Nokia ovo, Nokia ono, pa su ga zbog toga ovi isprozivali i od tada mu kao uskracivali test uredjaje, tako nesto.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od Evindzer »

1808, obozavam da citam tvoje komentare u WP temama! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ali, moras priznati da je pretarao u pljuvanju po ovom telefonu. Nemam ga, pa ne znam koliko je dobar ili los, ali je nemoguce da je gori, recimo, i od nekog Androida sa ekranom od 4" i 512 MB RAM-a - a covek je maltene tako rekao: "Smatrati ovaj model ozbiljnim konkurentom bilo kom Android smart telefonu nije moguće (...)."

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od cvoruga »

Ma ovo se iz aviona vidi da su neki neraščišćeni računi i da im se textopisac sad sveti ovako.

Sa druge strane, nije daleko od istine da WP niko ne kupuje.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od Deksi »

Po njemu ko kupi ovaj telefon je idiot, ludak i slicno.
cvoruga napisao:Sa druge strane, nije daleko od istine da WP niko ne kupuje.
Milis :wink:

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od rock9855 »

Ja stvarno ne znam koji bi ludak za do 120€ pre uzeo android nego wp? Jes da manjkaju aplikacije i pojedine su osakacene. Ali dzabe kad ih imas a telefon malo malo pa zabaguje i te iste ne mozes upotrebiti. Flag ship android ibte kako ima smisla i radi dosta dobro ali low end je samo wp i nista drugo

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od novak »

Deksi napisao:Po njemu ko kupi ovaj telefon je idiot, ludak i slicno. Milis :wink:
I onda prvo zamjera Microsoftu na vise modela koji su manje vise isti, kao da se to ne desava i kod LG, Samsung... A slag na tortu je onaJ Phillips koji bi kao trebao doci u razmatranje prije L640

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od Evindzer »

E, bas mi je drago sto sam sinocnim citatima njegovog teksta pokrenuo ovako finu raspravu. :wink: 8)
novak, mozda onaj Filipsov model i valja, ko zna.

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od novak »

Mozda i valja, ali kakva je svrha preporucicati model koji daj Boze da iko koristi, a zamjerati sto neko odabere platformu i brand koji koliko god da mali udio trzista zauzima ipak zauzima

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od staff »

Mene je radnik u hendiju prijatno iznenadio kad sam pitao da li imaju lumiu 830. Nisu je imali ali mi je ponudio ostale modele i bas je nahvalio wp. Kaze da je 640 trazen i brzo ga prodaju. Koristio je i on wp i bio jako zadovoljan (sada ima iphone). Iskreno, nisam ocekivao da ce prica krenuti u tom pravcu ali mi je bilo drago. ;)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od Evindzer »

novak, nisam mislio da branim njegovo misljenje, samo sam se pitao da li taj Filips valja onoliko koliko kosta. Koliko znam, Filipsovi telefoni se ne prodaju po nasem delu Evrope (a mozda i nigde u Evropi), pa je tesko znati valja li necemu ili ne. Sto se mene tice, ja nemam nista protiv da za iste pare odaberem Andriod, ukoliko je bolji od WP konkurencije u odredjenom segmentu - i to se zove objektivno posmatranje stvari, a u onom njegovom clanku ga nije bilo ni za leka. :wink:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od miodrage »

Objektivnost na prvom mestu nema sta. A dezurni pljuvac, je naravno odmah tu, sa svojim iskrivljenim vidjenjem realnosti.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od vojkan85 »

staff, Kao i svaki prodavac, uvek se prodaje sve, a u stvari zvera po vitrinama po godinu i jace dana.
Kakav je sa kamerom u mraku, jel imao neko vremena da testira ili da vidi neke fotke uzivo?

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od staff »

640 nisu imali. Samo 735 i 535. 830 samo po narudzbini rade. Da je hteo mogao je da kaze isto i za 830. Pricao je o tome kako oni manje vise svi isto rade, samo igrice brze otvaraju jaci modeli, kako ce lepo raditi telefon i nakon duzeg vremena koriscenja...

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od vojkan85 »

Nista ti nije rekao sto nismo do sada znali, zar ne? Svakako je za igrice uvek bolji jaci model. Lepo ce oni raditi i posle par godina, ali me cudi da nemaju na stanju 830 nego ga rade kada neko poruci.

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od cvoruga »

vojkan85, šta te čudi, pa 830 košta 46000 dinara u Hendiju, ko će to da kupi, realno?

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od vojkan85 »

cvoruga, Pa da ali recimo pogledaj bilo koji vodeci model bilo kog drugog proizvodjaca, njih bi trebalo da imaju na stanju a kostaju mnogo vise nego Lumia zar ne? Nije Handy neka mala radnjica, malo ne razumem politiku poslovanja ali ok. Kod njih sve pise raspolozivo ali ne i odmah dostupno.
Poslednja izmena od vojkan85 u Pon, 29. Jun 2015. 11:54, izmenjeno 1 put ukupno.

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od staff »

Znam ja to manje vise sve, to i nije poenta price vec sam hteo da se nadovezem na onu pricu o pljuvanju wp-a i kao sto sam napisao, prijatno me iznenadilo hvaljenje wp-a od strane prodavca.

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od vojkan85 »

Pa zavisi sta mu se dopada. Jednostavnost wp-a ili mnogobrojne opcije androida. Licna stvar i stvar ukusa ;).

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od cvoruga »

vojkan85, masa ljudi kupuje WP jer su jeftini a ne zabadaju kao jeftini Androidi, i to je to.
Da nisu tako jeftini (520 i 630 čine 85% telefona kod nas) ni to malo korisnika ne bi imali.
Dolaskom 10ke se stvari možda promene, ja se iskreno nadam da će tako biti.
Nema priče o jednostavnosti WPa kad ne može da se edituje forvardovan mejl i ne pušta flac.

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: Microsoft Lumia 640 XL

Post od vojkan85 »

Jednostavan je za koriscenje, na to sam mislio. Nije prenatrpan, nema nesto sto bi ga kocilo itd.

Odgovori