Mpx220 jezik

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
borkes
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Čet, 31. Mar 2005. 11:09
Lokacija: srbija

Mpx220 jezik

Post od borkes »

ljudi kupio sam ovaj fon ali nemogu nikako da ga prebacim na engleskom neke funkcije su mi na engleskom a neke vecinom na nemackom kako to da uradim, i jos nesto, vidim mnogo se pise o flesovanju telefona kako to moze da se uradi dali ja to mogu sam kuci ili kako vec. Molim za razumevanje a i pomoc jer znam da je ovo mozda bilo na forumu pa zamoljavam nekom da mi objasni ili evo mog broja pa nek mi posalje poruku a ja cuga nazvati 062 360 622 :unsure: :unsure: :unsure:

Dzoni45
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 107
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 22:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Dzoni45 »

@Borkes: Jezik stavljas na engleski tako sto ides Start\Settings\Regional Settings i u prvom polju stavis na engleski. A sto se tice flesa, neophodni su ti AS 4.1 (zbog wm5) i Motorola Mobile Upgrade Wizard, googlaj pa ih download-uj, i naravno rom-ovi dal 2002,2003 ili wm5 sam izaberi imas sve linkove na ovom forumu kao i uputstva, pa kada to uradis javi se za dalje:)
MPx200 WM2005

Mara
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pet, 30. Dec 2005. 21:00

Post od Mara »

budi svestan da u vecini slucajeva tako gubis garanciju, a baterija mora OBAVEZNO da bude SKROZ PUNA pre flesovanja

borkes
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Čet, 31. Mar 2005. 11:09
Lokacija: srbija

Post od borkes »

Dzoni45 hvala za jezik,zanima me kako na Mpx220 moze da se namesti ili dali uopste moze da se namesti,kada mi zazvoni telefon i kad otvorim preklop on mi aktivira vezu posle 3-4 sekunde posle otvaranja telefona sto nije uobicajeno sa ostalim aparatima na preklop ,pa me zanima dali moze da se namesti da cim otvorim telefon tad da mi se aktivira veza .pozdrav :blinky: :blinky:

Dzoni45
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 107
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 22:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Dzoni45 »

@Borkes: To ti je opcija "flip answer" u phone settings-u, Start\Settings\Phone Settings, samo ukljucis opciju "flip answer". Meni se desavalo da sam imao instaliran jako zahtevan program call2picture, koji pokazuje odgovarajucu sliku kad mi zvoni telefon i u tom slucaju mi je"flip answer" kasnio par sekundi, nije odmah uspostavljao vezu. :)
MPx200 WM2005

borkes
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Čet, 31. Mar 2005. 11:09
Lokacija: srbija

Post od borkes »

Dzoni45 ma flip answer mi je ukljucen ali to se opet desava da tek posle 3-4 sekunde nakon otvaranja telefona aktivira veza

DjoloNS
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Pon, 23. Jan 2006. 18:44

Post od DjoloNS »

I meni se desava da mi tek posle par sekundi uspostavi veza . hOce li mi ako stavim wm05 resiti taj problem ili je to nezavisno od sistema ?

Johnnz
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 01:21

Post od Johnnz »

@djoloNS: kad stavis wm2005 tek ce da ti kasni. bar je meni tako bilo. a na wm2003 se maltene momentalno uspostavlja veza po otvaranju

kirezz
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 14:43

Post od kirezz »

Mozes sve to zaobici ako instaliras tweaks 2k2.Net, imas linkove na ovom forumu ka forumima gde mozes da skines ovaj tweak. Kad ga instaliras nadji opciju gde mozes da disejblujes 3 sec. ansver ili vec nesto slicno. Kod mene pali tweak, probaj... :)
mpx200 (WM05 (5.12)) ;mpx220 (WM2003SE(4.21))

Odgovori