N-GAGE igrice

Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj igri, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

N-GAGE igrice

Post od Sensei »

Nikada nisam bio neki veliki fan igranja igrica na mobilnim telefonima(svega par njih je privuklo moju paznju), ali prije neki dan rekoh sebi ajd da probam te n-gage igrice da vidim oko cega je cijela ta frka :)

Prva igrica koju sam probao bila je Gameloft Asphalt 3 v1.2.7 N-GAGE 2.0 FULL i moja prva reakcija je bila :o :o :o Znaci igrica je toliko ljepse uradjena, sa neuporedivo boljim zvukom i znatno znatno boljom igrivoscu, da ne moze ni da se poredi sa standardnom ne-ngage verzijom!

Posto sam se navukao na tu igricu odlucio sam da probam i ostale n-gage igrice do kojih mogu doci u full verziji, nisam htio da igram trial igrice i nemam nijednu takvu u telefonu(jedina trial koju sam probao je Pro Series Golf N-Gage 2.0 Symbian OS9.1[Trial] i sasvim je ok igrica ali izbrisao sam je jer nije full)

Evo nekih full n-gage igrica koje trenutno imam u telefonu i koje su stvarno izuzetno igrive i zanimljive.

Gameloft Asphalt 3 v1.2.7 N-GAGE 2.0 FULL

Slika Slika
Slika Slika

Fenomenalna trka kola po prelijepim stazama, podsjeca malo na stari need for speed na kompu.

Block Breaker Deluxe v1.0.3 N-GAGE 2.0 FULL

Slika Slika

Igrica skoro ista kao dx-ball na kompu, ali sa mnogo poboljsanja.

EA Sports FIFA 08 v1.0.30 N-Gage 2.0 FULL

Slika Slika

Najbolji fudbal ikada na mobilnim telefonima, grafika malo zaostaje za kompjuterskom verzijom!

Electronic Arts Tetris v4.21.41. N-GAGE 2.0 FULL

Slika Slika Slika

Klasicni tetris ali sa mnogo boljim zvukom i uopste igrivoscu, fenomenalno za ubijanje dosade :)

Glu World Series of Poker v1.5.0 N-GAGE 2.0 FULL

Slika Slika

Posto iskreno nisam neki veliki ljubitelj pokera necu da pisem o tome kako je igrica odlicna, ali ko voli poker siguran sam da bolju nece naci.

Hooked on Creatures of the Deep v0.74 N-GAGE 2.0 FULL

Slika Slika Slika

E ovo je jedna od najboljih igrica medju svim koje sam probao! Ujedno i najveca(oko 30mb zauzima). Pecanje na mobilnom telefonu dovedeno do skoro savrsenstva :)

Ideaworks 3D System Rush Evolution v2.53 N-GAGE 2.0 SymbianOS9.1

Slika Slika

Odlicna svemirska voznja!

BLT Snakes Subsonic v1.11

Slika

Jos jedna u nizu snake igrica, naravno u potpunom 3d okruzenju, nije losa ali iskreno nije ni nesto posebno zanimljiva, makar meni.

Space Impact Kappa Base v1.16.104

Slika Slika

Jos jedna svemirska pucacina ali nikako za podcenjivanje, izgubio sam sate igrajuci je :)

Ideaworks 3D Mile High Pinball v2.58

Slika Slika

Najbolji fliper koji sam igrao do sada, a igrao sam ih mnogo jer obozavam flipere.

Electronic Arts The Sim 2 Pets v1.0.27 N-GAGE 2.0 SymbianOS9.1

Slika Slika

Iskreno ovu igricu samo sam probao, prije svega jer nije moj tip igrice, ali vjerujem da ce mnogima biti jako zanimljiva.

