Motorola RAZR MAXX

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
miki022
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Sre, 03. Jan 2007. 19:56

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od miki022 »

da li je neko nadogradio motorolu razr maxx xt910 na jelly bean 4.1?

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od JoLoLo »

Koliko ja znam jos nije izasao zvanican update... ili mi ga bar tel ne prijavljuje :/
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Jelly Bean WTF?!?!!

Post od JoLoLo »

Instalirao sam danas konacno JB na mom telefonu i neverovatno sam razocaran sa interfejsom.

Ona stvar koja me izludjuje jeste da prilikom pozivanja nekog ima opcija da se izabere:
- regularan poziv
- skype
- viber
- tgalk
...

E to je na ICS bilo lepo u listi, a sada su ga stavili kao u folder sa ikonicama i deluje mnogo ruzno. No ajde presao sam preko toga kad ono, dodali su jos jedan korak! UVEK mora da se selektuje pri pozivu nekoga da li zelis da ga zoves UVEK ama bas UVEK preko Vibera npr. ili samo jednom. Prvih par poziva me je bas izludjivalo i onda sam odlucio da kazem ajde nek ovo bude DEFAULT izbor za ovog kontakta. Kad ono PRC!!!! :shock:
JB mi je automatski podesio taj izbor za sve kontakte.
Da li je moguce da je JB uradio tako ogroman korak unazad sa tom opcijom "just once" i da nije bilo dovoljno po mogucnosti da ima opcija "use as default" nego su ubacili te obe opcije i da budu obavezne!!!

Ja sam sokiran sada, a pre svega sa tim da ne znam kako da vratim opcije sa tim glupim just once i da mogu da biram koga cu zvati kako. Ovako sad moram otvarati Viber, ili druge programe pojedinacno i zvati nekog.... :chytry:

Ima li neko resenje da se podesi ta "use as default" opcija?
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

Chobby88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1247
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2012. 22:27
:: LG Nexus 5X

Re: Jelly Bean WTF?!?!!

Post od Chobby88 »

Da obrises defaults idi u settings pa applications nadjes viber i kliknes na clear defaults.
Nije mi malo jasan tvoj problem,ako si u klasicnom imeniku i kliknes na pozivanje kontakta,valjda je logicno da te kontakte uvek zoves preko redovnog poziva,a ako hoces preko vibera onda udjes tamo pa odande zoves kontakt.
Mislim da nijedan telefon nije toliko pametan da u svakom momentu zna preko koje aplikacije bi ti koga zvao,bar ne jos. . .

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od JoLoLo »

Da, ali sta ako sam podesio da mi default bude Phone calls, gde da onda nadjem clear defaults za obicne pozive?


Pa vec duze vreme sam koristio ICS i navikao sam da pri izboru broja kojeg zelim da zovem imam vise opcija, a ne sad da palim viber, listam kontakte i ponovo trazim istog kontakta. Nekada ne mogu ni da se setim za viber, pa pri samom otvaranju tog kontakta me viber podseti da ne moram trositi kredit nego ga samo tako pozvati... a u svakom slucaju je mnogo brzi postupak ako hocu nekog da zovem odmah kliknem na viber poziv, ako je nedostupan, samo back i obican poziv. Sada ako hocu te 2 radnje da uradim na JB izgubim visetostruko vise vremena :/
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

Ceftriaxone
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1212
Pridružio se: Pon, 01. Dec 2008. 23:07
:: XZs
:: S7e
Lokacija: Reggio Emilia/Нови Београд

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od Ceftriaxone »

Одеш у phone и обришеш.
ex ivan87

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od JoLoLo »

Da phone! A ja trazim Calls... e jesam majmun. Hvala momci! :)
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

dulesailor
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 05. Jan 2013. 08:06
:: motorola razr maxx

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od dulesailor »

sinoc oko 21.00 mi je stigao zvanicni apdejt jelly bean na moju motorolu razr maxx xt910 preko ota! :D

Stevan87
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 12. Jan 2015. 22:36
:: Motorola Razr MAXX

Rutovanje Motorole Razr MAXX

Post od Stevan87 »

Izvinite posto sam nov u ovome, da li bi neko hteo da mi objasni postupak kako da rutujem Motorolu Razr MAXX i da instaliram neki custom ROM? Motorola je na 4.0.4. Hvala!

Odgovori