Assault Lite - besplatna srpska akciona igra

Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj igri, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
dachans
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Uto, 14. Sep 2010. 08:55
:: LG G5
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Assault Lite - besplatna srpska akciona igra

Post od dachans »

Pozdrav svima,
hteo bih da predstavim svoju igru "Assault" namenjenu za Android telefone. Igra je pucačka u retro stilu. Besplatna verzija "Assault Lite" je dostupna i za korisnike u Srbiji i učestvuje na VIP Android Izazovu 2.0 (ima podršku za srpski i engleski jezik). Više informacija o igri možete naći na sajtu http://funfactor.mobi

Voleo bih da čujem od vas utiske o ovoj igri kao i na kom modelu telefona je igrate. Mi smo je testirali na svim Android OS od 1.5 do 2.2 (HTC Legend, HTC Tattoo, Motorola Milestone, HTC Desire).
Ako vam se igra sviđa slobodno dajte 5 zvezdica na android marketu :)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Smekerica, nema sta.....gotivan mi je skroz taj retro fazon. ja se malo brzo smorim od igara generalno, ali nije lose uopste. ocekujemo full verziju :wink:

dachans
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Uto, 14. Sep 2010. 08:55
:: LG G5
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od dachans »

Hvala araphel, sto se tice full (komercijalne) verzije ona bi uskoro trebalo biti objavljena. Na zalost komercijalnu verziju nije moguce kupiti na srpskom trzistu ali zato razmisljam o modalitetu kako da full verziju objavim besplatno samo za srpsko trziste. Sacekacu da prodje VIP izazov pa onda naci resenje za full verziju kod nas.
BTW, na kom telefonu si sprobao igru?
Samsung Galaxy S

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

dachans, pise u potpisu. Simpaticno, isto mi se svidja "retro". Htc Desire (2.2) sve radi ok. Ako ces u ful verziji dodatno otezati (a logicno da hoces) mozda bi trebalo ubaciti "zivote".
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Sauriann
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 07. Maj 2009. 14:06
:: HTC One
Lokacija: Novi Beograd

Post od Sauriann »

Igrica je odlična, podsetila me na stare dane dok sam čučao pored "komodorca". Probano na HTC Desire 2.2 LeeDroid 2.1 ROM

dachans
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Uto, 14. Sep 2010. 08:55
:: LG G5
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od dachans »

Hvala svima na lepim komentarima :oops:
Samo da vas obavestim da je i full (komercijalna) verzija objavljena danas. Ako imate rodjake/prijatelje u USA ili Evropi bice mi drago da im preporucite igru "Assault". Nije skupa :)

QR code mogu naci na sajtu: http://funfactor.mobi ili na Assault na androlib.com
Samsung Galaxy S

dachans
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Uto, 14. Sep 2010. 08:55
:: LG G5
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od dachans »

Opet ja :D
Samo da se pohvalim da je "Assault Lite" pobedio u kategoriji "Zabava" u prvom krugu dodele nagrada na VIP-ovom takmicenju. Vise informacija:
http://vipmobile.rs/vip-ukratko/press-c ... ekstId=187
Samsung Galaxy S

dachans
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Uto, 14. Sep 2010. 08:55
:: LG G5
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od dachans »

Verzija 1.1 je stavljena na market. Sada ima podrsku za multitouch ekrane na Android 2.x verzijama. Sad je dosta lakse igrati kad u isto vreme moze i da se ide i puca (testirao sam na Samsung Galaaxy S) :)
Samsung Galaxy S

Odgovori