Dva viber naloga na jedan telefon

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: Dva viber naloga na jedan telefon

Post od niko1a »

Ne samo social media, bukvalno sve sto instaliras, imas gore kao preporucene, tu stoji par social media koje koje se po njima najvise koriste, i ispod listu podrzanih tu nisam proveraovao jel su bas sve koje su mi instalirane i podrzane, ali podugacka lista tih koje mogu da aktiviram..

Bojan.R.
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 18. Avg 2020. 17:57
:: Note10+

Re: Dva viber naloga na jedan telefon

Post od Bojan.R. »

Postovani prijatelji, godinama unazad koristim telefone koji imaju mogucnost ubacivanja dve sim kartice da bih mogao da napravim dva viber naloga (poslovni/privatni) i do sada sam uvek koristio samo "parallel" i to bez ikakvih problema. Kupivsi pre par meseci note 10+ pocinju moji problemi sa koriscenjem navedenog programa, sto se tice slanja/primanja tekstualnih poruka je sve u redu ali kada treba da primim ili posaljem klijentima sliku svaki put moram da restartujem tel da bih istu video kada mi neko posalje ili da bi moja otisla primaocu ako ja saljem. Ako mi neko posalje vise slika ili ako ja nekom posaljem nekoliko slika za svaku primljenu tj poslatu ja toliko puta moram da ugasim pa upalim tel. Dali neko mozda ima resenje ili se susreo sa ovim problemom?
Unapred hvala na odgovoru!
Bojan

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Dva viber naloga na jedan telefon

Post od znemanja »

Zaboravi na tu aplikaciju, Samsung fabrički u svom One UI ima ugrađenu opciju za duple aplikacije i to radi perfektno. Da bi aktivirao neku od dual aplikacija, idi u Settings/Advanced features/Dual messenger i tu samo čekiraj Viber od ponuđenih aplikacija.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Bojan.R.
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 18. Avg 2020. 17:57
:: Note10+

Re: Dva viber naloga na jedan telefon

Post od Bojan.R. »

Postovani Nemanja,

probao i tu nemam problema sa slikama tu imam drugu vrstu problema a to je da dok god mi klijent prvi ne posalje poruku sa upitom tj ako ja njemu moram prvi da posaljem poruku jednostavno ne postoji trik da ga umemorisem i onda mi stalno izlazi da broj koji hocu da umemorisem nema viber nalog, e onda ja moram da zovem klijenta da ga zamolim da mi pusti makar i praznu poruku i tek tada ga imam tj tek tada mi je umemorisan... Mislim stvarno sve ovo zvuci malo konfuzno ili izgleda kao da sam debil ali jednostavno je tako kako sam ti i opisao..... ludilo... mozak me boli

Odgovori