Najkorisnije aplikacije za Android OS

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
andrej1989
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 01. Feb 2011. 16:29

Post od andrej1989 »

Da li ima neki sajt sa kojeg mogu da skidam aplikacije, pa da ih instaliram na telefon, pošto mi ne radi android market?

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

Samo nek se rolaju....sarme.

azdaja
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sub, 12. Apr 2008. 23:04

Post od azdaja »

imam sonnyericsson X10 mini pro, ne rade mi gif-ovi, dal postoji neka aplikacija koja to pokrece, i kako se zove, ili ima neka fora sa podesavanjem telefona?
Hvala :)

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

telep
Ок, хвала пробаћу smartkeyboard pro. :)
Слобода или смрт

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

Jel zna neko za onaj old school dialer rotirajuci, secam se da sam koristio na Heroju, a na marketu su sve neki bzvz... :disgust:
Samo nek se rolaju....sarme.

beochke91
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Uto, 01. Feb 2011. 22:33

Post od beochke91 »

je l' moze neko da pomogne sto pre molim vas...instalirao sam i go na galaxy s i dobro radi sve osim POI!Kada hocu da ukucam neku tacku zablokira mi?Sta da radim?

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

beochke91, jel si probao reinstalaciju aplikacije?
Samo nek se rolaju....sarme.

dakiza
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 02. Nov 2009. 20:35

Post od dakiza »

beochke91 napisao:je l' moze neko da pomogne sto pre molim vas...instalirao sam i go na galaxy s i dobro radi sve osim POI!Kada hocu da ukucam neku tacku zablokira mi?Sta da radim?
Da li je POI baš za tu mapu koju poseduješ?To može da bude problem.Probaj negde da nadješ u kompletu mapu sa poi za nju.Pozdrav!

Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

Na Spica-i sam poslije root-ovanje u dialer-u imao mogucnost da podesim da mi telefon pri razgovoru zavibrira ili da da zvucni signal na svaku 45-u sekundu u minuti (0:45, 1:45, 2:45,...), jel postoji na Market-u neka aplikacija koja to radi posto na DHD-u nemam tu opciju?

bacterian
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 02. Mar 2011. 00:06

Post od bacterian »

Ok, download-ovao sam iGO, al ne mogu naci nigde nove mape za srbiju, ima li ko? Trazio preko googla, i pise da je izasla za 2011 koja tezi nekih 2mb, zna li neko neki donload link za tu mapu kao i mape uopste. Neka pusti na private, ili postuje, hvala.

beochke91
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Uto, 01. Feb 2011. 22:33

Post od beochke91 »

Da li moze neko da pomogne,inspalirao sam ovaj app brain-kao app market i dobar je,pokazuje mi i aplikacije koje se naplacuju,ali kada hocu da ih kupim,on mi kaze da ne moze da ih nadje?

Instalirao sam i market enabler,ali nikako ne mogu da provalim kako se koristi?!

Draco
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 375
Pridružio se: Čet, 25. Feb 2010. 13:32
:: iPhone 11
:: ???

Post od Draco »

Што се тиче APP Braina, када хоћеш да преузмеш или купиш одређену апликацију, он те преусмјерава на Маркет, зато ти показује да не може да нађе :wink:

beochke91
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Uto, 01. Feb 2011. 22:33

Post od beochke91 »

Znam za to,ali sta da radim da mogu da kupim!Bas ima dobrih stvari! :) je l' znas mozda kako sa ovim market enablerom?

xerosoft
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 09. Dec 2009. 17:41
:: Iphone 4s
:: Iphone 3gs
Lokacija: Novi Pazar
Kontakt:

Post od xerosoft »

beochke91, pa kod nas jos uvek ne postoji mogucnost kupovine zato se strpi ili potrazi krekovanu verziju programa koji ti treba :cry:
Iphone 4s white clear install

Draco
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 375
Pridružio se: Čet, 25. Feb 2010. 13:32
:: iPhone 11
:: ???

Post od Draco »

Не знам са Market enablerom... Можда мора да ти буде рутован телефон, нисам сигуран.
Иначе имаш пар сајтова преко којих можеш да купиш одређене апликације (линкови на пп), а неке аутори продају и директно на својим интернет страницама, па провјери.
Ако ништа...Google и ето лијека за све :wink:

Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

Evil_Zo napisao:Na Spica-i sam poslije root-ovanje u dialer-u imao mogucnost da podesim da mi telefon pri razgovoru zavibrira ili da da zvucni signal na svaku 45-u sekundu u minuti (0:45, 1:45, 2:45,...), jel postoji na Market-u neka aplikacija koja to radi posto na DHD-u nemam tu opciju?
Ima li odje lijeka? :)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

beochke91, da bi video Paid apps na Marketu, trebalo bi da u Market Enableru aktiviras nekog drugog provajdera tj. treba da izaberes nekog od ponudjenih.. Bilo kog.. pokusaj da, kad udjes u spisak ponudjenih provajdera zadrzis prst na ekranu na jednom od njih i trebalo bi da ti se pojavi podmeni za aktivaciju.. ajd javi jesi li se snasao?
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Draco
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 375
Pridružio se: Čet, 25. Feb 2010. 13:32
:: iPhone 11
:: ???

Post od Draco »

Evil_Zo, има апликација на Маркету... Нисам сигуран како се зове, али има сигурно.

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

Wheres My Droid Power

You can view programs that are running for their power consumption
Kill or uninstall the high power program can extend the standby time

Recent changes:
*Fixed the sorting problem

Latest version: 1.7 (for all Android versions)

Slika Slika


Android Assistant(12 features)

Top 12 features to help you easily and efficiently manage your android mobile phone

This tool software can help you to kill process, free memory, speed up the phones running speed, save power, to help your phone more efficient, stable work.

Slika Slika

Top 12 functions:
1. Monitoring status(cpu, memory, battery)
2. Process Manager(#Can distinguish different types of processes, to avoid manslaughter, #Quick Boost and Auto Boost can be intelligent to kill useless process, #Ignore list to filter apps)
3. Startup Manager(kill useless apps in the startup, to free memory, speed up the phones running speed, save power)
4. Startup time(Can analyze system loading time and third-party apps loading time)
5. Startup Silent(mute on startup and shutdown, so as not to disturb others)
6. Batch Uninstall(easy to uninstall the apps)
7. Volume Control(easy to set different types of volume)
8. Ringer(easy to set the Ringer mode)
9. Battery use(View the application's battery use, Easy to find large power apps)
10. Save Battery Settings(Turn off bluetooth, wifi, gps, auto-sync, orientation, haptic feedback, brightness, outtime to save power)
11. Cache Cleaner(easy to remove cache files)
12. File Manager(browse SDCard, rename, delete, cut, details, search, new file, new folder,view files)

KW: task kill taskkill ATK app killer tool tools taskmanager task manager system panel systempanel process manager processmanager memory taskpanel task panel Advanced Process Manager memory booster memorybooster battery booster batterybooster android 2.3

Recent changes:
# Remove the GPS positioning function
# Test networking status, so as to avoid waste of power resources

Thanks for Joonhyuk Song's Korean translation

Latest version: 2.3.1 (for all Android versions)
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

beochke91
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Uto, 01. Feb 2011. 22:33

Post od beochke91 »

Draco,
Rutovan mi je telefon!?

Ninolina,
Ne znam da li sam retardiran za ovo,ali nisam uspeo! :smutny:

Odgovori