V3x

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Odgovori
maliomladinac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Ned, 12. Mar 2006. 20:58

Post od maliomladinac »

jer moze neko da mi objasni leadergl flex program? cemu sluze onolike funkcije? koji fon da izaberem? moj nije bio fabricki vec italijanski,ali sam mu upucao default sw. koji sad da izaberem u programu?

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Moze li mi neko reci kakav prijem ima ovaj telefon? Da li cesto ispada iz mreze i kakav je zvuk u slusalici?
Sve ovo pitam, jer mi par ljudi rekose da su sa tim imali problema kod ovog modela...
p.s. Luca, hvala na info.

tomican
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Pet, 14. Jul 2006. 10:07
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od tomican »

Da li neko ima resenja za jedan malte ne banalan problem. Naime utvrdio sam da je jeftinije slati mail_ove do 100 kb nego li sms. Telefon sam podesio prema uputstvu sa mobtel sajta i sta se desava, saljem mail normalno, medjutim kada mi drugi salju mail se vraca, ....@063mobtel.com>
(reason: 550 Host unknown), ili ga uopste ne primim. U teh. sluzbi su gledali vise telefon nego ono sto treba, naime sve je podeseno kako treba a zasto ne primam mail ne znaju "mozda zbog softwera", njihove reci. Pa me interesuje da li je neko sa mreze 063 uspeo da aktivira mail i kako.
Pas je coveku najbolji prijatelj, pas na to nista ne odgovori.
S35, V3, V3x

forcegame
Banned
Postovi: 54
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 19:12

Post od forcegame »

Oljica, Kako sam probao skoro sve telefone koji su kod nas na trzistu mogu ti reci da V3X ima neuporedivo bolji zvuk od 95% telefona koje sam setao.
Nikada mi za svo ovo vreme sto ga koristim nije ispao iz mreze a ni onima kojima sam odradio flesovanje i unlock.
OT/P.S.
Sta bi sa mp3?

forcegame
Banned
Postovi: 54
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 19:12

Post od forcegame »

tomican,
Mail server pokusava da dostavi na mail server 063mobtel.com ali ne uspeva da ga locira u internet domain name servisu (DNS) a ako ciljni sistem nije pronadjen naravno da ne moze ni da dostavi mail.Problem je najcesce u DNS resolveru.
E sad... da problem bude veci host unknown se javlja i kada deo adrese nije ok.Ako je taj koji ti salje upisao samo slovo ili broj ili pomesao tacku sa zapetom desice se isto :dry:
Ako je i jedna poruka prosla normalno tvoj tel je ok i ne cackaj dzabe!
Poslednja izmena od forcegame u Ned, 16. Jul 2006. 23:53, izmenjeno 1 put ukupno.

tomican
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Pet, 14. Jul 2006. 10:07
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od tomican »

forcegame pa sto onda mobtel ne prizna da je to njihova greska, a ne da mi filozofira kako je do sw_a. Jer ja sam sebi posaljem mail, znaci nema greske zarez ili nesto drugo, sa kablovske ili sa dial up_a, ni sa jednog ne stigne, nisam hteo mnogo da se rapravljam jer oni i onako imaju problema preko glave.

@u gornjem postu si naveo u vezi zvuka odnosno muzike, posle zamene audio.cfg_a, ja nisam bas ljubitelj da na taj nacin slusam muziku a i nisam tako mlad, medjutim posle zamene .cfg_a ja vise bateriju potrosim na slusanju muzike "moje mladosi" i mali broj telefona moze se pohvaliti sa tako cistim i jasnim tonovima, sa tv_a glas kao sa pravog tv_a i ljudi prosto ne mogu da veruju da je to sa telefona. Ali telefon sluzi za druge svrhe ovo mu dodje samo jedna relaksacija.
Pas je coveku najbolji prijatelj, pas na to nista ne odgovori.
S35, V3, V3x

forcegame
Banned
Postovi: 54
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 19:12

Post od forcegame »

tomican,
Zasto ne priznaju?
Hmm ili neznanje ili bezobrazluk ili....
Resenje imas ako tvoj standardni mail ima "pristup" sa weba u reply adresi na tel postavi taj mail i svi ce reply raditi na njega.Ja tako radim.

