Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS9.1,9.2,9.3 (S60v3)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

sanjke,ako pitas za E72,mislim da taj model ima fabricki preinstaliranu tu aplikaciju.
A ako ti je ta aplikacija potrebna za neki drugi telefon,pogledaj P.P. 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

sanjke
Мислим да је одговор управо пао са неба :D :wink:

Fox
Изашао је нови Гармин!
Послаћу ти. Остали ако вас занима јавите се.
Ради се о 6.00.10 али немам на чему да испробам и видим јел стварно нова верзија...
Слобода или смрт

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

FOX
Netreba mi za moju E72 već za E52.Hvala ti.

bestboy,ako možeš pošalji i meni taj novi Garmin da ga probam,pošto sa prethodnom verzijom imam problema.
HTC HD2 ANDROID

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

bestboy, на званичном сајту нема ништа о в6?

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Baraba
Нема брате...
Послаћу ти па види ако хоћеш.
Слобода или смрт

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Može neki dodatni info o tom novom Garminu? neka voodoo mađija pomoću koje bih ga pronašao je takođe dobrodošla na PP :wink:

Malo sam ispao iz koloseka sa ovime, koje su najsvežije mape za region, da ih nabacim?

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

araphel
Информације о самој употребљивости мораћеш да чујеш од других колега а ја ћу ти послати линк.
Слобода или смрт

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

bestboy, thanks za link, isprobacemo tokom vikenda 8)

<Milanche>
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 23:39

Post od <Milanche> »

Kako instalirati aplikacije? Da li moze preko OVI Suite ili treba PC suite?
Nokia Efiftyone

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

bestboy, може, пошаљи. Ионако немам на једном телефону ништа инсталирано, могу да испробам.

NeLePFC
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 23. Jul 2007. 03:59

Post od NeLePFC »

Ljudi,ako moze neko da posalje neke zanimljive aplikacije i igrice za n86,ja ne mogu nigde naci,a i te sto nadjem su potpuno beskorisne...Ajde molim vas neka neko okaci negde na nek pusti link preko pp... hvala 8)

dusko1122
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 23:41

Post od dusko1122 »

Jel postoji nekakav digitalni ili obican kompas za samsung innov?
Znaci treba mi nekakav najjednostavniji kompas na kome laku mogu da odredim pozicije kao sto su 13 stepeni istok.16 stepeni istok...

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Drustvo, mali pitanjac: kako da nateram Nokia Chat da radi preko wifi, odnosno da mogu da izaberem hocu li ga koristiti preko wifi, ili preko mreze? meni po defaultu ide na mrezu. Ili pak ako nije moguce, preporucite mi neki MSN klijent koji ima tu opciju. Na n78 sam imao neki mnogo dobar MSN klijent, ali sam uspeo da zaboravim kako se aplikacija zove.

Jel probao neko novog Garmina, i da li ima nekih znacajnih poboljsanja i razlika?

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

araphel, nimbuzz je po meni super.Takodje su tu Ebuddy,Fring itd...Ja vec duze vreme koristim na N76 nimbuzz i nemam zamerke mada imam instalirane i ostale.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

araphel, nimbuzz ti je najbolji za msn.Sa njim cak mozes i da imas besplatne razgovore preko wifi ili data konekcije.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Ok, probaću Nimbuzz. Ebuddy sam probao, i isto nigde među podešavanjima ne mogu da nađem opciju da me pri startovanju pita koju konekciju hoću. Aplikacija sama po defaultu ide preko gprs. A jel ima neko pojma kako Nokia chat da nateram da me takođe prilikom startovanja pita koju konekciju da koristi? Od par stvari koje sam do sada probao, on mi se ubedljivo najviše dopada, pa bih najradije to da rešim. Ono što me smara kod svih ovih rešenja tipa Ebuddy i ostalo, je što ja koristim samo MSN, i samo to i želim, jednostavan i kvalitetan MSN klijent. Ne trebaju mi sve one dodatn opcije koje mi ničemu ne služe. Ubija me što ne mogu da se setim kako se zove aplikacija koju sam na n78 korisio u tu svrhu.

Shpika
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 05. Dec 2010. 01:26
Lokacija: Herceg Novi

Post od Shpika »

Zdravo drugari :)
Zna li ko od vas gdje mogu da skinem neku free verziju programa koji otvara sis fajlove ?
Hvala.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Probao Nimbuzz, i okej je, završava mi posao, a pritom lepo izgleda. meni je malo konfuzan i podešavanja su mnogobrojna, ali ok....

Nego, jel ima iko pojma gde da nađem Snake 3d igricu? Svojevremeno sam je ludački igrao na N78, i koliko se sećam, imao sam je i na E61, tako da bi morala postojati i 320x240 rezolucija, ali sad kad pokušavam da je ujurim za E72, nigde je nema :cry:

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Post od mazzy »

Da li postoji neki program da se blokiraju pozivi i sms ?
kokretno, treba mi za n96 . Cuo sam za blacklist, ali mi treba i za sms ... Ne mora biti isti program za obadvoje :lol:

ducka
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2006. 12:00

Post od ducka »

Pozdrav,
Treba mi neki program za Nokiu C6 da mi dioda blica radi kao baterijska lampa.
Instalirao sam sa Ovi-ja Flashligh Extreme
Link: http://store.ovi.com/search?q=flashlight+extreme
I to radi kako i treba da radi, samo sto aplikacija zahteva pristup internetu da bi radila.
Takodje aplikacia je skidala 10MB sa neta prilikom instalacije, za sta sam objasnjenje nasao na site-u autora aplikacije da je potreno da bude instaliran QT framework da bi aplikacija radila. Interesuje me sta je to ako neko zna. Inace tih 10mb je skinuto u 6 zasebnih download file-ova, pa me interesuje da li je to nesto sto mi trosi radnu memoriju ili ne?
Link: http://www.picobrothers.com/?p=1235
Znaci ako neko zna program koji ce da radi kao baterijska lampa na C6 a da je free i da ne zahteva pristup internetu, bilo bi lepo da to podeli sa mnom i ostalima. Ako je aplikacija koja zahteva crack moze pm :)
Hvala unapred.

P.S. Pretrazivao sam forum vezano za ovu aplikaciju ali ono sto sam nalazio nije za moj telefon, mada uvek postoji mogucnost da se negde provuklo...

Odgovori