Najkorisnije aplikacije za Android OS

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

araphel, igra je vrhunska :D. Ja je dve godine nisam uspeo da nadjem za iphone al me juros obradovala skroz :D

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Ne znam sta se desava,ali ja ne mogu da nadjem na marketu Contract Killer kada idem direktno preko tel na market,a kada se povezem na komp usb-om pronadjem preko kompa igricu,ali mi ne prepozna uredjaj tako da ne mogu da je instaliram,dok druge igrice i programe bez problema instaliram na ovaj nacin.Sta je moguci problem?
Note IV N9100 dual

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

toda81, stvarno ne znam. Meni na Tabu sasvim normalno prikazuje igricu na Marketu, i odlicno radi.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

araphel, a na desire-u,da li ti na njemu prikaze igricu i da li si uspeo na njega da je instaliras ?
Note IV N9100 dual

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Hmm, imam i ja potpuno isti problem kao i toda81. Takodje ne mogu da nadjem tu pomenutu igricu na Marketu...

gica_komandos
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 21:39

Post od gica_komandos »

Instalirajte Market Enabler i pokrenite ga pa proverite dal cete je naci.

Bla bla jekidi smekidi i kratka poruka

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Da li može nka preporuka za aplikaciju koja radi bekapovanje svih apliakcija ali da se nekakao mogu vratiti jednim klikom.

Koristim app monster ali svaku aplikaciju mora posebno instalirati.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Nisam probao na Desire. Veca nedeljama ga ne vadim iz fioke. Probacu veceras da mu napunim bateriju pa da vidim hoce li naci igricu i hoce li je pokrenuti. Sumanuto mi deluje da ima neke zahteve koje Desire ne moze da izgura. Mislim, jeste strava grafika i sve, ali nista nesto van standarda.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Koliko vidim nisam jedini koji ne vidim sa desire-om ne vidim tu igricu.Vec imam instaliran market enabler i ni on mi ne pomaze :cry:
Note IV N9100 dual

Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

Nesto Market brljavi zadnjih sedmica, izgleda da se sprema neki veliki update... ja imam problem da mi Market na PC-u ne dozvoljava da instaliram aplikaciju jer kao ne porzava operatera, a kada preko telefona pristupim sve se instalira bez problema. Primijetio sam tu jos neke stvari tako da, kao sto rekoh, izgleda da se nesto sprema, najavili su podrsku novih zemalja (ukljucujuci i nas) tako da mislim da je sve to povezano... Evo cekamo...

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Isto se desava i kod mene , s tim da postoje programi ,tj konkretno ova igrica koju uopste ne mogu da pronadjem na marketu .
Note IV N9100 dual

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Rebirth

Slika Slika

Redefining the falling block

Rebirth is a falling block puzzler with stunning visual effects. You have to create quads of the same color while keeping track of the sweeper.

The game provides many special blocks and multiple game modes. We also include OpenFeint support and are looking forward to your feedback.

Market


Odlična igrica
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

spot
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sre, 25. Mar 2009. 04:46
Lokacija: beograd

Post od spot »

Jel zna moznda neko gde moze da se skine launcher pro plus za tattoo, i ostake stvarcice za njega ? hvalaaaa :roll:

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

spot, ako na Tattoo-u imaš v1.6 Android Launcher Pro ti neće raditi jer ne podržava stare verzije Androida...:( Sve ostalo imaš na Marketu...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

spot
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sre, 25. Mar 2009. 04:46
Lokacija: beograd

Post od spot »

Hvala Ninolina,

Imam 2.3.3 cinimi se :disgust: na marketu nisam nasao da skinim onaj pro plus posto za obican ne mogu da stavim njegove widget-e posto mi kaze da su dostupni tek u pro plus. Hvala :roll:

xerosoft
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 09. Dec 2009. 17:41
:: Iphone 4s
:: Iphone 3gs
Lokacija: Novi Pazar
Kontakt:

Post od xerosoft »

spot, pa launcher pro plus se placa pa zato i ne podrzava ti taj obicni widgete imas na xda dosta stvari potrazi malo
Iphone 4s white clear install

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Post od majkon80 »

napalm death napisao:Da li može nka preporuka za aplikaciju koja radi bekapovanje svih apliakcija ali da se nekakao mogu vratiti jednim klikom.

Koristim app monster ali svaku aplikaciju mora posebno instalirati.
Пробај TitaniumBackupPRO ,мислим да има опција ресторе алл апп

Zemun79
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Pet, 15. Sep 2006. 09:34
Lokacija: Zemun - Serbia

Post od Zemun79 »

Da li postoji iGO ili neka druga navigacija za HTC Sensation? Tj. za rezoluciju ekrana 540x960? Hvala...
...Samsung Galaxy S2...

Bizmark
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Ned, 01. Jul 2007. 10:08

Post od Bizmark »

Vec par puta ubacujem iGO i svaki put mi se instalira u memoriju fona,nikako na karticu,imam i programe za prebacivanje sa memorije na karticu ali opcija je nekativna,a iGO mi zauzme oko 30MB i posle sta god drugo pokusam javlja Low disk storage i trazi da nesto obrisem,a skoro sve bitno i sto se mzoe prebacio sam na karticu,jedino me iGO zeza sto njega nemogu prebaciti,imali neka fora ili nacin da se ovo prebaci na karticu.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Bizmark, dok god u samom programu ne ubace tu podršku za SD - iGO neće moći da se prebaci na karticu... Tako da za sada nema rešenja...:( Mora da bude na internoj memoriji...:(
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odgovori