Gigabyte Gsmart Rey R3

Gago2
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sre, 16. Jan 2013. 15:07
:: Nokia N73

Gigabyte Gsmart Rey R3

Post od Gago2 »

Sestra ima ovaj telefon i problem joj je baterija. Naime totalno je crkla posle malo vise od dve godine koriscenja. Telefon bukvalno radi samo na punjacu. A baterija ne moze nigde da se nadje. Kupila je fon u Handiju i oni nemaju. Gledam po netu na raznim sajtovima i nemaju. Cak mi i Aliexpress ne izbacuje bateriju za taj telefon.

Imate li ideju gde potraziti? Postoji li neka sansa da se nadje neka univerzalna baterija :|

filip89x
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1291
Pridružio se: Sub, 07. Sep 2013. 17:38
:: Nokia808PureView
:: Xiaomi Mi note 10
Lokacija: Berlin (D) - Beograd (RS)

Re: Gigabyte Gsmart Rey R3

Post od filip89x »

^^ Meni pada na pamet mozda da izvadish bateriju vidish tacne dimenzije i specifikaciju mozda jos neki brend ima istu bateriju....

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Gigabyte Gsmart Rey R3

Post od гари »

A jel može nešto da se sazna možda i preko sajta proizvođača? Ako imaju sajt, pa negde možda imaju svoj neki forum, od i tamo da se postavi pitanje, ili da vidiš ako imaju neki mejl za podršku, pa tako da ih kontaktiraš i pitaš ih gde bi mogao pronaći bateriju.

I jel možeš da vidiš koji je ovlašćeni servis za te telefone, pa njih da kontaktiraš, i probaš preko njih da dođeš do informacije? (Kome bi oni slali telefon na popravku ako bi telefon crk'o, mora biti neki servis.)

Samo neke ideje šta bi ja probao.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Gigabyte Gsmart Rey R3

Post od Azimuth »

Teško da ćeš naći bateriju za taj telefon. Možeš jedino da pogledaš tamo gde je telefon kupljen ili u nekom od servisa, ali se plašim da od toga nema ništa. Mislim da Handy ima neke njihove modele, pa proveri sa njima da li imaju bateriju tih dimenzija koja odgovara tvom telefonu..


Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Odgovori