Problem sas apdejtom aplikacija na AppStore-u

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Problem sas apdejtom aplikacija na AppStore-u

Post od Azimuth »

Da li jos neko ima problem da odradi apdejt nekih aplikacija?
Sporadicno se desava, poslednji slucaj je Shazam (kod mene) gde mi izbacuje da imam apdejt za njega, ali kad pustim da ga uradi dobijem obavestenje da nije moguce skinuti aplikaciju. Onda sam pokusao ono sto je palilo ranije, da obrisem i ponovo instaliram aplikaciju, i radi, instaliram je ali gle cuda, opet instalira verziju koju sam imao u telefonu i opet mi izbaci da za nju imam apdejt na poslednju verziju ali isto tako opet nece da odradi apdejt i tako sve u krug.

Ima li mu spasa ili neka apternativa za Shazam?

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Problem sas apdejtom aplikacija na AppStore-u

Post od iLuka »

Meni gotovo svakodnevno izbacuje update-e i uvek lepo odradi... Za sta je taj shazam? Nemam to...

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Problem sas apdejtom aplikacija na AppStore-u

Post od Coni »

Identifikacija pesama.... Soundhound?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Problem sas apdejtom aplikacija na AppStore-u

Post od Azimuth »

iLuka, izbacuje i meni apdejte svakodnevno i svi prolaze, samo ovaj od juce nece pa nece.

Coni, blagodarim, evo upravo skinuo pa cu da ga oprobam kako radi :wink:

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Problem sas apdejtom aplikacija na AppStore-u

Post od znemanja »

Azimuth, Probah da je updat-ujem i isto se dešava, neće. Možda je neki problem sa serverom. No, iako dobijam redovno update, ne preferiram automatski update aplikacija, ako nešto radi Ok to ne diram. Nekada novija iteracija neke app može da bude lošija od predhodne.Prvo se upoznam sa izmenam u app, pa onda odlučujem da li ću je update-ovati ili ne.

iLuka, App služi za indentifikaciju pesama. Snimiš par sekundi neke melodija i app ti izbaci izvođača, album i još dosta informacija.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Problem sas apdejtom aplikacija na AppStore-u

Post od Azimuth »

Nasao sam resenje.
Znaci preko iTunes skines na komp i onda odradis instalaciju. Meni je nekih 5-6 puta prijavljivao neku gresku sa AppStore, ali je na kraju skinuo i bez problema instalirao aplikaciju.

Eto, ovo vazi i za sve ostale, ako se nekad desi da nece da skine neku :wink:

Odgovori