Najkorisnije aplikacije za Android OS

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

Cudno. Jedino sto mi pada na pamet je da u imeniku podesis default number.

Ceftriaxone
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1212
Pridružio se: Pon, 01. Dec 2008. 23:07
:: XZs
:: S7e
Lokacija: Reggio Emilia/Нови Београд

Post od Ceftriaxone »

Jel neko presao 15. nivo? Ja se ubih al mi nesto ne ide :(
ex ivan87

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Пређено са три звездице, не знам шта те мучи није тежак ниво :)

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ceftriaxone napisao:Jel neko presao 15. nivo?
Ako mislimo na isti 15-ti, nista, samo prvo pokidas 'zajednicke' veze. Pauk ne stize kako god okrenes.
Mozda bi trebalo da otvorimo novu temu za igre, sta mislite? :)

edit: Napravio. Mislim da bolje, malo da se rasirimo, ceo forum imamo. :)
Najzaraznije Android igre. Rekordi. Korak po korak.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Go sms je brzi od hanscdent-a,pa sada ponovo pokusavam da se naviknem na go sms.Mozda mi i podje za rukom ;)
Note IV N9100 dual

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ljudi, ajde proverite nabrzaka. Da li vam na marketu trazi da placate u razlicitim valutama (umesto dinara)? Nesto u funtama, drugo u dolarima, ima jena, evra, svaka aplikacija druga valuta, samo dinara nigde nema. Znam da mi je nekada bilo sve u dinarima, u cemu je fora?
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Lobachewsky, kod mene trazi smao dinare .
Note IV N9100 dual

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Proverio... Dolari, funte, jeni, nesto sto nemam pojma sta je, evri, opet nesto sto ne znam sta je... nidje dinara! WTF?!

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Јуче само динари, данас све валуте, ово је најава да је динар пропао, хоће Гугл на време да нас упозори да своје џакове са динарима пребацимо у неку другу валуту 8)

aleksa87
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Sub, 09. Dec 2006. 21:20

Post od aleksa87 »

i kod mene strane valute i to za svaku aplikaciju razlicita, nigde dinara, ali meni to vec neko vreme. Dok preko kompjutera prikazuje u dinarima ;)
LG Nexus 4 16GB

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Post od zokowmali »

Ono sto ja koristim na X10 je:
1.Parking Manijak*resava me muke oko naplate parkiranja)
2.Fake Call Me(izvadilo me sa glupih sastanaka nebrojeno puta)
3.CoPilot(navigacija)
4.App 2 SD(prebacuje aplikacije sa memorije telefona na karticu,ocisti memory cache i sl.)
5.Igrice(Angry birds,Turbo fly 3D,Reckless racing....)
6.Power AMP(za muziku,narocito posto ima sleep timer)
7.QQ Player za .flv,avi i ostale video formate..
8.OI file manager(ima opciju za slanje bluetoothom)

i naravno moja najmilija,za sve korisnike Xperie X10,koje nervira blic na fotoaparatu,uglavnom sve aplikacije rade u fazonu Torch i lampica radi non stop prilikom fotografisanja,a nervira ih da stalno podesavaju photo light...neka skinu sa marketa:
9. Angel camera
radi savrseno,lampica se stvarno ponasa kao blic,i ne svetli non stop,nego tek kad pocne fokusiranje,za sada nema mane...

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

X-plore takodje moze da salje preko bluetooth-a :wink:
Note IV N9100 dual

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

evo jedne mnogo dobre igre za Android

https://market.android.com/details?id=c ... gfuwarrior

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

lesa0208, ajde ako ti nije tesko postavi tu igru u ovu temu. Da bude preglednije.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

