E1000, instalacija igara

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

E1000, instalacija igara

Post od SnoopDoggyDogg »

e ljudi skinuo sam dosta igara za motorolu E1000,medjutim ne znam kako da ih instaliram,kada krenem da ih prebacujem blututom pise mi ivalid opration,za igre imam i jar i jad file,ko sto treba,negde sam citao da uz pomoc blututa pored foldera audio video i pictures napravim i jedan novi,kjava,i u njega strpam igre,ali kada krenem da napravim taj foldre javlja mi se eror occured,imam cak i usb kabal i blutut,pa moze li neko da mi potanko objasni na srpskom kako se to radi?pomoc
ne moze da skodi!

z0x
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 14. Mar 2006. 15:22

Post od z0x »

folder kjava vec postoji na kartici pa zato i nemozes da ga kreiras.Ja igrice ubacujem kablom tako da ti nemogu pomoci oko toga sa bt-om dali uopste postoji mogucnost da se igra instalira na karticu i sa kartice.Ja imam e398 i sa original softwareom ne moze.
Pozdravljam sve koji me znaju...

SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

Post od SnoopDoggyDogg »

uspeo sam preko kabla i midwaya da instaliram neke igre,nisma hteo da kazem da imam usb,jer mi je muka da radim s kablovima,ali eto,skinuo sam midway i sad sve ide kao podmazano.... 8) 8) 8) :D :D :) hvala ti u svakom slucaju
ne moze da skodi!

zexoni78
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 20:52

Post od zexoni78 »

SnoopDoggyDogg napisi kako si zadovoljan sa telefonom.Ja sam zainteresovan da je kupim.Prednosti,mane,sve ako moze

z0x
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 14. Mar 2006. 15:22

Post od z0x »

imas e1000 sta ce ti e398
isti tel samo manji ekran i 2g
Inace fon je super i maksimalno je modabilan
Pozdravljam sve koji me znaju...

SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

Post od SnoopDoggyDogg »

z0x hteo si da kazes da ima E398,sta ce mu e1000?ili ne?posto si reko da je isti tel samo manji ekran?!malo si se zbunio a? :D :D pa posto me covek pita,da mu iskreno odgovorim,kamera i nije bas nesto posebno,ali je solidna 1.23 mgpx,kamera iskreno jedino valja preko dana kada je suncano,ovako je nesto mutnija kad je oblacno,blic koji ima,za mene pretstavlja samo neko malo osvetlenje,jer slike slikane u mraku preko metar,metar i po daljine ne valjaju,mp3 sound je vrhunski,u isto vreme upalili drugovi na k750i,samsung E530,nokia6680,nokia6630 i naravno ja na E1000 istu pjesmu od flamingosa,i pogodi kome se najbolje culo?! :lol: :lol: :lol: tolko o mp3-iju,ekran je izvanredan,znaci ono,dok ne vidis...stavim neku sliku na njega i cini mi se da bolje izgleda na mobu nego a kompu:)))full sreen video,cuo sam da moze da podrzava avi,ali eto niko mi ne odgovara na temu,da mi pomogne,znaci jos otkrivam :) :) to tib bile neke vrline,a mana iskreno nema puno
meni je solidan
ikone su dobro odradjene
dosta je brz fon kod pregleda slika
zvukova
nisam skonta kako se premotava pesma
e da,ako hoces ovaj fon moras da se primpremis na tesko ubacivanje tem,skinova i igrica,mislim tesko za onoga koji ne razume,ja sam savladao ubacivanje igara,a teme i skinovi mi ne trebaju,dok se videos,mp3,slike lagano prebacuju cime oces,to bi bilo to,ako neko oce nesto da doda ili zamjeri,neka kaze,ja ovo iz prve ruke :wink: :wink:
ne moze da skodi!

zexoni78
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 20:52

Post od zexoni78 »

Za SnoopDoggyDogg-a:Hvala na objasnjenju,to je valjalo da cujem od nekog ko ima fon.Reci mi jos samo kako si zadovoljan sa baterijom?Citao sam na gsm areni da je slaba.Zale se ljudi.I sta mislis o tel LG U880?Ima covek koji prodaje za 180E,sa full opremom.Al mora da se dekodira,skinut sa Italijanske mreze.Razm se izmedju motorole i njega.

SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

Post od SnoopDoggyDogg »

e da,bateriju ti ne pomenuh,sorry,meni gura dva dana,imam ga od skora,pa ga drndam,muzika,video,igre i to,nemam memorijsku,niti mogu da je nadjem negde,tesko bre u crnu goru nema,a nema ko iz bga da mi je donese,uzas :shock: :shock: :wacko: :cry: :cry: :cry: e da,da se ja ne zalim,nego da se bratim na bateriju,znas i sam kad covek kupi novi fon,da ga ne ispusta iz ruke,znaci dva dana traje,mislim,ali pazi mislim da bi mogao da izgura 3 dana ako ga bas ono racionalno koristim,znaci po malo,ali ja da ga koristim racionalno ne mogu,jer je tel mashina,realno :lol: :lol: znam da izgleda kao ono,,svako svoga konja hvali,, ali ja sam iskren,sto mozes videti i u mojim predhodnim postovima,znaci baterija dva dana uz moje koriscenje :lol: :lol: :lol: :lol: a sto se lg-ija tiche,ne svidja mi se nesto ta marka,o tom fonu stvarno nista ne znam,morao bih da se raspitam.....ja se nisam pokajao sto sam uzeo motorolu :) :)
ne moze da skodi!

Odgovori