Motorola RAZR XT910

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Odgovori
JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Motorola RAZR XT910

Post od JoLoLo »

Uh bre plasis me... kazes da ti potrosis bateriju za 10 sati a ja za 12. Ne sme biti tako mala razlika :/

Ajde... tesicu se da sam manijak prva 2 dana. Nadam se da ce normalnije raditi kad ga budem ispustio iz ruku :/


10 sati... mislis 10 sati ne ispustas telefon iz ruku?
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Motorola RAZR XT910

Post od sugarcoated_ass »

JoLoLo napisao:10 sati... mislis 10 sati ne ispustas telefon iz ruku?
90% vremena nije u standby rezimu, a skoro 80% mu radi ekran. U to ulazi izmedju 6 i 7 sati surfa na 3G ili WiFi. ;)

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Motorola RAZR XT910

Post od JoLoLo »

Dobro ja sam 10 sati imao pokrenute sve moguce socijalne mreze i messengere, pretrazivao Play store i stalno instalirao nove aplikacije... ekran se nije gasio... kontam da to vise jede bateriju. Ali opet Maxx bi trebao biti bar duplo jaci od obicnog razr :/

Ima li negde da se kupi folija i futrola za ovaj model?
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Motorola RAZR XT910

Post od sugarcoated_ass »

Polako... vremenom ce i baterija poceti duze da traje. Meni se prvi dan ugasio za 6h! : D
Folije imas u vecini prodavnica mobilne opreme, ali futrole se malo teze nalaze ako hoces silikonsku. Video sam da ih ima na Limundu i Kupindu. :)

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Motorola RAZR XT910

Post od JoLoLo »

Pa imas li ti neku futrolu? Gde si je nabavio?

Koristis li DropBox ili onaj motorolin MotoCast ili kako se zove?
Sta je bolje od toga za sharovanje fajlova izmedju kompova i telefona?
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Motorola RAZR XT910

Post od sugarcoated_ass »

Iz nekog razloga mi je ovo prvi telefon na kom nemam futrolu. Koristim samo foliju na ekranu. :)
Za serovanje koristim SendSpace koji ima i dosta dobru android aplikaciju. :)

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Motorola RAZR XT910

Post od JoLoLo »

Obisao sam 4 prodavnice do sada i nigde ni izgovorio nisam naziv telefona a vec su mi rekli da nemaju. :wacko:

Ali makar sam nasao adapter ba onaj britanski punjac :P
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Motorola RAZR XT910

Post od toda81 »

Juce sam imao priliku da probam ovaj tel u vip-u i odusevljen sam kako izgleda uzivo i kako je odradjen. Deluje bas "prefinjeno"
Note IV N9100 dual

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Motorola RAZR XT910

Post od JoLoLo »

Danas sam izvalio da mi ne stizu SMS poruke na telefon... da li neko mozda ima odgovor na to pitanje?
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Motorola RAZR XT910

Post od Green »

JoLoLo, to je malo siri pojam zbog cega tacno ne primas SMS poruke. Za pocetak probaj neki drugi SMS centar...

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Motorola RAZR XT910

Post od JoLoLo »

Znaci 10 godina sam m:ts korisnik i nikada mi se nije desnilo da mi poruke ne stizu odmah (izuzev nove godine i jos nekih dogadjaja:)

Poruke su mi juce stigle tek na kraju dana... Sad deluje da je normalno, ali opet nisam siguran da mi sve dolaze. Zbog cega bi to moglo biti?


I kako da izaberem drugi SMS centar... sad mi stoji 0650000900
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Motorola RAZR XT910

Post od sugarcoated_ass »

Pre neki dan mi je stigao neki mali update za telefon i 672.180.33 mi je zamenjen sa 672.180.41. Sve radi odlicno, naravno kao i na prethodnom, osim baterije. Za sat i po konstantnog surfa sam spucao 50% baterije! Odradio sam i factory posle update-a.
Vrcem se ja na .33!

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Motorola RAZR XT910

Post od JoLoLo »

Posle fabrickog reseta da li te vrati na pocetnu verziju androida koju si dobio uz tel? Ili ne bi trebalo...?


Ja imam tu verziju sto si ti instalirao i imam utisak da mi se mnogo brzo trosi baterija... s obzirom da imam MAXX a ne obicnu bateriju. Da li ja mogu da nekako instaliram tu tvoju, stariju verziju?



P.S. zna li se kada ce 4.1 ?
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Motorola RAZR XT910

Post od sugarcoated_ass »

Factory reset samo vrati trenutni sistem u pocetno stanje. Mozes se vratiti na .33 tako sto ces pratiti moj mini tutorial sa ove teme. Mislim da je na 2. strani. :)

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Motorola RAZR XT910

Post od JoLoLo »

Meni iz nekog razloga tel zabaguje i ne prima sms poruke. Jedino objasnjenje koje sam nasao da mozda ima neka aplikacija ili servis koji mu brane to. Ne znam da li mi factory reset moze pomoci?

I ako uradim factory reset hoce li mi se obrisati svi podaci, kao npr. kontakti koje sam konacno sinhronizovao i sredio?
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Re: Motorola RAZR XT910

Post od bachika »

JoLoLo, ako su kontakti sinhronizovani sa tvojim gmail nalogom onda nemaš brige...
Factory reset sve briše. E sad najpametnije je da poskidaš sa marketa aplikacije koje će ti bekapovati sms, kontakte, aplikacije...... sve što ti je potrebno... I posle reseta lagano vratiš sve. :wink:
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Motorola RAZR XT910

Post od sugarcoated_ass »

Brisu ti se svi korisnicki podaci. Fajlovi sa interne memorije i kartice ostaju. Ako su ti kontakti sinhronizovani sa google nalogom, cim uneses podatke automatski ce ih sve ponovo svuci na telefon. Pokusaj sa factory, pa ako ne pomogne probaj se downgrade-ovati na .33. :)

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Motorola RAZR XT910

Post od JoLoLo »

e ljudi gde mi se nalaze smesteni wallpaperi? Napr ako hocu ja sam da napravim wallpaper i da ga stavim kao pozadinu, gde mogu to da uradim? (hocu da ga napravim da bude tacne rezolucije i da se pomera kako ja vrtim ekrane...kao taj '3d efekat').
Nije valjda da moram da rutujem zbog toga?
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Motorola RAZR XT910

Post od sugarcoated_ass »

Wallpaper-i koje si dobio sa telefonom su na sistemskoj particiji, a ti mozes ucitati sliku za Wallpaper iz bilo kog foldera. Rezolucija fabrickih Wallpaper-a je, koliko ja znam, 960x1080. :)

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Motorola RAZR XT910

Post od JoLoLo »

A pristu toj sistemskoj particiji je ustvari ----> rutovanje? 8)


Nego sto se tice ove tvoje situacije sa baterijom na 4.04 i ja imam utisak da mi jede bateriju. Kao da uopste nije MAXX.

Pokusao sam da nadjem nesto na google, ali prosto ne mogu da verujem da niko sem tebe i mene nije pricao o tom problemu :)
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

Odgovori