L7

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

L7

Post od mis »

Jel imao ko ovaj fon?i sta mi mozete reci o njemu?nasao sam ga na ponudi u ita za 99€ pa ne znam da li da ga uzmem ili ne?

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ma uzimi samo vidi da li je zakljucan ako nije uzmi,ako ti se ne svidi lepo ga prodas.Ovde je 130E :) :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

pa to sam i ja mislio,plus sto dobijem dvije godine garancije,e sada me zanima,koliko se sjecam motorolin softwer je malo komlikovan?i baterije brzo riknu?
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

mis, pa jeste komplikovan treba skinuti dosta programa pomocu kojih ces ubaciti igrice i skinove,ali to je lako nije nista tesko.Za baterije nisam bas siguran :? 8)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

pa cuo sam od vise ljudi da su imali probleme sa baterijom tako da ne znam...hvala na savjetima u svakom slucaju,mislim da cu uzeti mob
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

chilimarko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 14. Jun 2007. 13:08
Lokacija: Sopot

Post od chilimarko »

Da li neko zna koje programe treba instalirati i kako podesiti telefon da bi mogle teme da se stavljaju i da se pristupi memoriji telefona :unsure:

Odgovori