Symbian igrica Milioner - potrebni beta testeri

Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj igri, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
milika
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Uto, 13. Feb 2007. 15:04
Kontakt:

Symbian igrica Milioner - potrebni beta testeri

Post od milika »

Znaci na http://www.milika.net/ uskoro i srpska verzija milionera za symbian aparate.
Za par dana ce mi biti potrebni i novi beta testeri pa bih zeleo ovom prilikom da pozovem sve koji su zainteresovani i imaju nokiju s60 gen 2 da mi se jave sa svojom email adresom i modelom telefona.

Takodje uskoro i engleska verzija PC kviza kao i engleska verzija symbian milionera...

Toliko, hvala i pozdrav!

Screenshootovi:


Slika

Slika

Slika

Slika

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ima ista igrica samo u Java verziji koju sam ja skinuo jos pre oko 2 godine, pa nesto iz nje, nesto sa kompa, uspeo sam da se nadjem i na pravom milioneru, prosao brze prste, ali me sacekalo pitanje za 96000, i ja rizikovao i izgubio. Preko fona sam postao multimilijarder, ali u stvarnom zivotu me tek cekaju veliki uspesi :D :lol: :D :lol: :D :lol:
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Post od Pinocio »

opaaaaa.... svaka cast.... jedva cekam.... nadam se da ce raditi na nokia 6600 ....

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

A sad sam se setio, ti si napravio i tu JAVA verziju igrice, jer sam je skinuo sa http://infosky.net/~milika jel tako? Joj koliki sam ja genije, prosto se divim sebi do imbecilnosti :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

milika
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Uto, 13. Feb 2007. 15:04
Kontakt:

Post od milika »

Hehe, u pravu si :D

A za 6600 - ne bi verovali, jedino sa njom ,od svim Symb mobilnih, imam nekih problema, ali nadam se da sam i to resio! Videcemo....
Ako zelite da znate pre javnih obavestenja prijvaite se da budete beta testeri :D

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Post od Pinocio »

Sta znaci Beta tester? Jel to znaci da mi je mob u opasnosti? :D

I jel to honorarno? :D Ovo lupetam zbog 100 karaktera.Kad je u planu izdavanje igre?

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

To znaci beta verzija igrice i autoru su potrebni testeri koji ce probati beta milioner na svom symbian telefonu.


Ovako da ja kazem malo,uvodni ekran lepo radi i sve je odlicno,samo prvo sto sam primetio je kada se da netacan odgovor zvuk se prekine i odmah krene opet i nekako bez veze izgleda,moglo bi da se uradi kad se da netacan odgovor da onda ide neka druga melodija i da prodje malo vise vremena i onda da se pojavi Nova igra,da ili ne.Takodje sam primetio bug oko pomoci prijatelja,cim izleti npr. C i ti prekines on izleti iz igrice,a upravo mi je zbog toga cak se i restartovao telefon  :?




SlikaSlikaSlikaSlika
Slika Slika Slika
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

milika
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Uto, 13. Feb 2007. 15:04
Kontakt:

Post od milika »

Samo brzi update - Beta2 je gotova, Beta3 se radi, za par dana ja mislim da ce biti sve gotovo...
Idite na http://www.milika.net/ za screenshootove :D

@milan91 - sve je to popravljeto :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

A kad ce verzija za Series603rd??? A? a? a?
Kad ces to da napravis? Nemoj sada da se izvlacis, ocu da igram ovo na svom E61!!! I da postanem multimilijarder
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

milika
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Uto, 13. Feb 2007. 15:04
Kontakt:

Post od milika »

Svi bi nesto, ccc
Niko lepe reci :D

do kraja nedelje ce biti za moje cenjene beta testere, za javnost - ko zna :D

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Lepo, lepo, i pozitivno, jeste da nam je Miloner na TV umro, ali smo barem skapirali šta je i sad možemo da se igramo.

Jel spremaš još neki naslov? Jel planiraš da postaneš milioner od toga :lol: :lol: :lol: (čitaj: hoćeš da prodaješ to)

:)

P.S. Mogao bi stvarno da organizuješ još nekog programera, i da napravite firmisu, i napravite nekog domaćeg softvera. Ne verujem da bi se ljudi preterano bunili i da ga kupe za neku razumnu cifu od 100-200 dindži, samo ako znaš kako to da zaštitiš od kopiranja. Npr. šta misliš kako bi se ljudi koji su nekad igrali one pekmene, street fightere, i ostale igre naložili kad bi to videli na telefonu, ili sve one varijante sa GameBoya i ostalih konzolica. Kad si se već bacio na Symbian programiranje, želim ti puno uspeha u tome :)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ili da obradis programe tipa Agile Messenger i sl. koji su bezobrazno skupi, a ti ih uradis u domacoj radinosti, i prodas po razumnoj ceni. Garantujem da bi posao isao k'o alva. Evo, ja se prijavljujem da budem beta tester za sve :P
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Post od Pinocio »

Sve akcije kada je Symbian u pitanju pozdravljam.A mislim da ima toliko stvari koje bi mogle doneti profit..... od raznih recnika,i tako sitnih stvarcica,pa do bas graficki jakih programa i igara.

Prijavljujem se za testera :) Samo daj Milionera :)

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

milika, jel moze na UIQ 3 ? Da ne skidam bzv... :|
...shit happens... keep d smile!

milika
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Uto, 13. Feb 2007. 15:04
Kontakt:

Post od milika »

@gargamel4
pa brate ne znam :D nesto me sad takav posao ne interesira, ovo radim iz zadovoljstva, a mnogo ozbiljnije stvari radim na poslu. A i ovde, u Japanu, i nije tako lako naci Symbian programere :D

@miodrage
Uf to mi nesto nije interesantno, nema gde da se ubaci koji 3D ni neki ultra graficki ui, ne znam nekako socket programiranje je dosaadnoo :D

@Pinochio
tvoj mail na moj mail! :D idi na www.milika.net pa pogledaj :D

@blade_bre
nit ga mozes skinut nit moze, jos uvek, na uiq. Ti si prvi pitao, ako bude zainteresovanih, mozda i portujem :D

Inace sutra verovatno RC1 to znaci beta je gotova :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

A nista za 9.1 :( Waaaaaaaaaaaaaaaaaaa :shock: :shock: :cry: :cry: :cry:
Pa jel to fer bre? :? :?
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

milika
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Uto, 13. Feb 2007. 15:04
Kontakt:

Post od milika »

Hehe, pa kad zavrsim za drugu gen portovacu za v9.1 polako bre :chytry:
cccc
:lol: :lol: :lol: :lol:

milika
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Uto, 13. Feb 2007. 15:04
Kontakt:

Post od milika »

Jos update beta 3 rc1 je gotova i ako ne bude vecih zamerki za par dana ide public :D 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

milika, kad portujes na 9.1 dobijas jos jednog testera :roll: do tada cu samo da pratim obavestenja ovde... :wink:

PozZ

hagor
Banned
Postovi: 89
Pridružio se: Sub, 23. Sep 2006. 16:51

Post od hagor »

hehe, evo i ja sam na cekanju sa N80 :)

.

Odgovori