OnePlus Two

Fize94
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Pet, 03. Jul 2015. 22:37
:: 0694448087

Re: OnePlus Two

Post od Fize94 »

Neoptimizovan rom. Secka mi spuštanju not. bara, bar 1/5. Nešto srče bateriju(zato je android os uglavnom ispred screen-a u potrošnji bat). Kamera app je loša, ume da fc s vremena na vreme. Generalno, uopšte nije fluidan sw, to se da primetiti kad se stavi neki custom cm rom, ali naravno, moraš imati nešto da ne valja ( finger i laserski af), i onda gubiš jednu od bitnih funkcija telefona, zar ne? Daleko bolje radi sa cm, ali stvarno nisam imao strpljenja za takve gluposti za telefon kog nazivaju flagship killerom 2016te. Verujem da će sa mm da srede većinu stvari, ali povučen iskustvom prvog modela, neće oni skoro to izbaciti...
P. S. Da ne bude da samo pljujem telefon, ima on svojih vrlina, kao što je izrada, finger, velik prostran ekran koji je fhd, i zvučnik koji je glasan za mono... Ali očekivao sam da će dvojka biti bolja od keca, što se u ovih prvih 6m nije pokazalo..

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: OnePlus Two

Post od Evindzer »

https://www.youtube.com/watch?v=vw08ECmxoMA
Ovde mi OPT deluje mnogo ubedljivije.

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: OnePlus Two

Post od filip11314 »

Kakva je situacija sada sa ovim telefonom i novom verzijom oxygen-a? Da li vredi kupiti ovaj fon?
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: OnePlus Two

Post od Ledjo »

Imas bas dobre telefone za 300e kao g4, 5x 32gb, z3. Uzmes pravi android, pa ako te smori lako ces da mu nabudzis CM. Mnogi se zale na softver na OP modelima...

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: OnePlus Two

Post od filip11314 »

Ako neko ima fon i ima instaliran MM neka napiše utiske. G4 i 5X bih ipak preskočio zbog slabe baterije.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Odgovori