Zdravo ljudi, da stavim i ja jednu jaku aplikaciju, nisam citao ima puno nadam ce moderator razumjeti, ako je nova opet super.
Znaci rijec je o aplikaciji Viber

http://www.youtube.com/watch?v=0nQN5w5c ... r_embedded


Description



Viber - Be Free to Communicate. Call and text anyone, anywhere.
Viber is an Android* and iPhone application that lets you make free phone calls and send free text messages to other users that have Viber installed. When you use Viber, your phone calls to any other Viber user are free, and the sound quality is much better than a regular call. You can call any Viber user, anywhere in the world, for free and now also text them. All Viber features are 100% FREE and do not require any additional “in application” purchase.
Read our privacy policy here: http://www.viber.com/privacy

******************************************************
WHY USE VIBER VS. OTHER VOIP (VOICE OVER IP) SOLUTIONS
******************************************************

* COMPLETELY FREE AND WITH NO ADS: Viber and all Viber features are absolutely free and do not require any additional “in application” purchase. Once you and your friends install the free Viber application, you can use it to talk and also text as much as you want. Just makes sure all your friends get Viber! All you need is an Internet connection: 3G or Wi-Fi where available. On top of that, Viber doesn’t contain any annoying ads.
* NO INTERNATIONAL CHARGES: It doesn’t matter where you or your friends are, be it on the same network or in a totally different country. You can talk for as much as you want, for free. Just make sure your friends have Viber too.

* NO USERNAMES, PASSWORDS OR REGISTRATION: You know your friend’s phone number, so why bother with yet another username and password? Viber uses your phone number as your “identity” and lets you make free Viber phone calls to any of your friends that have Viber – using THEIR phone number.

* NO NEED TO ADD BUDDIES: Unlike applications like Skype, Windows Live Messenger or Fring where you need to “add buddies” and have them approve you, Viber behaves just like a phone. Just like you don't need to “add” someone in order to call them, you don't need to add your friends in order to call them on Viber. If you know their phone number, then you know their Viber number, and you’re ready to go!
* DON’T KILL YOUR VIBER: To make sure you always get incoming calls/messages notifications, we strongly recommend you to keep Viber running in the background. This doesn't drain your battery or use up memory and improves your Viber experience.

* SOUND QUALITY: Viber uses state of the art technology in order to make sure the sound quality you get is much better than GSM or a regular phone call.

* MUCH MORE COMING: We are hard at work bringing many more features to your Viber phone. More ringtones (and custom ones), wallpapers, location based services and more are all coming soon to Viber!
-----
We’d love to hear from you! If you have any feedback, questions, concerns or just want to share a Viber moment with us, please email us at support@viber.com, go to http://helpme.viber.com/ or find us on Facebook and Twitter:

http://facebook.com/viber
http://twitter.com/viber

----
* Operator data charges may apply
* For best experience, Android 2.2 or above is recommended. Please note that Viber for Android is currently in a Beta stage. If you have any comments or suggestions, we’d love to hear about it!



More
Visit Developer's Website›

App Screenshots
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

Vlatko81
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2011. 21:46
Lokacija: Beograd

Post od Vlatko81 »

Da li je neko probao Viber kod nas? Kako mu se cini kvalitet poziva i stabilnost aplikacije? Koliko je prakticnija od Skype-a?

Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

Vlatko81, ja ga bas cesto koristim, sto preko WiFi sto preko 3G i sve radi savrseno! Naravno, ima veze i sa onim sa druge strane i njegove konekcije, ali ja do sada nisam imao nikakvih problema. Cak nema ni onog "zaostajanja" zvuka koji je karakteristican za Skype generalno...

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

kod mene radi perfektno...sa svim telefonima kad povezem tako da topla preporuka, radi na symbian cak

Anony
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 97
Pridružio se: Čet, 01. Jul 2010. 00:00
:: iPhone 6 16GB Silver
Lokacija: Pozarevac

Post od Anony »

Evo i od mene jedna aplikacija, cini mi se da nije bilo reci o njoj. U pitanju je Team speak 3. Ko je koristio na kompu, zna o cemu je rec.

https://market.android.com/details?id=c ... rch_result

daske
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 28. Jun 2011. 13:03

Post od daske »

Da li postoji aplikacija,da kad me neko zove,da pokazuje zauzece? Ista prica za poruke,da ne primam poruke sa nekog broja?

Odgovori