Mi Max 2

Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Mi Max 2

Post od Baraba »

Joxy napisao:O tome ti i pricam. Ne vidim trenutno puno premium modela sa 2-3-4 puta vecom cenom od Max-a a da imaju Bog zna kakvu glasnocu tokom razgovora. Ali opet kazem, ti si spomenuo da bi ga koristio kao tablet pa kapiram da sa njega ne bi pricao toliko cesto. Ako ti pak treba neki samo da ti vrsi posao tipa za poruke i pozive onda mozes da se drzis tog nekog srednjeg ili nizeg segmenta stare Lumije ili Samsunga.

Već sam napisao gore, glupo je da se ponavljam, valjda "ja" znam šta "meni" smeta a šta ne.
Meni je baš na Max 1 bila to zamerka, zbog čega sam isti najviše i prodao.

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Mi Max 2

Post od Joxy »

Pa dobro ti si mozda i ostetio sluh s obzirom da volis da odvrnes sluske i da slusas glasnu muziku. Nije ovo nikakva sprdnja, iskreno i dobronamerno ti kazem.
Licno nisam imao problema te vrste sa Maxom. Slazem se da je na Samsungu mozda i najbolje uradjana slusalica ali nikako nije tolika razlika kao sto pokusavas da je predstavis. Na iP nikakvih problema nemam, kada pricam na ulici sasvim normalno cujem sagovornika a nikad mi nije pojacano do maksimuma.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Mi Max 2

Post od Green »

Joxy, zna da bude velike razlike u jacini zvuka u slusalici. Imao sam isti problem jos dok sam koristio Oppo Find 5. Jak telefon uopsteno, a zvuk djubar. Cak i da ti sluh jeste ostecen i dalje imas osecaj za tiho/glasno.

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Mi Max 2

Post od Batak »

Ni meni na iP-u zvuk nikako nije dovoljno jak i moram da ga lepim uz obraz (u bucnijem okruzenju) dok na Samsungu cujem odlicno. Nije mi jasno zasto zapostavljaju osnovnu stvar.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

drom
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 818
Pridružio se: Čet, 28. Avg 2014. 06:54
:: Samsung S7 Edge Gold

Re: Mi Max 2

Post od drom »

Sad ispade da se Mi Max 2 ne moze koristiti za razgovor.
Koristim uporedo s7 edge i Mi Max2, nikakve tu razlike nema.
Ne znam odakle vam to da se ne cuje/previse cuje/probija ili sta vec, gde kopate te dezinformacije...


Sent from my SM-G935F using Tapatalk

filip89x
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1291
Pridružio se: Sub, 07. Sep 2013. 17:38
:: Nokia808PureView
:: Xiaomi Mi note 10
Lokacija: Berlin (D) - Beograd (RS)

Re: Mi Max 2

Post od filip89x »

Telefon nije dobar po pitanju privatnosti i tacka. To nema apsolutno nikakve veze da li se cuje i kako se cuje nego koliko se cuje. Kada telefoniram sagovornika komotno cuje neko ko je na metar od mene, ako zeli da slusa cuce. U poslovnom svetu gde se uveliko potpisuju ugovori i privatnost i cuvanju informacija ta osobina mobilnog telefona uopste nije dobra. A sad se generlno svaki prosecan telefon danas odprilike isto ponasa tako da ni ovaj Xiaomi nije po tom pitanju nista bolji. Konkretno rekao sam zasto sam kupio max 2. Nije mi bitno kolko se cuje. Imam Mi4 i 808 za telefoniranje. Ali moja je geska sto nisam proverio vidljivost ekrana na jakom dnevnom svetrlu na otvorenom. Nisam racunao jel tih problema nisam imao nikad.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Mi Max 2

Post od Baraba »

^ čovek napisao gore iz svog iskustva, odatle su informacije za Max 2. Max 1 sam koristio i napisao svoje iskustvo.
Meni sluh nije oštećen, čak šta više odličan je, znam jer imam sistematski svake godine. Ne pričaju svi u studijskim uslovima i kancelarijama tihim ko grob.
Sada sam zbunjen, kod tebe nema razlike između S7E i Max 2? Lično mislim da je to nemoguće, Samsung je tata na tom polju, više verujem komentaru gore poučen iskustvom sa Max 1.
Što se tiče iPhone, vuku problem odavno i to me jako nervira, neko se čuje odlično, neko jedva. Isti ti što se čuju jedva na Samsung i HTC se odlično čuju (u pitanju su fiksni telefoni i mobilne mreže). Te probleme nisu imali na 4s, 4 izd. Posle 4s počinje pad kvaliteta na glavnoj funkciji telefona.

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: Mi Max 2

Post od brankisha »

Slazem se sa momcima. I kod mi5 je tako. Ne cujes ga u slusalici nego svuda okolo. Kao da je telefon supalj. Jeste dobar telefon zvuk ali se previse rasipa mesto da ga koncentrisu na jednom mestu.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Re: Mi Max 2

Post od darkado »

Meni je max 1 preglasan, drzim ga na 2 od 5 da bih mogao da razgovaram a ne ogluvim

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Re: Mi Max 2

Post od Dream Weaver »

Izašao apdejt...

Slika

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
and justice for all...

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Re: Mi Max 2

Post od Dream Weaver »

Da li neko zna kad bi trebalo da se pojavi max 3??

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
and justice for all...

filip89x
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1291
Pridružio se: Sub, 07. Sep 2013. 17:38
:: Nokia808PureView
:: Xiaomi Mi note 10
Lokacija: Berlin (D) - Beograd (RS)

Re: Mi Max 2

Post od filip89x »

I ja pratim. Nema jos najave. Tako da se ne zna jos. Prica se da je kraj leta u pitanju i da ce biti 7 inca.
Mada ja sam ocekivao da je ce bit krajem proleca.

Najvise me interseuje Mi 7 kad ce biti i kolko ce biti.

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Re: Mi Max 2

Post od Dream Weaver »

@filip89x i ja sam negde, verovatno na gsmareni, pročitao da će imati ekran oko 7 inča...
Nadam se da će se pojaviti pre leta pa taman na jesen kad mu se cena stabilizuje da ga kupim :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
and justice for all...

Odgovori