Gameloft Midnight Pool 3D N-Gage 2.0 SymbianOS9.1

Slika Slika

Odlican bilijar ali iskreno u telefonu imam jos jedan u .sis formatu koji je po meni jos bolji, tacnije neprevazidjen. Rijec je o igrici MicroPool 2007

I evo za kraj cu staviti i par screenshot-ova iz jedine trial igrice koju sam probao jer stvarno nije losa, iako ima dosta ogranicenja jer je probna.

Pro Series Golf N-Gage 2.0 Symbian OS9.1[Trial]

Slika Slika


Eto to su sve n-gage igrice koje imam u svom telefonu u full verziji pa bi bilo dobro da i vi napisete koje imate i date mali review.

Kako budem nabavljao nove naslove tako cu ih stavljati u ovu temu(doduse tek kad se vratim sa mora na koje idem za 2 dana).
Poslednja izmena od Sensei u Čet, 07. Avg 2008. 22:28, izmenjeno 3 puta ukupno.
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

SVAKA ČAST ZA POST!!! 8)

Pogledaj PP.

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Hvala hvala :D

Odgovorio sam ti na PP ;)
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

Instalirao sam oko 6 novih ngage igara. Cekam jos golf :)

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Evo jos jedne full n-gage igrice koju sam upravo skinuo, tako da je jos uvijek nisam probao pa ne mogu napisati moja iskustva o njoj.
Kad probam javljam :)

Gameloft Brain Challenge v1.1.4. N-GAGE 2.0 FULL

Slika

Slika Slika

edit: probao sam igricu, u pitanju je logicka igra ili igra razmisljanja, cilj je dati sto vise tacnih odgovora za sto krace vrijeme, sve u svemu nista posebno :)
Poslednja izmena od Sensei u Čet, 07. Avg 2008. 22:30, izmenjeno 3 puta ukupno.
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

stwan
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 19:43

Post od stwan »

da li ove igrice mogu nekako da rade na n70 ili samo na n gage? imate i brothers in arms za ngage. izvinite ako postavljam glupa pitanja ali ja se bas nerazumem. usput, koji je najbolji ngage telefon?
hihop konza!

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

stwan, ove igrice rade na novoj n-gage platformi, znaci moras da imas instaliranu n-gage aplikaciju u telefonu da bi ti one radile, a n-gage aplikacija postoji samo za 9.1-9.2-9.3 symbian OS tj. za najnovije symbian telefone. A koji je najbolji n-gage telefon, pa ne znam tacno, mnogi kazu N81 zbog rasporeda tipki za igranje ali sve je to manje-vise isto...
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Sensei, kako se ubacuju ove igrice u N82 tj koja je procedura za instaliranje ?

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

IDzO, ubacuju se tako sto odes na n-gage sajt, skines probnu verziju igrice koju hoces, pa ako ti se svidi platis je da je imas u full verziji :)
Za malo drugaciju proceduru pogledaj PP ;)
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Najverovatnije cu se opredeliti za prvu verziju! :D
Hvla na objasnjenju! :wink:

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

IDzO, nisam ni sumnjao u tebe, sve mora po zakonu :D
Nema na cemu ;)
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Evo konacno se vratih sa mora pa da nastavim sa temom :)

Prvo da kazem da se u medjuvremenu pojavila full verzija igrice Pro Series Golf, tako da sam i nju dodao svojoj kolekciji :)

Drugo, izasla je igrica Brother In Arms, za sada samo trail verzija, ali vjerujem da ce biti isto kao i sa pro golfom tj. uskoro ce se moci naci i full verzija :)

Slika

Slika Slika

Slika Slika
Features:
* The 3D mobile version of the world-famous series for consoles & the PC.
* The atmosphere of a real Hollywood WWII blockbuster: crashing planes, tanks destroying buildings, stronghold attacks... take part in large-scale battles!
* 14 missions in three thrilling campaigns, immersing the player in the chaotic warfare of traditional Norman villages, the Tunisian desert, and the Ardennes' icy plains.
* Pilot a 4x4 vehicle or a Sherman tank and use a wide range of weapons (bazooka, sniper rifle, grenades, etc.)
*Unbelievable 3D graphics: incredibly detailed environments, highly believable characters, cinematic camerawork, and amazing animations.
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Evo da javim da je vec izasla full verzija igrice brothers in arms, za ovo malo sto sam je igrao cini mi se da je brutalno dobra! :)

