Najkorisnije aplikacije za Android OS

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Azimuth, lepo kazes, svaka aplikacija koja se kupuje ima na google dvojnika koji se ne kupuje :wink:
Note IV N9100 dual

baja
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 18. Dec 2011. 10:07

Post od baja »

pozdrav :)
da li mi mozete preporuciti neki dobar program za video stream.
koji hvata besplatne tv stanice (nase i strane)

hvala na odgovoru

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Da li neko koristi Viber aplikaciju? Super je za free pozive. Ima je za sada za android i iphon-e. Bilo bi lepo kada bi izasla i za symbian zbog masovnosti
Note IV N9100 dual

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

ja imqm problem sa viberom vec par mjeseci, ne znam do cega je al nakon 2-3minuta se deaktivira i na tabletu i na gal s isti problem. dal ko ima takav problem jos? upitanju je bosna.
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Ja ga koristim par dana i za sada radi ok. Doduse mogao sam samo da ga testiram jednom jer imam samo jedan kontakt koji ima viber
Note IV N9100 dual

oxigen
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 696
Pridružio se: Čet, 04. Dec 2008. 21:41
:: Samsung galaxy Note8

Post od oxigen »

Da li postoji aplikacija tipa/diet/ da bi mogao kad god pojedem nesto upisem tu da bi znao koliko sam kalorija uzeo, znam neke aplikacije ali sve ide preko neta ..... ja bi htei i da ima mogucnost da ja sam dopisem neke namirnice. Hvala unapred na odgovoru.
Samsung galaxy S2 white,and Nokia n82 white

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

toda81, koji mob imas i sa koje si mreze? radi li sada video call? evo ja sad probao opet posle par dana
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

oxigen, ima ih toliko da ne znam koju bih ti preporučila...:) Najbolje da odeš na Market i u pretragu ukucaš Calorie i pregledaš i isprobaš šta ima. Ja koristim jednu jako jednostavnu Aplikaciju za to koja je ustvari samo dnevnik za uzete kalorije i nema u sebi informacije o kalorijskim vrednostima(jer ih ja sve znam napamet pa mi ta opcija u Aplikaciji uopšte ne treba) ali je što se tiče vođenja evidencije meni najpraktičnija... Zove se Simple Calorie Count i ima i widget pa je meni savršena iako je jednostavna. Međutim, ako tebi trebaju i informacije o kalorijskim vrednostima trebalo bi da potražiš neku drugu aplikaciju. Recimo da probaš Calorific...:) U svakom slučaju najbolje da isprobaš to što je u ponudi na Marketu - tako ćeš najbolje naći tačno ono što ti treba...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Post od zoreli »

Da li postoji aplikacija koja omogucava telefonu da se automatski zakaci na APN nekoliko puta u toku dana, radi ucitavanja mailova, osvezavanja prognoze i sl.? Npr, podesim da se na svakih pola sata zakaci na mobilni net i da pokrene data sync, obavi to, i nakon toga se diskonektuje..
Kod Nokie N8 je to lepo podešeno da se kaći na net svaka 2 sata na po minut da proveri mejlove a na ovom HTCu ili ja ne znam ili nemože , znate li rešenje :?
16 godina na forumu MOBILNISVET

oxigen
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 696
Pridružio se: Čet, 04. Dec 2008. 21:41
:: Samsung galaxy Note8

Post od oxigen »

Ninolina hvala , tvoja preporuka mi je pomogla inst.sam Simple cal.i sasvim je ok instslirao sam je zadoviljan sam . Hvala na pomoci. Da li simple calorie ima i wedget????
Samsung galaxy S2 white,and Nokia n82 white

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

oxigen, pa ako si instalirao onaj isti koji ja koristim - on ima widget. Ako ga ti ne vidiš u izboru widgeta, možda si ga instalirao na SD karticu. Ako ti je Aplikacija na SD kartici ne možeš koristiti njen Widget.
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

oxigen
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 696
Pridružio se: Čet, 04. Dec 2008. 21:41
:: Samsung galaxy Note8

