mpx200-Baterija

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
i tata bi sine...
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pon, 27. Feb 2006. 18:27

mpx200-Baterija

Post od i tata bi sine... »

Baterija,nova, ne moze da izgura ni 10 sati, a ako je malo vise koristim ni toliko.Zasto,jeli upitanju divca batery ili je to normalna pojava.
Hocu da kupim novu ali,pazi sad,nigde da je nadjem!
Interesuje me gde je ima i da li moze da se koristi neka od drugog modela,sumnjam na v3
pomagajte drugovi!

juice011
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Sre, 25. Maj 2005. 13:04

Post od juice011 »

iskljuci infra crveni port *

kirezz
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 14:43

Post od kirezz »

Da, iskljuci u setingsu "recieve incoming beams" i dobices i do 5 sati! A "nova" baterija je isto sto i stara, samo sto je nova :roll: ali u sustini isto ce ti trajati. Treba ti Litium Polimerska baterija, koju ces tesko naci kod nas...A baj-d-vej probao sam da stavim bateriju od MPX220 u MPX200 (teskm budzenjem) i nisam dobio ko zna sta jer je baterija skoro iste jacine. Radi se o tome da procesor trosi vise struje...
mpx200 (WM05 (5.12)) ;mpx220 (WM2003SE(4.21))

i tata bi sine...
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pon, 27. Feb 2006. 18:27

Post od i tata bi sine... »

hvala drugovi,jos jedna misterija je resena!
mada,nista mi se to ne svidja...toliko sam zeleo mpx a sada....i signal mi se cesto gubi...ne znam.

kirezz
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 14:43

Post od kirezz »

Pa sa ovim telefonima moras biti strpljiv i snalazljiv, ja sam npr. zadovoljan i sve mi radi :D . Cackaj po netu pa ces naci dosta saveta i softvera za poboljsanje fona. A ako ti se i izgubi signal idi na flight mode, ukjuci ga pa ponovo iskljuci i imaces signal 100%. Predji na supermoto rom, ja barem sa ovim nemam problema, imas link na ovom forumu.
mpx200 (WM05 (5.12)) ;mpx220 (WM2003SE(4.21))

i tata bi sine...
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pon, 27. Feb 2006. 18:27

Post od i tata bi sine... »

za flight mode sam provalio,ali me to sve zamara,stalno sam u nekoj frci sa fonom.Evo novi problem,ubacim novu fotku koju sam skinuo direktno sa gprsa, i postavim je na background i kada hocu da vratim neku drugu fotku izgubi mi se screen layout,ono da mi pokaze sms,email, sta imam tog dana zakazano .
jednom sam uspeo to da vratim,ali ni sam ne znam kako,budzio nesto ali sada ne umem.

Dzoni45
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 107
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 22:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Dzoni45 »

@i tata bi sine...: Vrati sve na default i onda ce biti ok. Start\Settings\Home Screen - Home screen layout, Color scheme, Background image = sve na default :)
MPx200 WM2005

i tata bi sine...
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pon, 27. Feb 2006. 18:27

Post od i tata bi sine... »

probacu,imam jos jednu zamerku,samo da se zna,od pojave mob.imam motorolu,nedostaje mi ona mala diodica koja pokazuje signal,zeleno,crveno i narandzasto,to mi je tako cool cak i jedan od razloga za vernost motoroli,a toga ovde nema...a trbalo bi zbog signala,cas ga ima cas ga nema.

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Necete dobiti puno ako uzmete Li-Poly bateriju, ja imam jednu od 1200 mAh i ne drzi puno duze od standardne

radoszver
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 05. Apr 2006. 02:15

Post od radoszver »

kako se iskljucuje infracrveni port?!!?nisam bash razumeo :)neko je pomenuo recieve incoming beams u settingsu a ja ne znam gde je to

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Koliko ja znam,na svim fonovima se IR sam iskljuchi posle nekog vremena... :?

Odgovori