Evo jos par screenshot-ova:

Slika Slika Slika
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

pimplo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 93
Pridružio se: Pon, 28. Jul 2008. 03:57
:: LG G2 32gb Black

Post od pimplo »

Hmm, na zvaničnom sajtu N-gage ima spisak telefona za koji je podržana N-Gage aplikacija

http://www.n-gage.com/ngi/ngage/web/g0/ ... nload.html

među trenutno podržanim su:

Nokia N81, Nokia N81 8GB, Nokia N82, Nokia N95, Nokia N95 8GB

a uskoro će biti podržani i

Nokia XpressMusic 5320, Nokia N78, Nokia N96, Nokia N73, Nokia N93i, Nokia N93

Je li neko probao da instalira igrice na neke druge modele koji takođe imaju novi Symbian (na primer iz serije 6xxx) i da li je ova aplikacija neophodna da bi se instalirale ove igre?
HTC 10

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

pimplo, naravno da je ngage aplikacija neophodna da bi se instalirale ove igrice, pa preko nje i rade! ;)
Ja imam N95 i na njega rade odlicno, za druge modele stvarno ne bih znao.
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Butters
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Čet, 20. Mar 2008. 06:36

Post od Butters »

Meni na N82 je sledeca situacija:
dobro rade Poker, bilijar, brain chalenge i onaj uzaludni fliper (koji sam obrisao)
Asphalt 3 sam igrao i nakon sto predjem dobar deo on vise nece da pokrene igru, javlja neku gresku tako da sam i to izbrisao.
Fifa radi, ali ne mogu da pokrenem neke modove igre, izbacuje gresku.

Ima li jos neko slicnih problema?

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Butters, asphalt 3 sam i ja dosta presao(nisam cijelu igricu) ali i dalje mi odlicno radi, ako bude takvih problema javicu, mada cisto sumnjam da ce ih biti...
Fifu sam jako malo igrao i sve sto sam probao radilo je, ako hoces poslacu ti Fifu 2007 u .sis formatu koja je maltene potpuno ista kao n-gage fifa 2008!
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Tha_Maddog
neaktivan nalog
Postovi: 153
Pridružio se: Uto, 25. Okt 2005. 01:19

Post od Tha_Maddog »

Da se i ja javim za Asfalt 3, pređen je čitav i nikakvih problema nije bilo... Skoro instalirah Brothers In Arms, dobro su je odradili za fon... 8)
Poslednja izmena od Tha_Maddog u Sre, 30. Jul 2008. 22:33, izmenjeno 1 put ukupno.

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Samo da napisem da sam editovao svoje prethodne postove u ovoj temi tako da sada mozete da vidite screenshot-ove iz svake igrice koju sam opisao!
Tako ce vam biti lakse da odlucite da li je neka igra vrijedna download-a :)
Pogledajte prvu stranu teme ;)
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

zllaja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Ned, 09. Dec 2007. 01:09

Post od zllaja »

Sensei nesto ne kontam,gledam ove skrinsotove i vidim:pa i kod mene sve potpuno isto u igrama Brothers in Arms i onom bilijaru,a uopste nisam skido(jer nemogu :D )Ngage aplikaciju i i vrsio neke komplikovane zahvate,vec samo skinem igre sa neta i jednostavno ih instaliram,znaci li to da su te (prvobitno) Ngage igre krekovane ili sta vec pa ih je zato moguce instalirati i na malo ,,obicnije" simbian fonove?

PS:onaj Fifa 08 je cini mi se 99% isti kao Fifa 07 koju ja imam,mozda su samo razlike u sastavima ekipa ili sta vec

Odgovori