E1000

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

E1000

Post od SnoopDoggyDogg »

mreza tre ili vadafone?hocu da kupim ovaj tel,jedan lik mi nudi ovaj mob sa vadafone mreze,cuo sam da taj softver dosta brlja,ali on kaze da je ociscen,ne znam koliko mu mogu vjerovati,jer ga ne znam,on tako kaze,najgore od svega je sto je on u bg a ja sam u baru,pa prilikom kupovine necu imati kontakta sa njim,kupice mi ga drugarice za mene,on kaze da mu tel sljaka bez greske,sta mi savjetujete?cena mu je 160 e,polovan?uzeo bih ga jer mi se mob svidja,ali ne znam zbog ove mreze vadafone,cuo sam da je tre bolja,savjeti?misljenja?
ne moze da skodi!

Dzoni45
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 107
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 22:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Dzoni45 »

@SnoopDoggyDogg: ja mogu samo da ti kazem da nemam lepa iskustva sa telefonima (skinutih) sa vodafone mreze :wacko: . Ako nije dobro flesovan, ima da te zeza, pa ce te to kostati jos 10, 15 e (pa onda pogledaj koliko kosta nov?).
MPx200 WM2005

SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

Post od SnoopDoggyDogg »

a sta ako je dobro odradjen?mozda je dobro to odradio cim kaze da tel sljaka dobro,i da mu se ne poznaje da je sa vadafon mreze osim po oznaci na mobu,znaci nema ikona i toga?ima li jos neko misljenje da se ne zalijecem odma?dajte mora da jos neko nesto zna
ne moze da skodi!

zexoni78
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 20:52

Post od zexoni78 »

koliko ja znam pored posebnog softvera za vodafon se dodaje i poseban hardverski deo koji malo ko kod nas zna da radi.To sam procitao negde na netu.Gledaj da izbegnes tel sa vodafon mreze uglavnom.Burazer je uzeo V550 skinut sa te mreze i imao je problema,radjena su 2-3 flesovanja i tek posle toga je radio kako treba

SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

Post od SnoopDoggyDogg »

da ne bih otvarao sada novu temu,moze li neko da mi kaze neki sajt za download igara i skinova za motorolu E1000?ne mogu nigde da nadjem,svi traze kintu?zna li neko neki sajt na koji bas ima tako odeljak za E1000?
ne moze da skodi!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Pogledaj na zedge ili na mobile9 oni imaju igre,teme,screensavere i kojekakve zezalice za sve telefone!

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Jedno pitanje: sto da uzimas polovan za 160e, kad je 195e nov?! :roll:
A i sto te briga s koje je mreze, gledaj da je full pack i flesuj ga za 10-15e na orig. Motorolin softver. :)

SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

Post od SnoopDoggyDogg »

moze li neko da objasni ubacivanje tema i igara u ovaj fon preko blututa?ako moze na srpskom? i ako smem da zatrazim da mi neko posalje skinove i igre bas za ovaj fon E1000 na mail stoiljkovgosa@cg.yu,bio bih mu vrlo zahvalan,p0zdrav
ne moze da skodi!

Odgovori