Post od oxigen »

Ninolina pronasao sam Widget ali sve st vise koristim nesto mi se manje dopada. Naime radi se i tome ako ukucam nesto sto sam jeo i ako hocu da izbrisem to npr.iz danasnjeg dana posle moram ponovo da upisujem namirnice. ili mozda gresim??Po meni treba program da ima i kolicinu npr parce hleba ima 120 cal. i ako uzmem vise da ukucam samo broj ... na nokiji imao sam diet program koji je bio zaista super. Ovde moram jos da trazim po meni je jako lepo uradjen Callorie counter by fetsecret.ali ima dosta jela koje ne znam da prevedem.Meni bi trebao program koji ima mogucnost dodavanja hrane ali i mogucnost pri bavljenju sportom npr.ako upisem parce hleba +120cal ali i kada trcim npr - 120cal Nadam se da me razumete
Samsung galaxy S2 white,and Nokia n82 white

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

oxigen, pa ako hoćeš da napišeš da si neke kalorije potrošio a ti ukucaj u polje Food or Activity recimo "trčanje" a u polje Calories "-120" i on će ti te kalorije oduzeti od ukupnog broja...:) Jako lako...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Sinister_gregor
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Pon, 26. Dec 2011. 02:19

Post od Sinister_gregor »

pozz,treba mi pomoc,naleteo sam pre neki dan na aplikaciju pomocu koje mozes namestiti da kad je mob u silent modu da se cuje zvono samo za odredjenih par kontakata koje ja odredim,znaci za sve je silent osim za one koje ja odredim,trazim vec dva sata i nemogu da se setim kako se zove,neko zna?

Ceftriaxone
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1212
Pridružio se: Pon, 01. Dec 2008. 23:07
:: XZs
:: S7e
Lokacija: Reggio Emilia/Нови Београд

Post od Ceftriaxone »

zoreli, mislim da moze sa aplikacijom tasker. Doduse ona je malo zahtevnija za korsicenje. http://tasker.wikidot.com/step-throughs , pogledaj sta ima, verujem da ces naci nesto sto te zanima. Mozda postoji i jednostavnije resenje, ali sam se prvo ovog setio.

Sinister_gregor, verovatno postoji vise takvih aplikacija. Cini mi se da oni blacklist programi mogu da urade ovo sto ti treba.
ex ivan87

Miodrag N73
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 182
Pridružio se: Sub, 06. Okt 2007. 23:26

Post od Miodrag N73 »

Da ne otvaram novu temu,postavicu pianje ovde.Imam problem sa Huawei U8500,koji se manifestuje od jutros.Naime,telefon nece da salje sms poruke.Prima,ali nece da salje.Sta moze biti u pitanju.Ima li neko ideju?Probao sam sa dva broja,ali isti slucaj.
Nokia N95 8gb Black

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

jedno pitanje
da li postoji neki program koji bi samo prosledjivao poruke ali na odredjeni način?
konkretno imam onu kontrolu troškova sa nekih 10k dinara pa bi sa njime plaćao parking.znači kod šaljem sa jednog broj ili neko drugi nije bitno na taj 066 a on tu istu poruku prosledi npr na 3900 ili već šta...ovima bi se skidala dž poruka a parking bi plaćao moj broj.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

milosnikolic90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 14. Apr 2010. 18:11

Post od milosnikolic90 »

Treba mi program koji kad vas neko zove cita njegovo ime ako ga ima u imenik.... kao sto ima kod nekih nokia telefona.... Pozz..

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Evolution Centar Android aplikacija

Slika


Slika

Opširnije: http://i.evocentar.net/xPLMFx
Poslednja izmena od evolution u Sre, 18. Jan 2012. 21:06, izmenjeno 1 put ukupno.
iPhone 6 Plus

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Zanimljiva aplikacija .
Note IV N9100 dual

Odgovori