Elephone P8000

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Elephone P8000

Post od Evindzer »

Znam, naravno, čitao sam, nego sam mislio da su se namnožili neki novi utisci i detalji posle 3 nedelje korišćenja. :wink:
A komšinica je u najboljim godinama - mogao bi da me upoznaš sa njom, možda bih i ja da naručim jedan telefon iz Kine. 8) :D

ljubabvb09
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 328
Pridružio se: Uto, 09. Dec 2014. 20:33
:: Umi Zero
Lokacija: Beograd

Re: Elephone P8000

Post od ljubabvb09 »

Evindzer, hahahaha znaci zrtvovao bi se da kupis kineza samo da upoznas komsinicu :D

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Elephone P8000

Post od Evindzer »

I komšinicu, i njenu cimerku! :D :D
Nakupovao sam se ja svojevremeno kineskih telefona, veruj mi, prvi Android u životu mi je bio neki bezimenjaković prošvercovan iz Kine. ;)

ljubabvb09
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 328
Pridružio se: Uto, 09. Dec 2014. 20:33
:: Umi Zero
Lokacija: Beograd

Re: Elephone P8000

Post od ljubabvb09 »

Evindzer, da ti malo ne bude muka a? :D
Hahahaha dobar si :D

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Elephone P8000

Post od pero0000 »

Evindzer napisao:Znam, naravno, čitao sam, nego sam mislio da su se namnožili neki novi utisci i detalji posle 3 nedelje korišćenja. :wink:
A komšinica je u najboljim godinama - mogao bi da me upoznaš sa njom, možda bih i ja da naručim jedan telefon iz Kine. 8) :D
Utisci novi su isti kao i stari... telefon je više nego odličan, a ako imamo u vidu i cenu...onda je za mene apsolutno najbolja kupovina u ovom trenutku.

Što se tiče komšinice...ona je stvarno jako lepa i veoma pametna devojka. Prošle godine je bila u Indiji, ove godine u Kini, sledeće...ko zna? Sebi je kupila Xiaomi Mi 4, meni i sinu dva P8000, smart watch ZGPAX S39, Xiaomi power bank od 10400mAh, Xiaomi Piston 3 slušalice, Amber zaštitnu futrolu na ruku za Note 3, alu bamper i silikon za isti.

A što se tiče upoznavanja, nema problema...dođeš u Kulu i upoznam te :) Pod uslovom da komšinica nije negde na putu biciklom ili motorom...;)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Elephone P8000

Post od Evindzer »

E pa, onda ćemo ovako: ti "ispipaj" situaciju kad je u oktobru sigurno slobodna, pa mi javi, i ja dolazim. Šta će posle biti, odlučiće ona: da li će se odma' seliti za Beograd zbog mene, ili će se malo femkati, da "utvrdi pazar". :D :D
A posle te ja u znak zahvalnosti vodim na pivo i roštilj, pretpostavljam da imaš neko svoje omiljeno mesto. ;)

Čačkao sam malo o tvom telefonu po internetu, i ostavlja vrlo pozitivan utisak, posebno ako se uzme u obzir cena, kao što kažeš.
Naravno, i dalje ostaju sve iste (mnogo puta prežvakavane) prednosti i mane uzimanja takvog uređaja, i ja ti želim da ti potraje i da te služi na isti način kao i do sad, bar dok ne poželiš da ga zameniš. :)

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Elephone P8000

Post od pero0000 »

Ok, dogovoreno. :) Nadam se( i komšinica će se verovatno nadati ) da imaš šta da ponudiš. 8) Ona je fakultetski obrazovana, foto model, bavi se amaterski fotografijom(Canon 600D), bajker(Honda neka od 1000 i kusur kubika), vozi bicikl po 100km dnevno. Pa ti sad vidi šta ćeš i kako ćeš? :wink:

PS: zaboravih da kažem...tu Hondu je sama popravila, prepravila i sastavila.

PS1: nadam se da češ moći da je "pratiš"... :wink:

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Elephone P8000

Post od Evindzer »

Šta imam da ponudim? Još pitaš?? :D
Mlad (u odnosu na penzionere :lol: ), zgodan (diskutabilno :lol: ), dve diplome - a i disertacija se krčka 8),
zaposlen u najprestižnijoj srpskoj naučnoj instituciji,
trećinu života na kik-boksu lomio kosti (sebi i drugima :lol: ) -- pa ti vidi!
Nego ti njoj lepo reci da si joj našao savršenu priliku kakva se ne propušta! :lol: :lol:

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Elephone P8000

Post od znemanja »

Kako bi bilo da se vratite na temu, otišli ste u off.
....................
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Elephone P8000

Post od pero0000 »

U pravu si.

Ne znam šta bih još rekao o telefonu, a da se ne ponavljam.

Koga interesuje nešto specifično, neka pita...

stevanj
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 83
Pridružio se: Pon, 14. Jul 2014. 14:23
:: S4

Re: Elephone P8000

Post od stevanj »

Mene zanima kakva mu je baterija sa 2 kartice, kakva je osvetljenost ekrana, koliko se dugo puni, valja li cemu prednja kamera (u spec pise mpix ali negd procitah da je pravih 2), da li je tacno da je 1 slot 3G, drugi 4G?

Odavno bezim od dual sim telefona ali sad ne mogu (3 broja imam). Pre par dana u Becu u Saturnu pogledah tuce dual sim telefona do 220-230e ali sa tom baterijom nema. Za oko mi zapali Galaxy A3 i Htc 626 ali baterija od 2000mah na 2 kartice nije nista. Zato bih se okusao sa kinezom.

Odgovori