Sluske za Motorolu mpx 220

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
nikoki
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2006. 10:35

Sluske za Motorolu mpx 220

Post od nikoki »

Zanima me gde mogu da nadjem i kupim stereo sluske za Motorolu mpx 220 posto se fabricki dobiju mono, a trebaju mi stereo???

X
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Uto, 23. Nov 2004. 21:52
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od X »

Moze da se naprave, a da se kupe kod nas, ne verujem da ima :uhuh:

Ako hoces da pravis imas na ovome sajtu link sa uputstvom....
Qtek S100 WM6.1
Motorola MPx200 WM2002 fabricki

nikoki
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2006. 10:35

Post od nikoki »

Ja koliko sam citao na ovom sajtu one su mono, sto mi je potvrdilo i nekoliko prodavaca, ali cu u svakom slucaju da pogledam u Palmoticevoj!!!

nikoki
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2006. 10:35

Post od nikoki »

Hwala u svakom slucaju, u palmoticevoj sam nasao konverter sa obicnog u 2.5 mm dzek za sluske sto opet moze da posluzi koristesi obicne sluske! Motorola ako se ne varam koristi dzek za sluske od 2.5 mm???
hahahah Kuzman je provalio moj passwoed:D Hahaha ma nemoj klinac

nikoki
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2006. 10:35

Post od nikoki »

Konverter je dugacak jedno 5 cm, od parceta plastke je, i kosta izmedju 300 i 400 din, nisam bas tacno upamtio. Nadam se da ti je to dovoljno.
hahahah Kuzman je provalio moj passwoed:D Hahaha ma nemoj klinac

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Hmmm... proveri jesi li dobro postavio konektor. Ja na mpx200 koristim sluske sa 220ice i rade odlicno (i stereo)!

juice011
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Sre, 25. Maj 2005. 13:04

Post od juice011 »

Iste slusalice koje su predvidjene za mpx200 su predvidjene i za mpx220. Cak se u orginalnom paketu i dobijaju. :)

nikoki
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2006. 10:35

Post od nikoki »

U standardno paketu se dobijaju mono sluske - a meni reba stereo, pa sam zato trazio mesto gde bih mogao da ih kupim! 8)
hahahah Kuzman je provalio moj passwoed:D Hahaha ma nemoj klinac

nevidljivi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 03:18
:: LG Optimus L7 II
:: Samsung GT-C3322
Lokacija: Beograd

Post od nevidljivi »

Najbolje je da na sluške staviš 2,5 mm konektor, znam gde ih ima, ko je vešt sa lemljenjem, nije mu problem da to uradi zato što je konvertor zbog svoje dužine od 5 cm jako nepraktičan.
Ghost

top
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 09. Mar 2006. 01:43

Post od top »

Kao prvo: u originalnom paketu se dobijaju stereo slusalice (bar sam ih ja dobio), kao drugo: imas ih na buvljaku za od 1300 do 800 din. (kupio sam ih neki dan da napravim car set u autu i kao trece: za ono u Palmoticevoj sam se i ja zeznuo jer taj adapter je samo za sluske, ali ne i za mikrofon (na dzeku ima tri kontakta, a treba cetiri).

mica
Banned
Postovi: 101
Pridružio se: Uto, 21. Feb 2006. 11:01
Lokacija: Kac NS

Post od mica »

U paketu se dobijaju mono sluske !!!!! Kupis bilo koje sluske za motorolu samo vidi da li je ulaz isti!!!! Imas na buvljaku i u prodavnicama.
......Smej se smej,uvek se smej........

top
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 09. Mar 2006. 01:43

Post od top »

mica napisao:U paketu se dobijaju mono sluske !!!!! Kupis bilo koje sluske za motorolu samo vidi da li je ulaz isti!!!! Imas na buvljaku i u prodavnicama.
Aman ljudi vas je neko dobro :P . U paketu sam dobio stereo slusalice, cd sa ActivSync-om i licenciranim outlook-om, usb kabl i upustvo od 200 strana(istina na nemackom :smutny: ). Pa ne bi valjda jedna Motorola prodavala telefon sa mp3 player-om i davala uz njega mono slusalice!

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Kupio sam drugarici MPx220 prekjuce,i dobila je STEREO slusalice,cak se i dooobro cuju,bolje nego sto sam ocekivao!! (ali nije dobila mem karticu...)

top, car set ? To ja hocu. Imam N6630 i adapter ad-a5, sve sto mi treba je izlaz iz player-a u kolima? Jel to bezbedno? Jesi uradio?
Javi mi se na mail ako nije prob.

:)
...shit happens... keep d smile!

Johnnz
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 01:21

Post od Johnnz »

jel zna neko gde ima da se kupi 2,5mm konektor sa 4 kontakta??? i koja je cena?
fala. bez toga ne mogu se napraviti stereo sluske
jedino da se ovaj sa 3 kontakta malo izvuce sto bas i nije prakticno! :smutny:

nikoki
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2006. 10:35

Post od nikoki »

Sad malo skrecem sa teme, ali me zanima - zna li neko gde u Beogradu mogu da se kupe memorijske kartice miniSD za mpx220 od 1gb, po nekoj povoljnijoj ceni. Ja sam gledao na netu, i u Beogradu su sve cene oko 5000 do 6000, a nasao sam neke i za 4000, sto bi mi odgovaralo, ali nema da se kupi u Beogradu, nego u Novom Sadu, Pirotu i Subotici! :cry: :cry:
hahahah Kuzman je provalio moj passwoed:D Hahaha ma nemoj klinac

top
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 09. Mar 2006. 01:43

Post od top »

Ukucaj na googlu tog prodavca i idi na njegov sajt i pogledaj pod: prodajna mreza. Videces sa kim jos rade u Beogradu posto su oni iz N. Sada. Imas nekoliko radnji u Bgd-u pa vidi mozda je neka ima na stanju. Ne mogu da ti ih izdiktiram izbrisace mi post. :wink:

marko07
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pet, 21. Okt 2005. 13:55

Post od marko07 »

Imas u platou na Studentskom trgu cena je oko 6000 !


Pozdrav

Odgovori