MPx, Attachments via e-mail

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
kirezz
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 14:43

MPx, Attachments via e-mail

Post od kirezz »

Opet ja otvaram novu temu (nadam se da se rower nece naljutiti)...
Zanima me da li neko od vas zna kako da posaljem neku sliku ili dokument preko maila na MPXu. Mislim da mi treba neki dodatni program. I kako da downloadujem nesto sa neta preko explorera, takodje na MXu. Ako neko zna, molim da mi objasni. Hvala...
mpx200 (WM05 (5.12)) ;mpx220 (WM2003SE(4.21))

samurai_jack
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 04. Jul 2005. 00:05
Kontakt:

Post od samurai_jack »

Preko preinstaliranog E-Mail klienta neces moci da se bavish kachenjem attachmenta, jer nisu podrzani od strane samog klienta, ali je zato tu programchic nazvan Profi Mail, koji odlicno radi posao. A sto se tiche download-a na telefon preko explorera, to nije moguce. Pronasao sam neki Download Manager, ali nisam mogao da ga instaliram, prijavljuvao mi je da nije podrzan taj OS na koji pokusavam da ga instaliram.

kirezz
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 14:43

Post od kirezz »

Posle duzeg surfanja, uspeeo sam da nadjem neki smart attach, radi ok, samo sto mozes da okacis samo tri fajla dnevno :uhuh: . A posle sam provalio da mozes isto i preko send'n'recieve opcije u smartexploreru 2!Jej! A za download imamisti fazon ko i ti. Mozda je to verzija za 2002...
mpx200 (WM05 (5.12)) ;mpx220 (WM2003SE(4.21))

samurai_jack
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 04. Jul 2005. 00:05
Kontakt:

Post od samurai_jack »

Pa mozda i jeste za 2002, ali bi trebalo da radi na 2003-jci. Mada nije pod obavezno da SW za 2002 radi i na 2003.

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Za download fileova iz attachmenta pokusajte da otvorite file iz poruke, pa ga potom potrazite u folderu Volatile (valjda je u Application data), a za download fileovaiz Explorera morate da checkirate opciju pored svake extenzije :disgust: Meni je par puta zatrebalo i zapalo mi je...

Odgovori