Sto se tice muzike na V3X uporedjivao sam ca cerinim mp3 player-om i nema razlike.
Nervira me jedino sto zbog brzine prebacivanja pesama moram da vadim karticu iz tel i stavljam u citac kartica.Preko kabla direktno na tel je 3x sporije.
Najavljeno mi je (od strane cerke) da cu uskoro ostati bez V3X pa se razmisljam debelo koji tel da uzmem.Ni jedan mi ne mirise ni priblizno tako dobro.Mozda i-mate JASJAM .. mozda...

tomican
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Pet, 14. Jul 2006. 10:07
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od tomican »

E dao si mi odlicnu ideju za reply, a sto tice prebacivanja ja preko commandera i ide standardno kao u total commanderu i ne vadim karticu, a ovo "Mozda i-mate JASJAM .. mozda..." nisam razumeo bas najbolje.
Koji citac imas i koliko si ga platio.
Pas je coveku najbolji prijatelj, pas na to nista ne odgovori.
S35, V3, V3x

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Da li ima mogucnost otvaranja html stranica?
Ili nju dobija posle softverskog doterivanja?
Znaci, gde god je kupim, moram je flesovati? Mislim, one vodafonove i ostale ikonice od drugih operatera su uzasne...

tomican
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Pet, 14. Jul 2006. 10:07
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od tomican »

Instaliraj mini Operu 2, i uzivaj, takodje mozes i tv da gledas, za sada samo B92. Ako mozes vodafon zaobidji. 3 ili 3GH.
Pas je coveku najbolji prijatelj, pas na to nista ne odgovori.
S35, V3, V3x

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Zezas da moze?
To bi bas bilo sjajno, ali znaci, fles je obavezan?
Ako je sve tako, onda cu uskoro postati vlasnik jedne, hajde, dajte jos informacija :).

megatron
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 311
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 21:31
Lokacija: U Rupi

Post od megatron »

tomican napisao:Instaliraj mini Operu 2, i uzivaj, takodje mozes i tv da gledas...

Molim te objasni

tomican
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Pet, 14. Jul 2006. 10:07
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od tomican »

Nikada se ne zezam kada su ovako ozbiljne stvari, opera-mini-2.0.3920.jar, instaliraj i "vozi misko", jer ja je imam i kada treba sa nekih foruma da mi stigne na pm, imam njihov URL, normalno negde trazi da se logujes to uradis i vidis da li ima nesto u pm. A za TV, Enter URL, "vivo3.mobtel.co.yu", ali samo B92 za sada. Evo upravo sam ubacio www.mobilnisvet.com, malo sporije otvara zbog onih reklama, pa forum, ali ide. To je to.
Pas je coveku najbolji prijatelj, pas na to nista ne odgovori.
S35, V3, V3x

forcegame
Banned
Postovi: 54
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 19:12

Post od forcegame »

tomican, i-mate JASJAM
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1120/i-mate/JASJAM
Uvek sam bio ljubitelj PDA a nikad nisam imao dovoljno love da odvojim za sebe.Mozda sad sebi priustim poklon za rodjendan 8)
Citac kartica sam kupio pre skoro 2 godine.No-Name Taiwanac 6-in-1.Ako mi verujes zaboravio sam cenu :dry:

tomican
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Pet, 14. Jul 2006. 10:07
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od tomican »

Toliko mi otislo od pameti PDA, pa sam i glupo pitao. Ja sam bio zaljubljen u nokiu 6000 ili 6060 ali proslo me. Ma moram da uzmem jedan i zbog ove kartice a i da uradim jednu dual, posto imam dosta starih kartica za sat. risivere.
Pas je coveku najbolji prijatelj, pas na to nista ne odgovori.
S35, V3, V3x

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

tomican, izvini, malo mi je tvoje objasnjenje konfuzno, moze li lepo odgovor na pitanje: da li motorola v3x ima xHTML, HTML
podrsku?
Forcegame?
Hvala.

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

xHTML ima, HTML nema, ali kao shto neko reche, instalirash mini operu i ide...
pre n80 sam imao v3x, skroz mi je zhao shto sam je prodao... :smutny: :( :cry:

megatron
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 311
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 21:31
Lokacija: U Rupi

Post od megatron »

post pisem sa mob. pa ne znam kako ce da izgleda ... imam problema sa b92 kad pokusam da je otvorim izlazi obavestenje da strana nije podrzana zna li neko u cemu je problem (ima li koja strana tv)

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Sta se jos moze instalirati na ovaj telefon od tih zanimljivih programcica?

.

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

telefon podzhava javu... znachi sve java aplikacije i igre idu na njega... [imash mnoshtvo solidnih igara, zatim program slichan agile messengeru, programe za otvaranje raznih datoteka [word excel...] ] ima dosta solidnih stvari... ali nije kao symb naravno...
nego ti beshe imash 6630?

Odgovori