Xiaomi Mi Note 3

Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od dimi89 »

Tema za GCam https://forum.xda-developers.com/mi-not ... 3-t3757049

Ko voli nek izvoli :)

Послато са Mi Note 3 уз помоћ Тапатока
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

filip89x
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1291
Pridružio se: Sub, 07. Sep 2013. 17:38
:: Nokia808PureView
:: Xiaomi Mi note 10
Lokacija: Berlin (D) - Beograd (RS)

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od filip89x »

Nov crni Mi note 3 iz kine, ali da li je nov?
Posle cetri dana koriscenja po meni nedopustivi tragovi

Slika
Slika
Slika
Slika



Skinuta crna boja sve u tackicama i linijicama po ramu. Nije ispadao nosen u torbi i ruci. :uhuh:
Ono sto je cudno obzirom da je 2x bio na punjacu, kako je moguce da se toliko skinula boja oko usb-c ulaza.

Slicno se desilo mom kolegi ali na automobilu koji je kupio ovde na auto-placu. Posle par pranja pocele su da se vide ogrebotinice i sitne korozije po coskovima koje su izgleda bile zafarbane necim kratkorocnim. :|

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od pero0000 »

Da li si ti dobro proverio telefon prilikom otpakivanja, da ti nije stigao sa tim tragovima korišćenja?

Послато са Mi MIX 2

filip89x
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1291
Pridružio se: Sub, 07. Sep 2013. 17:38
:: Nokia808PureView
:: Xiaomi Mi note 10
Lokacija: Berlin (D) - Beograd (RS)

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od filip89x »

Nije. Nov neotpakovan. Sve crno. Sve folije na mestu. Bash sam zagledao kao i svaki novi telefon :) :D :lol:
Stigao nov iz kine. Jedino na carini sto je bio ali brzo je prosao carinu.

Dosta sam ga koristio za vikend. Konstantno mi se motao po rukama ili ga je neko motao po rukama. Ali opet. Danas reko aj da ga ocistim vlaznom marmicom posto se zaprljao jer se neverovatno lako prlja. Kad ono ne skida se rama.

Imam Max 2 i Mi 4. Od kako su se pojavili.nemaju tacku na sebi! Ali njih nosim u fotroli od prvog dana. Medjutim posto bezveze stoji fabricka futrola od note 3 reko ajde da ga nosim par dana bez dok ne kupim bolju.

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od pero0000 »

Nije moje, al ajde da pitam, što si pored Mix dvojke kupovao još i taj?

Послато са Mi MIX 2

filip89x
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1291
Pridružio se: Sub, 07. Sep 2013. 17:38
:: Nokia808PureView
:: Xiaomi Mi note 10
Lokacija: Berlin (D) - Beograd (RS)

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od filip89x »

Nije Mix :lol: nego Max 2 :P koji sam dao zeni. Mi4 hocu konacno da penzionisem kao najbolji telefon koji sam ikad imao za 130 eura. Al nece da ode izgleda.

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od pero0000 »

Izvinjavam se, moja greška. :)
Imaa sam Mi 3 i eno ga još radi posle 4 godine kod rođaka.
Da li si dobio neku "garanciju" na taj telefon iz Kine? Ne mislim zbog izgleda, nego zbog eventualnog kvara?

Послато са Mi MIX 2

filip89x
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1291
Pridružio se: Sub, 07. Sep 2013. 17:38
:: Nokia808PureView
:: Xiaomi Mi note 10
Lokacija: Berlin (D) - Beograd (RS)

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od filip89x »

Konkretno za mi note 3 nemam. Imam samo Buyer Protection, a to je da ukoliko ne stigne za 60 dana dobijam novac automatski nazad. I ako posle stigne ostaje mi novac. :D :D :D I da ukoliko po primanju nisam zadovoljan odnosno nisam dobio ono sto je pisalo da cu da dobijme mogu da vratim telefon nazad o mom trosku i refundirace mi ceo iznos.

