E1000 Avi

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

E1000 Avi

Post od SnoopDoggyDogg »

negde sam video da ovaj tel moze da cita avi format?ali kako?cak i na nemackom satelitu postoji reklama kako neki lik podje da gleda film u bioskopu i onda se seti da u dzepu ima E1000,izadje iz bioskopa i kupi kokice i sedne na stepenice i gleda film na moto E1000.dobra fora,ali kako da mi cita moto avi format?ja premacim neki clip u aviju rezolucije 176x144 ali nece da ga pusti,sta je u pitanju?i ako neko moze da mi odgovori na prethodnu temu za igrice,ovo stvarno nema smisla,nemoguce da niko od toliko mob strucnjaka ne zna skoro nista o ovom fonu,stvarno mi nije jasno :o :shock: :ohmy: :blinky: :? :? :?
ne moze da skodi!

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Stavi clip u mp4 formatu i radi ce. To je jedini nacin da gledash "film" na tom telefonu jer 3gp ima jako losh framerate tako da ispada iz konkurencije. Guglaj "mp4 converter" i naci cesh neki program.

POz 8)
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

Post od SnoopDoggyDogg »

jesi siguran da ce mp4 da radi?meni se sve cini da nece,jer drug ima samsung E530 koji snima u mp4 formatu,ali meni to tel nece da pusti kad mi on preko bluetootha prebaci sa njegovog fona to sto je snimao?a? :blinky: :blinky:
ne moze da skodi!

Odgovori