RAZR2 V8 i programi ?

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
tazman
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Uto, 07. Avg 2007. 09:39

RAZR2 V8 i programi ?

Post od tazman »

procitao sam u kompletnom testu za ovaj fon da mu je OS baziran na Linux/Java platformi pa me zanima da li to znaci da na telefon mogu da se instaliraju programi za linux ili samo java aplikacije ? tj. da li je telefon na neki nacin "smart phone" ili ne ?
i da li neko zna kada ce se ovaj telefon pojaviti kod nas ?

4life
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 104
Pridružio se: Pon, 31. Jul 2006. 18:06
Lokacija: Buljarica, CRNA gora

Post od 4life »

Ne znam kad ce se telefon pojaviti kod nas, ali ubrzo ces moci da racunas na aplikacije za njega (ne java naravno), na tome se vec radi na www.motorolafans.com
Nemam telefon trenutno.

tazman
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Uto, 07. Avg 2007. 09:39

Post od tazman »

ako bude bila bilo kakva verzija black lista za pozive i poruke za njega kupujem ga sto posto :) :D ;)

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

tazman, jel ti telefon kupujes samo da bi imao black list opciju?
Ako ti je taj program toliko neophodan bolje da uzmes neku nokiu(n series) telefon, za te modele postoji program koji trazis.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

tazman
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Uto, 07. Avg 2007. 09:39

Post od tazman »

znam, trenutno imam e65.. ali jednostafno sam motofan.. :wink: ako bi izbacili ovu aplikaciju za moto mislim da bi se konacno smirio sa telefonima..

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

tazman, neznam sta da ti kazem, izgleda da ces blacklist opciju morati da koristis na e65, a na taj program za motorolu ces izgleda morati da sacekas. :)
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Odgovori