Telegram Messenger

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Telegram Messenger

Post od Azimuth »

Ima ima :D
Potrazi ih na smajlijima ;)

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Telegram Messenger

Post od Joxy »

Не проналазим нигде, само има да се убаци слика, видео, неки фајл... Не знам шта је ово, или ја не видим или је нешто друго у питању. :D

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Telegram Messenger

Post od Azimuth »

E moj hakeru, imas ih na smajlijima ;) Znaci kliknes na recimo [emoji106] i pokazace ti neki stiker, pa onda na [emoji2] i izbaci ti jos neke i tako idi redom. Moras ih imati kada ih ja imam :)

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Telegram Messenger

Post od Joxy »

Чекај, полако, стани. :D
Ја смајлиће имам на фабричкој тастатури као и ти сигурно (емоји) али конкретно у апликацији не проналазим никакве стикере и Николу Теслу о коме је било речи овде, не знам о чему причате. :D
На Виберу се ти стикери и смајлићи појављују када кликнеш на ону медину главу. Ипак је можда најбоље ако можеш да набациш скрин шот да видим о чему се ту ради. :)

Aimbot91
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 65
Pridružio se: Sre, 26. Nov 2014. 19:56
:: HTC Desire 816 Dual

Re: Telegram Messenger

Post od Aimbot91 »

Mozda da isprobate Telegram Plus[emoji1]

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Telegram Messenger

Post od Apolo »

Na Desktop verziji telegrama stikere mozes videti direktno, dok na telefonu moras znati koji smajli da pritisnes. Kada sam otvorio temu na drugom linku sam okacio stikere i koji smajli aktivira stiker. evo opet linka pa isprobaj :)

https://telegram.org/blog/stickers-meet-art-and-history
Festina lente.


Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Telegram Messenger

Post od Joxy »

Ааа види ти то. :D
Сада ми је све јасно, што не рече одма'. Тек сад сам провалио у чему је фора. :)
Стикери реално крцају као и сама апликација. Не бришем је макар само због Тесле. :)
Хвала пуно! :)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Telegram Messenger

Post od Evindzer »

Odavno sam ga instalirao na starom WP telefonu, a i na novoj 930-ici, čim sam je uzeo. Lepa je aplikacija, na staom WP telefonu nije, ali na L930 tečno radi i sviđa mi se. Ali, s druge strane, na L930 mi odlično rade i Votsap i Vajber, tako da mi je svejedno koju koristim. A da naši ljudi neće da probaju nešto novo, to je tačno - uz izuzetak ako je popularno i ako ga koristi naš estradni džet set. :D
Znači, kad Ceca i Karleuša počnu da koriste Telegram, onda će i većina našeg stanovništva. :D :D :D
A o sve tri aplikacije je bilo baš mnogo reči u posebnoj temi u odeljku za Android aplikacije. Ko od WP kolega nije video, mogao bi da baci pogled. :)
Poslednja izmena od Evindzer u Uto, 12. Maj 2015. 22:54, izmenjeno 1 put ukupno.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Telegram Messenger

Post od Apolo »

Evindzer, ja sam obrisao bio WA jer su mi svi kontakti potrebni bili na Viberu, a onda sam procitao da su rusi napravili pandan WA i resih da probam. Svideo mi se, posebno zato sto je odmah izbacio desktop verziju koju je WA tek nedavno pustio u rad, i to prvo preko browsera nesto kao pa onda aplikacija ili kako vec. A druga stvar stikeri koji su po meni unikat :) Bio sam malo uporan i citavno moje drustvo osim jednog druga ubedio da instaliraju Telegram i svima se svidelo, sad komuniciramo preko njega iako imamo Viber. Takodje najbolja drugarica instalirala, ali tacno je da nasi ljudi pocnu nesto koristiti tek kada pocne neko "poznat" da to isto koristi, a niko ne zeli da bude taj koji ce da pokrene akciju...
Verujem da je bilo u odeljku za Android medjutim nisam pristalica istog pa sam resio da otvorim novu temu u Windows odeljku :)
Festina lente.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Telegram Messenger

Post od Evindzer »

Apolo, neka si, radujem se jos jednoj relevantnoj temi u WP odeljku. Ja, inace, ne mrzim Android, naprotiv - uz 930, imam i jedan fablet koji je na Androidu - pa sam temu u odeljku za Android aplikacije odavno procitao i moguce je da sam tu i prvi put cuo za Telegram. Inace, on se tamo pominje samo kao pozitivna alternativa Votsapu i Vajberu, jer se tema tako i zove ("WhatsApp ili Viber?").
A sto se tice samog Telegrama - na Androidu ili na WP, svejedno - moj najveci problem je sto ga ima samo jedan moj kontakt. :shock:
Istina, to mi je dugogodisnja dobra prijateljica sa kojom se cesto dokucavam, pa tako nadoknadim nedostatak drugih kontakata kvantitetom u komunikaciji sa jednim. :D :D 8)

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Telegram Messenger

Post od Apolo »

Ne mrzim Android samo mi ne odgovara. Upravo zato sto se Telrgram sporadicno pominjao u toj temi imao sam potrebu da otvorim zasebnu temu. Bolje kvalitet nego kvantitet:)
Festina lente.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Telegram Messenger

Post od Evindzer »

Bolje kvalitet nego kvantitet - imas pravo: ta prijateljica s kojom se dopisujem na Telegramu (verovao ili ne) ima 110 kila! :wacko: :wacko: :D

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Telegram Messenger

Post od Apolo »

Ufff, no comment:) Realno malo mi je cudno kada se neko dopisuje sa 10tak ljudi preko viber, telegram... Ja sam se obezbedio da oni koji su mi bitni predju na telegram jer ga cesce koristim, a ostali saljite na viber, sta da radim:)
Festina lente.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Telegram Messenger

Post od Evindzer »

Pa, šta da ti kažem, žena voli da jede. :D :D :D
A što se tiče broja kontakata na Vajberu/Telegramu/Votsapu, sve tri koristim, pa mi je pomalo svejedno ko od ljudi s kojima se dopisujem koristi koju.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Telegram Messenger

Post od Evindzer »

Posto nemamo posebnu temu za Votsap na WP OS-u, pomislio sam da bi najbolje bilo da sledecu vest okacim ovde:
http://mondo.rs/a799387/Mob-IT/Vesti/Wh ... Phone.html

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Telegram Messenger

Post od Apolo »

Telegram je sa poslednjih update u Settings okacio "legendu" koju smiley aktivira koji sticker, pa ce sad umnogome biti lakse da se isti posalju a ne kao ranije na "slepo" :)
Festina lente.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Telegram Messenger

Post od bata bogdan »

Ja se svaki put smejem stikerima sa telegrama, šou znači :)
Huawei

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Telegram Messenger

Post od Apolo »

A jesu komedija, ko crtani likovi.... No dobro, lepo su se dosetili. Verujem da ce se neki i podsetiti ko su oni bili ako nista drugo, spoj lepog i korisnog :DD
Festina lente.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Telegram Messenger

Post od bata bogdan »

Huawei

Odgovori