Nova Verzija Windows Mobile 2005 za MPx200

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
juice011
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Sre, 25. Maj 2005. 13:04

Nova Verzija Windows Mobile 2005 za MPx200

Post od juice011 »

Ukoliko neko nadje negde na netu link ka novijoj ili boljoj verziji ovog OS-a za Motorolu MPx200 neka baci link ovde! Sve je dobrodoslo jer se verzija koju ja a i mnogi drugi imaju svima smucila!!!

samurai_jack
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 04. Jul 2005. 00:05
Kontakt:

Post od samurai_jack »

A zasto ti se smuchila?
Interesuje me da li vredi vracati se na WM05, posto sam bio jedno kratko vreme, pa sam se vratio na WM2003, ali bih ponovo instalirao WM05. Da li naisao na neki konkretan bag, ili ti se ovako smucio???

X
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Uto, 23. Nov 2004. 21:52
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od X »

Ja koristim w2005 od izlaska na mom mpx-u i zadovoljan sam :) Ima mane ali ima i puno dobrih stvari na njemu... 8)
Qtek S100 WM6.1
Motorola MPx200 WM2002 fabricki

juice011
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Sre, 25. Maj 2005. 13:04

Post od juice011 »

Pa da ali do sada je 100% izasla neka mnogo bolja verzija koja nema one bagove tipa da ti se telefon zakuca na par sekundi i slicno. A i spoljasnji ekran ima neke tripove tipa brojevi su ponekad spojeni ili nesto u tom fazonu. Nema u settings opcije Phone Settings. Onda cinjenica da moram da drzim karticu stalno u telefonu i ne smem da je vadim na zivo. Jedno poboljsanje koje stvarno vredi je novi start meni koji nije Windows-like. Dobro ajde i Media player 10 moze da prodje kao dosta poboljsan ali ko jos njega koristi kad ima TCPMP. Ajde nek neko baci ovde ako nadje nesto novo.

ninjaz
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 16. Okt 2004. 23:49
Lokacija: Valjevo
Kontakt:

Post od ninjaz »

Meni se u pocetku telefon zakucavao na par sekundi, dok nisam formatirao karticu u citacu. Posle toga je sve radilo savrseno. Fon mi je klokovan na 133Mhz i mogu reci da mi radi mnogo brze nego stari 2003 (MPXLand). Programi se brze startuju i bolje rade. Npr. Vito Audio Notes koji mi je jedva radio na WM2003 (mnogo zahtevan program, snima glas u mp3 formatu), sad radi bez problema. Izgleda da je jedino moje iskustvo sa WM05 pozitivno. Ja se ne vracam na neku stariju verziju.

kirezz
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 14:43

Post od kirezz »

Istina je, WM5 radi brze zbog unapredjenog koriscenja resursa (procesora i memorije). Zakucavanje fona pri normalnom koriscenju jos uvek nisam primetio, jedino kad instaliram neki veci program telefon se posle vadi dossta vremena. Uglavnom, svi bagovi nestaju kad otkljucas fon i tweakujes registry. Jedini bagovi su sto kontakte na telefonu ne prikazuje na ex.displeju i ako je fon. otvoren, zabaguje se ekran pri pozivu, ali radi kako treba.
mpx200 (WM05 (5.12)) ;mpx220 (WM2003SE(4.21))

samurai_jack
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 04. Jul 2005. 00:05
Kontakt:

Post od samurai_jack »

Da li se ikome desava da mu ikonice pobrljave, pa kad se pozicionirate na neku, da se promeni u ikonicu nekog drugog programa??? Nije krucijalan problem, ali zna da iritira.

Odgovori