A925, GPS mape

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
pametni_zmaj
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 03. Mar 2005. 06:27
Lokacija: Pancevo
Kontakt:

A925, GPS mape

Post od pametni_zmaj »

Povezete telefon preko USB-a i Desktop Suite-a,ukljucite aeroplanemode,a usput ste na internetu (preko racunara),mozete iz telefona da skidate bilo sta sa net-a, ukljucujuci i surf iz motorolinog browsera. Nisam puno surfovao ali sam zato skinuo mape za nhGPS.Sto se tice nhGPS da bi downloadovali neku mapu morate imati koordinate tacke u kojima se nalazite, znaci probajte da ga pustite prvo da nadje fix pa onda oznacite tu tacku (waypoint) pa posle prema njoj downloaduj mape. Znaci ukratko:Startujes nhgps nadjes fiks oznacis ga waypointom,onda opcija MAP/DOWNLOAD MAP/izaberes sajt sa kojeg skidas/das ime mapi ides na dugme FROM WPT oznacis onaj fih od malopre koji si nasao i to je to. Mape i nisu nesto precizne al eto bolje ista nego nista. Napomena: ovo vazi samo za USB vezu - bloototh je takodje iskljucen u aeroplane modu.

PS.Nisam napomenuo da je sve ovo radjeno sa DESKTOP SUITE od A1000,jel ste sigurno primetili da je isti od a925 obicno neupotrebljiv.
Sve za obraz!!!OBRAZ NIZASTA!!!!

milee
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Pet, 19. Nov 2004. 18:15
Lokacija: velika gorica

Post od milee »

a sa kojeg site-a skidas mape, mislim jel uopće upotrebljiva ta navigacija, ono kada si u gradu jel mozes se po njoj ravnati
Ja ne volim nista ostavljati nedov

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

navigacija je vrlo precizna, ali vrlo, kompas malo zez (moras se kretati brzinom vecom od 5km/h da bi pokazivao pravac
korisni linkovi:
www.wild-mobile.com
www.symbian-mobile.tk

Gorance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 285
Pridružio se: Pon, 06. Jun 2005. 21:30
Lokacija: Beograd

Post od Gorance »

Da li si siguran da je 5 km/h ? GPS bi vec na 2 ili 3 trebao da daje kvalitetne rezultate. Sporo odredjivnje brzine i pravca je samo rezultat vremenskog kashnjenja od satelita i ne bi trebalo da znachajno zavisi od vrednosti brzine i pravca kretanja (samo od dinamike promene ta dva parametara).

ciler
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 06. Nov 2005. 23:27

Post od ciler »

E ajel bi mogao neko ko zna da mi malo pojasni kako i sta mi treba da bi mi funkcionisao GPS na motoroli A920

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

znam ja al me mrzi sad da kucjam, ako imas neki od messengera posalji mi pm pa cu ti objasniti i poslati ti programe :roll:

JankoNIS
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 25. Feb 2006. 17:08
Lokacija: Nis, Srbija
Kontakt:

Post od JankoNIS »

Mape za A925 mozete naci na mom sajtu: www.red-blue-white.com
Za sada samo Srbija (veci gradovi i ono sto sam ja napravio), a za ostalo, videcemo...
Kvaka 22

Odgovori