Zvucne knjige i podkasti na srpskom

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
snebivljiva azdaja
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 212
Pridružio se: Sre, 13. Dec 2006. 09:48
:: iPhone 14 Pro
Lokacija: DK

Zvucne knjige i podkasti na srpskom

Post od snebivljiva azdaja »

Poprilican broj GB na mom telefonu zauzimaju zvucne knjige i podkasti. Podkasta pratim preko 200, iskljucivo true crime i katastrofe (prirodne i one izazvane ljudskim faktorom) na engleskom, danskom i norveskom. Za to koristim Podcast App (iPhone).

Zvucnih knjiga obicno imam oko 30, i kupujem ih ili pozajmljujem preko Audiobooks Store u Books aplikaciji, eReolen (aplikacija za pozajmljivanje digitalnih i zvucnih knjiga iz danskih biblioteka), eReolen Global tj. njihovu aplikaciju "Libby" (isto sto i eReolen, samo na stranim jezicima - ne i na srpskom - na medjunarodnom planu), kao i pojedine danske online knjizare koje nude prodaju i download zvucnih knjiga. Knjige su na engleskom ili danskom.

Ono sto me zanima je: gde naci (tj. kupiti online) zvucne knjige i podkaste (true crime i katastrofe) na srpskom? Ono malo zvucnih knjiga na srpskom sto sam uspela da nadjem na internetu su u stvari knjige za decu, a to nije to sto me interesuje. True crime podkaste na sprskom nisam uspela da nadjem.