OnePlus X

GroGy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Sre, 20. Jun 2012. 00:33
:: S7
:: Nexus 5x

Re: OnePlus X

Post od GroGy »

somi92 napisao:Dazbine su placene za drzave eu samo se dostava naplacuje pa telefon izadje malo vise.
A porez? Tu verovatno pod dazbine mislis samo na carinu.
I slazem se da je crni mnogo lepsi. Ali, ukusi... :)

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: OnePlus X

Post od somi92 »

Ja koliko sam procitao na oneplus.net forumu, bas za hrvatsku, telefon kosta 269e za evropu, plus postarina 20-25e i to je to sto se placa za drzave EU. Tako ja i planiram, da mi salju za HR pa odatle preko vozaca.

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: OnePlus X

Post od somi92 »

Jel zna neko, da li je moguce da uplati neko drugi pare za oneplus x , a da moj brat iz HR tamo popuni nalog i popuni svoje podatke i njemu stigne telefon? Hitno je ljudi dobio sam invite od jednog coveka pa da mi ne propadne,a mucim se sa xperiom p tako da ako ne uzmem telefon bukvalno cu odlepiti sa ovim govancetom...

GroGy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Sre, 20. Jun 2012. 00:33
:: S7
:: Nexus 5x

Re: OnePlus X

Post od GroGy »

Stigo je i meni invite juce, prekjuce. U mailu su mi napisali da imam 3 dana da potvrdim invite i da narucim telefon u roku od 24h od trenutka aktivacije invajta. Takodje pise i "This invite can only be claimed under this email address." a da bi ga iskoristio, neophodno je da se registrujes na sajtu i otvoris OnePlus account.
Znaci mora biti narucen sa tvog accounta i tvog maila. Dakle, ili ces da das svoj account toj osobi koja ce da plati telefon ili ta osoba tebi da da podatke sa kartice za uplatu :) Ako sam dobro razuemo tvoj problem, ovo je jedino resenje :)

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: OnePlus X

Post od somi92 »

Nažalost dobio sam nedeljivi kod, samo je mogao taj acc da ga iskoristi i sad je isteklo jbg
.. Sta planiraš ti sa tvojom lozinkom?

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: OnePlus X

Post od somi92 »

somi92 napisao:Nažalost dobio sam nedeljivi kod, samo je mogao taj acc da ga iskoristi i sad je isteklo jbg
.. Sta planiraš ti sa tvojom lozinkom?
Pozivnicom

GroGy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Sre, 20. Jun 2012. 00:33
:: S7
:: Nexus 5x

Re: OnePlus X

Post od GroGy »

Pa imam jos jedan dan da odlucim da li da ga narucujem ili ne. Imam u planu neku slicnu semu kao ti, samo sa Sofijom :) U dilemi sam jer razmatram i S5 Neo (nov za 290e sa 2 god garancije iz Vip-a). OPX bi izaso oko 300-320e po nekim mojim proracunima, mada mi je opet macka u dzaku. Niko ga jos nema da kaze utiske iz prve ruke, a citam po forumima da imaju problem sa SD karticom, da tasteri nemaju pozadinsko osvetljenje, da se javljaju problemi sa kamerom, narocito u nocnim uslovima... Mozda ce sve to biti ispravljeno softverskim unapredjenjima, ali ko zna...

U svakom slucaju, vec sam obecao pozivnicu drugu za slucaj da ga ja ne narucujem. Da si se javio ranije, mogao sam i tebi da je prosledim. Naravno, za slucaj da i i moja nije nedeljiva.

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: OnePlus X

Post od somi92 »

Stigao i meni invite, nedeljiv, rok 3 dana isto plus 24h kad/ako prisvojim, mnogo, ali mnogo me nervira sto treba da puknem na kraju 269e za telefon, plus 20-25e za dostavu, plus 5e za transakciju, plus treba da prebacim nekom pare i gledao sam western union bi mi uzeo 3200 din za 300e sto bih prebacio, znaci izasao bi me telefon dobrih 320-330e , bez ikakve garancije , i sto ti kazes bez ikakvih iskustava , sto nasih, sto uopste u svetu jer je nov telefon... Za te pare bih vec gledao nesto "provereno" sa garancijom domacom...

GroGy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Sre, 20. Jun 2012. 00:33
:: S7
:: Nexus 5x

Re: OnePlus X

Post od GroGy »

I ja se trenutno vodim istom logikom :)

Vaša poruka sadrži 39 karaktera.

Odgovori