Covid-19

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
cekicm83

Re: Covid-19

Post od cekicm83 »

znemanja, ne brini necu psovati ali necu ni posecivati ovu temu.Ali jedno pitanje tebi, da li je u redu ono sto je napisano za doktore i da li je uredu pisati tako nesto kada se oni bore za zivote drugih i dok ljudi obolevaju i umiru?Svadja je krenula od mog posta koji je bio dobronameran, zasnovan na informacijama van medija, i u kome sam naveo cuvajte se ljudi, ostanite kod kuce?Ja znam da svako ima misljenje ali teorije zavere u ovoj situaciji???Zar onaj ko je pisao tako nesto o doktorima ne zasluzuje ban a ja ga zasluzujem? Zelim ti puno zdravlja kao i svima ostalim na ovom forumu ja ovu temu posecivati necu.

#ОстаниКодКуће

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Covid-19

Post od Evindzer »

~Arkan~ napisao:Hvala najlepše.
Nema na čemu. [emoji1303]
Evo šta sam danas čuo u Maksiju u Delti i u radnji za hemijsko čišćenje u Belvilu: zabrane izlaska će najverovatnije biti, i to od petka u 5 popodne do utorka u 5 ujutru. Dakle, tri dana. U tom periodu sve radnje će biti zatvorene. Budući da su mi to potvrdile četiri različite radnice u dve različite radnje, sklon sam da poverujem da je informacija tačna. Raspitaću se još i sutra, u pošti i nekim drugim radnjama u svojoj blizini, pa ću ovde napisati nove ili potvrditi današnje informacije.

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: Covid-19

Post od AnGeL oF LoVe »

Iznenadjenje, ponovo radi bioskop!(Iskreno,, nisam očekivao.) Tj. Ponovo ozbiljna tema u kojoj čitamo sve i svašta. Ja Vam neću postaviti gluposti sa Yu tuba i neproverene informacije, razne teorije i nagadjanja na koje ne možemo uticati pa i da imaju minimum šanse da su istinite.
Mnogo je bolje pročitati kakve smo ljudske gromade izgubili, na pr.
https://sr.m.wikipedia.org/sr-ec/%D0%9C ... %80%D0%B3)
Nažalost, pojedini Srbi se sprdaju sa lekarima i državnim organima koji su u borbi sprečavanja virusa.Nije to ništa neobično i novo, obzirom na kultorološki obrazac ponašanja srpskog naroda kojima je sprdnja, licimerje vrlina.
Da podsetim na reči Aribalda Rajsa:SRBI, ČUVAJTE SE SEBE!
Nikog ne vredjam jer sam tako vaspitan. Ali neću ni čitati svašta jer sam odredjene osobe blokirao.

ОстаниКодКуће
OstaniKodKuće
LG G2 Black,16GB

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Covid-19

Post od ~Arkan~ »

Evindzer napisao: Nema na čemu. [emoji1303]
Evo šta sam danas čuo u Maksiju u Delti i u radnji za hemijsko čišćenje u Belvilu: zabrane izlaska će najverovatnije biti, i to od petka u 5 popodne do utorka u 5 ujutru. Dakle, tri dana. U tom periodu sve radnje će biti zatvorene. Budući da su mi to potvrdile četiri različite radnice u dve različite radnje, sklon sam da poverujem da je informacija tačna. Raspitaću se još i sutra, u pošti i nekim drugim radnjama u svojoj blizini, pa ću ovde napisati nove ili potvrditi današnje informacije.
Samo da vidim da li smo se dobro razumeli, pričamo o SLEDEĆEM vikendu, a ne ovom sad?
Pitam jer mi nije jasno zbog čega bi i naredne nedelje policijski čas bio do utorka a ne do ponedeljka (normalan radni dan).

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

bestboy napisao:https://scontent.fbeg2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5EBD6764

Има ли отказа сиротињо? :lol:
Taman posla da neko ko je usao u knjigu "znamenitih Jevreja" ne bude u potpuno istoj ulozi kao i pre 10 godina. Ne biva...

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Covid-19

Post od Evindzer »

~Arkan~ napisao: Samo da vidim da li smo se dobro razumeli, pričamo o SLEDEĆEM vikendu, a ne ovom sad?
O ovom sad, koji kreće za dan i po. [emoji6]
Za sledeći se i nisam raspitivao jer, kakva je situacija sa objavljivanjem informacija od strane zvaničnih organa zaduženih za informisanje javnosti, ne može se saznati ništa verodostojno jer rade po principu danas za danas. [emoji3525]
Dakle, ako je verovati onome što mi rekoše, zabrana izlaska kreće od sutra u 17:00 i važi do utorka u 05:00.