Kada se kupi sa garancijom obicno je godinu dana. Poznajme licno ljude koji nisu imali vecih problema kada su pod garancijom slali telefon u servis. Jedino sto je dug proces!

dragec
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 20:41
:: Xperia Arc S
:: HTC One M7

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od dragec »

Imam ovaj telefon već dve nedelje, i mogu samo da kažem reči hvale za njega. Osim amoled ekrana koji nema ovo je premium telefon u svakom pogledu. Pošto nisam zahtevan korisnik i najviše što gledam je da telefon brzo radi i da ima dobru kameru to bi bilo to, za naredne dve godine mislim da sam miran, a dalje ćemo videti šta će od modela izlaziti i kakvi će biti trendovi. Telefon bukvalno leti, sa 6 GB rama nema kočenja, sve radi trenutno u deliću sekunde, kamera perfektna, puno detalja, realne boje, baš sam zadovoljan. I sviđa mi se što je od stakla ceo telefon, trenutno koristim samo silikonsku masku za leđa koja je bila u kutiji sa telefonom. Štiti od grebanja, sasvim dovoljna zaštita, i ekran mi se mnogo sviđa, nemam pojma od kog je materijala ali se ne masti uopšte, mnogo manje (skoro da ih i nema) ostaju tragovi od prstiju u odnosu na Samsung S3 i Htc M8 koje sam imao ranije.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od Ivan Cirkovic »

Samo vi uzimajte kineze. Pa, to da valja ne bi bilo jeftinije od Samsunga i ostalih brendova... Koliko para toliko muzike.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od znemanja »

Ivan Cirkovic, hajde malo uključi mozak pre nego što nešto napišeš, ne boli, probaj, dozivećeš otkrovenje.

Xioami ne ulaže u marketing, što čini ogromu uštedu u njihovom budžetu, shodno tome i mogu da ponude uređaje sa dobrim specifikacijama po osetnoj nižoj ceni od Samsunga, Apple, Huawei. Ostvaruj dobre poslovne rezultate i verovatno će i unaprediti svoje poslovanje u pogledu širenja ovlašćenih servisa. Kod nas, od nedavno, je moguće legalno kupiti pojedine Xioami modele.

Sent from my Samsung Galaxy S9 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od Ivan Cirkovic »

Sve je to tacno sto ti kazes, ali dok se telefon ne pojavi na polici kod nekih od operatera, slaba vajda. Tu ljudi najvise pazare.

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od niko1a »

a ovo je toliko veliko i znacajno trziste pa ce velike vajde imati ako se pojave kod operatera, drasticno ce im se povecati udeo na globalnom nivou time. :ohmy: cene su im takve kakve su jer im je filozofija da imaju profit od 5% po uredjaju.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od Ivan Cirkovic »

Ma, samo da podrska bude bolja i sigurnija. To je ono sto koci obicne korisnike kada hoce dobar telefon. Dosta ljudi ce pre uzeti kod operatera zbog cene uredjaja u odnosu na konfiguraciju koju oni nude i biti zasticeni sto imaju dve godine garancije, samo sto operateri nece da prihvate njih kao ozbiljne igrace, vec ih pljuju i pricaju kako su losi... Drasticno bi poboljsali prodaju i vise bi ljudi kupilo njega, nego neki drugi telefon, a garancija na oba 2 godine. Nema sta da izgubi.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od Green »

Koji to operater pljuje i prica kako su losi? :wacko:
To sto neceg zvanicno nema kod nas ne znaci da je to lose. Vec se uveliko radi na ponudi njihovih telefona po zapadnoj Evropi. Operater 3 Group ce ih nuditi po Austriji, Engleskoj, Danskoj, Italiji, Svedskoj, Irskoj. Malo li je za pocetak?
Ne lupetaj vise keve ti...

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od sugarcoated_ass »

Vip je ubacio jedan od slabijih modela u ponudu, verovatno kao probnu varijantu pa ako bude prošao ok biće ih sigurno još. Globaltel ih reklamira na sva zvona.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od Sale_M »

Generalno brzo su se ozvanicili u prodaji kad se pogleda neko vreme.Evo pre malo vise od godinu dana kad sam ja uzeo Mi5 Xiaomi je bio maltene raritet kao brend.

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od pero0000 »

Kad sam 2014 kupio Mi3 niko u kraju nije čuo za njih. Sad je situacija nešto bolja, ali još to nije onako kako bi trebalo da bude.

Послато са Nexus 6P

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od sugarcoated_ass »

Polako. Tek su od decembra kod nas. ;)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

filip89x
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1291
Pridružio se: Sub, 07. Sep 2013. 17:38
:: Nokia808PureView
:: Xiaomi Mi note 10
Lokacija: Berlin (D) - Beograd (RS)

Re: Xiaomi Mi Note 3

Post od filip89x »

Posle 4 meseca koriscenje prozvrcao mi zvucnik za razgovor.( moze da se koristi ali zvrci) Daljih zamerki nemam. Fon radi bez greske i bilo kakvoh bagova. Baterija odlicno gura.

MIUI na Mi note 3 nije u developer progrmu. Znaci jos uvek nista od MIUI 10 i koliko vidim nece skoro sto je pomalo bzv.

Odgovori