iOS 11

Pravila foruma
iOS deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za Apple telefone, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Apple
Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: iOS 11

Post od Baraba »

Nikako slike da postaviš? Kakva je kamera? Vidim da se spominje stabilizacija u nadogradnji.

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Re: iOS 11

Post od Cooomi »

Postoji li neki nacin da se postavi data limit na iOS-u (po mogucnosti bez dodatnih aplikacija)? Android to ima odavno i bas mi se svidja kako funkcionise, ali ovde nikako da ga nadjem...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iOS 11

Post od Azimuth »

Iskren da budem, nisam tu opciju nikada koristio, ali mislim da je nema na ios-u. Moguce da neka aplikacija to radi, ali sama opcija nije integrisana u sistem.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: iOS 11

Post od znemanja »

Koliko mi se čini nema te opcije na iOS-u. Dok sam koristio iOS imao sam instaliranu neku app, mislim da se zove data limit, ali nisam siguran koja je posluzila svrsi

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iOS 11

Post od Azimuth »

Izasao 11.2.1.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iOS 11

Post od iLuka »

Zasto?
Hahahahhahahahahahahahahaaa


Sent from my iPhone using Tapatalk

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iOS 11

Post od Azimuth »

Pre par minuta je pusten 11.2.2.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

iOS 11

Post od iLuka »

azimuth, pusten ti je novi update... 8) (ionako smo ostali samo nas dvojca ovde [emoji3] )

Slika

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: iOS 11

Post od novak »

Jel na ovom update info o stanju baterije?


Sent from my iPhone using Tapatalk

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iOS 11

Post od iLuka »

Nije. Trebalo bi da je na 11.3


Sent from my iPhone using Tapatalk

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iOS 11

Post od Azimuth »

@iLuka, video sam odmah :D ima dobra fora, Telegram aplikacija, iOS bot i javlja kad je i sta izaslo, sto zvanicno sto nesvanicno ;)

@novak, rekli su u februaru, tako da je to taj famozni 11.3 ili kako ga vec budu numerisali.

cbv
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Pon, 16. Nov 2009. 21:52
Lokacija: subotica

Re: iOS 11

Post od cbv »

Tesko smece je postalo ovo sve, ima li sanse da se isprave ili da se menja?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: iOS 11

Post od Apolo »

cbv, smece? Jesam li sta propustio? :/

.............
Festina lente.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iOS 11

Post od Azimuth »

Nisi. Neki imaju bagove, neki nemaju, nikako da sve srede a evo su stigli skoro do 11.3. Bogme, ovoliko apdejtova za par meseci ne znam da li ke nekada bilo.

cbv
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Pon, 16. Nov 2009. 21:52
Lokacija: subotica

Re: iOS 11

Post od cbv »

Veliko, imam 7, uvek novi apdejt, i toliko koci, da me ometa u obavljanju svakodnevnog posla. Ja ga zato i imam posto ga puno koristim, ali recimo na 5 i 6 ovoga nije bilo. Postace nivo androida, bolje bi bilo da se uozbilje i srede to sto pre. Na 8 necu da prelazim, smatram da nema neke razlike a X mi je nepraktican skroz. Jobs umro, a oni gube kompas.


Sent from my iPhone using Tapatalk

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: iOS 11

Post od novak »

Pogubili su se malo s ovom 11kom. Ono sto je cudno je da recimo na 6s radi super, nekom na 7 baguje. Meni na SE izuzetno spor, kolegi skoro pa zablokir’o 5s. Jedino sto sam gledao da na 8 ide glatko. Sacekaj ovaj update u vezi baterije.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: iOS 11

Post od Joxy »

iLuka napisao:azimuth, pusten ti je novi update... 8) (ionako smo ostali samo nas dvojca ovde [emoji3] )

Slika
Izgleda Luka da si samo ti na kraju ostao, izdao te Azimuth. Prelazi i ti dok je jos vreme. :D

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: iOS 11

Post od гари »

Da, inače nisam primetio da je to neko pominjao ranije, pa reko da prokomentarišem. Jedna od stvari koje su mi se isto dopale na iPhonu je i Raise to Wake. Zanimljiva stvar, slično kao i na Lumijama što se pali Glance kad je izvadiš iz džepa. Ipak, ovde je pristupačno znatno više informacija prilikom buđenja. Koliko vidim, na Android to sad tek treba da stigne sa Androidom O, a eto, na iOS-u odavno odomaćena funkcija koliko vidim. I čini mi se da su izveli na neki način da se telefon što manje budi u trenucima kad ga pomerim bez namere da ga koristim.

Sent from mTalk

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iOS 11

Post od Azimuth »

Mislim da nisi dobro razumeo poentu. Tu opciju su napravili kako bi korisnik mogao da vidi notifikacije bez otključavanja telefona. Na iOS-u od opcija na zaključanom ekranu možeš videti samo notifikacije (ovo je ubedljivo najgluplji način na koji su ih rešili), sat, muzika koju trenutno slušaš i to je to.
Ja sam nepuna 3 meseca izdržao na iOS11. Mislim da je ovo ubedljivo najgori iOS od kako postoje ajfoni. Za 2-3 meseca su imali gomilu apdejtova, nekim nešto poprave ali istovremeno zeznu neke druge stvari. Ovo što je sada i kako je trenutno je sve samo ne ono iskustvo koje pamtim. Rekao bih da je najveći problem lepeza uređaja i da prosto ne mogu da ga naprave da radi dobro na svima njima.
Da ne bude da ga samo kudim, ima tu i dobrih rešenja, ali generalno iskustvo je loše. Ono što je pozitivno je da će ga ispeglati, ali je neizvesno kada.
Koliko sam ispratio, sad negde tokom februara će i famozni 11.3 pa će dozvoliti korisnicima da vide neke stvari koje ranije nisu a vezano za bateriju.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: iOS 11

Post od гари »

Da, dobro sam to shvatio, nisam ni mislio da ne to nešto više. Samo osnovna obaveštenja. Možda nisam dobro objasnio.

Ne znam, verovatno je problem to što nisam video prethodne iOS-ove, pa ovaj noviji ne mogu da poredim sa starijima. Ali možda je i to da devojka sa iOS 11 prosto ima sreće. :) Ni jedan bag do sad nije primetila, osim onoga za vidžet prognoze ranije što smo komentarisali.

A to sa iOS 11.3 što treba da stigne je svakako dobrodošlo.

Sent from mTalk

Odgovori