V3x i mail

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
tomican
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Pet, 14. Jul 2006. 10:07
Lokacija: Nis
Kontakt:

V3x i mail

Post od tomican »

Utvrdio sam da je jeftinije slati mail do 100 Kb nego slati sms a pogotovu mms, a preko mail_a mozete i slike pa i neke krace pesmice slati sto je neuporedivo jeftinije.
Ali tu lezi jedna zackoljica, ako sve lepo podesite i mozete da saljete mail a ne mozete da primate, koju glupost je Motorola napravial-nevidjenu, u zadnjoj opciji "Size restriction" po defaultu stoji 1024, ali to nije u Kb, 1 Mb, vec je to bajtovima tako da mail nikada nece stici do vas jer sam jedna rec u mail_u je nekih 2 Kb, sto Motorola ne moze da primi jer ste postavili "Size restriction" na 1024 bajta, max, a to sigurno preko nekog seema moze da se resi, je 60000 odnosno 60 Kb. Ja sam poslao sam sebi par reci i jednu sliku, nesme biti zip ili rar, oko 55 Kb i to je stiglo cak se i pojavi jedno lepo plavo kovertce, procitate mail sliku kliknete na nju i pogledate, pa sad je vas izbor sacuvati ili ne. Tako da ne krivite Mobtel jer za ovu banalnost je ipak Motorola kriva.
Uzivajte u slanju mail_ova dok nisu povecali cenu.
Pas je coveku najbolji prijatelj, pas na to nista ne odgovori.
S35, V3, V3x