Navigacija za e61

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
shomyzemun
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sre, 06. Dec 2006. 00:31

Navigacija za e61

Post od shomyzemun »

Gde da nabavim mape za nokiu e61?Kako da to sve podesim a da funkcionise ?Stvarno nisam upucen u ovo.Hvala

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Treba ti program TomTom recimo, ili Mobile GMaps, ili SmartcomGPS. U zavisnosti od toga koji program nabavis, trazis mape za njega. Kada ih skines, prebacis u telefon. Podesis sve prema uputstvu i to bi otprilike bilo to. Ne smem da ti napishem gde da skidas ove programe, crackovane naravno jer je na sajtu piraterija zabranjena.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ma daj,nisi upucen a otvorio si temu PAR CENTIMETARA ispod teme o GPS navigaciji,nisi uopste ni pogledao-> viewtopic.php?t=7222&start=0 samo ne treba biti lenj jer ovaj forum ne postoji od juce!!
Pozdrav 8)

shomyzemun
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sre, 06. Dec 2006. 00:31

Post od shomyzemun »

Ja se izvinjavam ljudi,procitao sam celu tu temu o gps ali jos mi neke stvari nisu jasne.
Ovako koji najbolje gps modul da kupim da nije preskup a da bude precizan?(jel je ovaj modul dobar Leadtek LR9553X Bluetooth GPS Receiver ? )Sledece, u mom aparatu nokia e61 u tools-u postoje neke ikonice POSITION,NAVIGATOR,LANDMARKS,sta one predstavljaju ?Jel treba da instaliram neki od ovih programa TomTom , ili Mobile GMaps, ili SmartcomGPS??Ako treba onda bih izabrao Tom Tom,jel zna neko gde mogu da skinem Tom Tom za moj model aparata i mape za celu evropu i naravno nasu zemlju?Posto je ovo piraterija bio bih zahvalan ako bi mi neko poslao PP ili mail na mikijob@serbiancafe.com
Hvala vam,stvarno mi je ovo potrebno!!

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Navigacija za e61

Post od toda81 »

Ja nisam bio zadovoljangps modulom koji sam koristio kada sam imao e61i jer mu je trebalo mnogo vremena da uhvati satelite i nije bio stabilan signal. Po mom misljenju je najbolje ako si vec resio da imas dobru navigaciju da prodas tvoj tel i da umesto gps modula dodas novac za drugi telefon koji ima u sebi gps cip i a-gps koji ce ti omoguciti d asatelite uhvatis za 10-ak sekundi
Note IV N9100 dual

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: Navigacija za e61

Post od Miškoni »

toda81, obrati pažnju od kada je post... Ned, 28. Jan 2007. 15:43...

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Navigacija za e61

Post od toda81 »

Miškoni, nije mi jasno kako mi je stigao mail sa obavestenjem o ovoj temi
Note IV N9100 dual

Odgovori