Najkorisnije aplikacije za Android OS

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
jocajancic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 22. Jun 2011. 21:34

Post od jocajancic »

imam htc tatoo i ne mogu nista da instaliram,jer mi trazi aplikaciju koja bi to odradila.Na market ne mogu da se konekyujem jer mi ne prihvata sign in,a mail i lozinka su provereno ispravni.Sta da radim,hvala u napred :smutny:

ray77
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 11. Avg 2005. 08:22

Post od ray77 »

Ovo je lepa aplikacija:

Animated Weather for Android - Weather forecast application. The exquisitely realistic video effects of cloudiness, rain and snow provide the vivid sensation of current or future weather conditions for more than 50000 locations over the world.

http://www.weather-android.com/

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=KY9qkmzbBy4

nemanjale
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 268
Pridružio se: Pet, 26. Mar 2010. 22:50

Post od nemanjale »

jel radi nekome Asphalt 6? meni nikako da pokrene igricu, krene ucitavanje i kada prodje onaj video snimak izadje iz igrice....skinuo sam onaj folder od 934mb i nece nikako da se pokrene igrica.
SGS2, iPhone 4 32GB

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Cut the Rope v1.0.0

Slika Slika

getjar



Našao sam na jednom forumu prepravljenu youtube aplikaciju sa mogućnošću downloada

Slika

Za froyo http://www.mediafire.com/?kvah0bk6cf7mp85
Za gingerbread http://www.mediafire.com/?e67gokgzt0by1id
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Igor84
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 21. Apr 2009. 18:15

Post od Igor84 »

Da li ima mogucnost kod propustenih poziva i primljenih sms, da svijetli nesto na tel da daje neko upzoorenje? Ili bar da na svakih par min melodija se oglasava? Za Samsung Galaxsy s

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Igor84, Proguglaj kako da namestiš da ti radi BLN, nije baš jednostavno ali je najbolja varijanta, ovo za zvonjavu verovatno ima na marketu nešto.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Draco
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 375
Pridružio se: Čet, 25. Feb 2010. 13:32
:: iPhone 11
:: ???

Post od Draco »

Потребна ми је iGo навигација за HTC Gratia, дакле за резолуцију 320 x 480, па ако неко има, зна... :wink:

Boban N.P.
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Čet, 04. Nov 2010. 18:52

Post od Boban N.P. »

POZ svima - jedna molba za one koji mogu pomoci , zeleo bih da osvezim mape, zgrade, poie za moj iGO 8 android (tel. HTC Desire) i ako neko ima speed kamere za Beograd ove najnovije sto su postavljene ... ja sam trazio po NET-u ali sve to trazi neke registracije, placanja i sl. ili je vec blokirano skidanje - pa ako moze bez toge negde gde mogu to onako brzinski skinuti :) - ako se moje pitanje kosi sa nekim pravilima ja se izvinjavam i moze ovaj odgovor da mi se posalje na PVT - HVALA unapred

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Каква је зараза овај "Cut the Rope", прегореће ми телефон :lol:

Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

Koje je dobra aplikacija uz pomoc koje mogu da izaberem foldere sa SD kartice koji se nece prikazivati u fabrickoj HTC Sense galeriji (Desire HD je telefon)?

Nasao sam jednu koja bi radilo dobro do prvog restarta, poslije bih morao ponovo da selektujem foldere :-/

tforgo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 17. Jun 2011. 09:55

Post od tforgo »

Ne treba ti aplikacija za to. U folder koji zelis da se ne prikazuje snimi prazan fajl pod nazivom .nomedia
Restartuj telefon i to je to. Trebalo bi da radi.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Moze i preko nekog file managera da preimenuje taj folder tako sto ce staviti tacku ispred naziva pa se nece videti u galeriji .
Note IV N9100 dual

Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

tforgo, toda81, Odlicno radi i jedno i drugo, puno vam hvala! ;)

Za tforgovu metodu treba restart, za drugu moze i bez.

tforgo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 17. Jun 2011. 09:55

Post od tforgo »

wave napisao:Ljudi kako preko X10mini pro da se prikacim na wifi? Na telefonu nikako nemogu da otkrijem svoju wifi mrezu (emitovanu sa laptopopa)dok na Samsung Jet hvatam taj signal. Sta da radim? :shock:
Najverovatnije pokusavas napraviti Ad hoc konekciju koju android ne podrzava.

http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=82

nemanjale
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 268
Pridružio se: Pet, 26. Mar 2010. 22:50

Post od nemanjale »

e ovo je stvarno glupost kod androida, sto ne podrzava ad-hoc mreze, jel moguce nekako srediti to?

...

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Glupavo zarazna igra: Stair Dismount. Da ne objašnjavam previše, jer kad se objasni ne deluje ni izbliza tako blesavo kao kad se proba....skinite sa marketa i isprobajte :D

motoe770
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Uto, 02. Jan 2007. 22:26

Post od motoe770 »

media show to pc
http://www.androidsx.com/apps/media-show-on-pc/

za sekund preko wifi imate kompletnu galeriju telefona na ekranu PC (ili TV sa wifi), bez ikakvih podesavanja

wave
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2011. 15:47

Post od wave »

Imam x10 mini pro, pa me interesuje koji je najblji program za navigaciju za Srbiju i Crnu Goru? Da li je za navigaciju potreban internet?

nemanjale
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 268
Pridružio se: Pet, 26. Mar 2010. 22:50

Post od nemanjale »

nije potreban interenet, najbolja navigacija za android je iGo, i NDrive nije losa, ali iGo ima najbolje mape Srbije.
SGS2, iPhone 4 32GB

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

Primetio sam da se sve vise igara 'prepisuje' za Android, od iOS-a, kao npr: cut the rope, stair dismount, a ostale najpoznatije necu pominjati... Nekako mi dodje kao zakasnela reakcija, s obzirom da sam to sve igrao prvi put pre pola godine... :lol: salim se naravno...
Ono sto mene zanima jeste, da li je moguce portovati .ipa (iOS) u .apk (android)...? :unsure: posto planiram da poklonim iPodTouch, pa ce mi nedostajati igrice sa iOS-a... :cry:
Samo nek se rolaju....sarme.

Odgovori