MPx200 i WM5 - flip answer, slusalice, cell info...

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
keymaster
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Ned, 28. Avg 2005. 22:08

MPx200 i WM5 - flip answer, slusalice, cell info...

Post od keymaster »

Instalirao sam WM5 i to sa SD karticom od 16M. Bitno - Radi!!! Nasao sam stereo slusalice u Balkanskoj u trznom centru. Za MPx200 se uklapaju i od e398 i V3. Postoji problem sa flip answer-om. Ne moze da se iskljuci. Nasao sam u registry-u kljuc HKey_Current_user/Control Panel/OpenPhoneAction/ Predpostavljam da se ovde ukljucuje i iskljucuje ali sta god da uradim on vraca na staro. Ako neko nesto uspe neka javi. Cell Info - dodaju se kodovi u Settings/Phone/Channels/ samo sto on umesto 010, 011, 012 itd. ne pamti prvu nulu vec samo 10, 11, 12... To nece da radi pa je dovoljno preimenovati foldere 10, 11... u 010, 011... u registry bazi u kljucu HKey_Current_User/ControlPanel/CellBroadcast. Jos nesto, ako neko zna kako da se dobije identifikacija na spoljnom displeju a ne samo broj... Pozdrav svima!!!

Johnnz
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 01:21

Post od Johnnz »

batice wm2005 koji smo mi u prilici da instaliramo na mpx200 ocigledno "skinut" sa nekog fona koji nije na preklapanje pa zbog toga nema ni opciju da se flip answer iskljuci

Dzoni45
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 107
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 22:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Dzoni45 »

@keymaster: pogledaj ovu temu i pazljivo je procitaj Podesavanje WM5 za mpx200 :)
MPx200 WM2005

juice011
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Sre, 25. Maj 2005. 13:04

Post od juice011 »

Ima opciju za preklapanje samo sto ti nije odstupna. Moras da palo prckas po registry-ju. Sto se tice slusalica, mozda konektor moze da udje u rupu ali slusalice ti sigurno nece raditi (veruj mi probao sam sve to). Jedine slusalice koje mogu da rade na MPx200 su one 2,5mm bananicom sa 4 konektora na njoj. I to su JEDINE koje mogu. Sve ostalo NE RADI. A gde ces da ih nadjes ... . Ja sam moje nabavio preko nekog lika koji drzi tezgu na NBG Buvljaku. :)

Odgovori