Motorola MPx200 Srpski jezik

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
juice011
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Sre, 25. Maj 2005. 13:04

Motorola MPx200 Srpski jezik

Post od juice011 »

Znam da nekome ovo nije važna stvar ali meni znači dosta. Da li neko zna kako se na ovaj telefon može ubaciti srpski jezik, koji se fajlovi moraju skinuti sa neta da bi se to uradilo. Uglavnom šta ko zna korisno nek to ovde napiše: Hvala unapred

fix
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 16:01

Post od fix »

ja stvarno neznam kako se to radi ali mislim da mozes to da uradis u bilo kom ozbiljnijem servisu!!! :)

St.Iv
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 19:31
Kontakt:

Post od St.Iv »

Naravno da ne mozes. Prvo ne postoji trenutno ni jedna verzija win mobile-a koja je lokalizovana na srpski jezik, tako mozes da ocekujes samo da ce se neki entuzijasta malo pomuciti i prekompajlirati win, a do tak moraces da koristis englesku varijantu.

samurai_jack
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 04. Jul 2005. 00:05
Kontakt:

Post od samurai_jack »

Zaista ne mogu da skontam zasto je ova stvar tako esencijalna, ali da probamo ovako: ja sam korisio Total Commander da pravim shortcut-ove u start meniju, i tom prilikom ih i preimenovao sa TC-om, ali pri se nisam pozabavio preimenovanjem foldera, ali verujem da i to moze, pa mozda bi mogao to da probas. To je sto se tice start menija, ali za podmenije stvarno nemam pojma kako da ti pomognem, probaj malo da poprinauchish engleski ili nemachki, ili bi mogao da potrazish rusifikator, pa da imash ruski na telefonu, to moze biti od pomoci. :D

juice011
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Sre, 25. Maj 2005. 13:04

Post od juice011 »

Izgleda cu sam morati da prekompajliram windows i da prevedem sve na srpski jezik. Nabavio sam Visual Studio 2005 i Windows Mobile SDK pa kad stignem probacu nesto!

Dzoni45
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 107
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 22:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Dzoni45 »

@juice011: evo ti rustifikacija wm2005, mozda ti pomogne. U pitanju je .cab fajl link :)
MPx200 WM2005

Odgovori