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Covid-19

Post od ~Arkan~ »

To je već zvanična informacija, ima dan dva.[emoji4]
Kontam ja da će vikendi biti ovakvi tamo do 11. Maja.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Covid-19

Post od Apolo »

...
[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202004 ... 76feff.jpg[/img]


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
Festina lente.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

Hm, interesantan je taj datum 11. Maj. Ovde kod mene u AU je plan produzenja restrikcije kretanja bas do 11. Maja.

A jos interesantniji su i ovaj oglas za posao, kao i obelezeni datumi. Pa ko ne bi glumio krizu za tu lovu, a?

Slika
Slika

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Covid-19

Post od znemanja »

cekicm83 napisao:znemanja, ne brini necu psovati ali necu ni posecivati ovu temu.Ali jedno pitanje tebi, da li je u redu ono sto je napisano za doktore i da li je uredu pisati tako nesto kada se oni bore za zivote drugih i dok ljudi obolevaju i umiru?Svadja je krenula od mog posta koji je bio dobronameran, zasnovan na informacijama van medija, i u kome sam naveo cuvajte se ljudi, ostanite kod kuce?Ja znam da svako ima misljenje ali teorije zavere u ovoj situaciji???Zar onaj ko je pisao tako nesto o doktorima ne zasluzuje ban a ja ga zasluzujem? Zelim ti puno zdravlja kao i svima ostalim na ovom forumu ja ovu temu posecivati necu.

#ОстаниКодКуће
Slažem se da nije u redu to što je napisao za doktore, ali isto tako nije u redu da ti pišeš onolike psovke i vulgarnosti jer je to direktno protivno pravilima foruma.

Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Covid-19

Post od Evindzer »

~Arkan~ napisao:To je već zvanična informacija, ima dan dva.[emoji4]
Nisam to znao. Onda, izvini zbog nesporazuma. [emoji3526]

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Covid-19

Post od Martin Mystere »

znemanja napisao: Slažem se da nije u redu to što je napisao za doktore, ali isto tako nije u redu da ti pišeš onolike psovke i vulgarnosti jer je to direktno protivno pravilima foruma.
Zato se leči uzrok a ne posledice.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Covid-19

Post od Deksi »

Imal li virusa ili ne i kakvo je njegovo iskustvo se ovde džabe prepiremo, jer u narednim godinama skoro svi a možda i svi se uverimo da covid 19 postoji jer on ispariti neće i zarazićemo se kad tad svi.
AnGeL oF LoVe napisao:SRBI, ČUVAJTE SE SEBE!
Nažalost tačno.

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

Док се ви плашите невидљивог непријатеља.... https://imgur.com/S8qdLJ1 ----- https://imgur.com/a/4ZfjIQP

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Covid-19

Post od Martin Mystere »

Deksi napisao:Imal li virusa ili ne i kakvo je njegovo iskustvo se ovde džabe prepiremo, jer u narednim godinama skoro svi a možda i svi se uverimo da covid 19 postoji jer on ispariti neće i zarazićemo se kad tad svi.
Nažalost tačno.
Ove "mudonje" koje ga negiraju i posmatraju to kao nešto bezopasno neka to objasne mom rođaku (1962. godište), koji nije bolovao ni od jedne bolesti (srčane, plućne, dijabetes, hipertenzija etc) ali je pre tri dana preminuo u klinici u Nišu, gde je ostavljen upravo zbog Covida-19.

Neki to žive (i nažalost ne prežive) a neki se qrče iz bezbednosti svog stana i kače razne gluposti koje nađu na internetu, kao "dokaz" ko zna čega.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Covid-19

Post od Deksi »

Martine, ne znam kako si protumačio moj post ali ja u sve ovo verujem. I kompletno svi imamo neizvesnu budućnost, virus je svima nama životne navike mnogo promenio ka lošijoj strani.
Kada sam napisao gornji post mislio sam da čovečanstvo izlaz iz ovoga ne vidi i da ćemo se svi kad tad suresti sa njim.
Lično bih voleo da mnogo grešim i da će za par meseci doći sve u normalu.


Poslato sa jugoistoka.

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Covid-19

Post od Martin Mystere »

Nisam kritikovao tebe i tvoj post, ne brini.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

Martin, iako znam da ces opsovati, primi izraze saucesca.

A bas svaka cast ovom nevidljivom neprijatelju, uspeo za samo nekoliko meseci zaustaviti smrtnost svih ostalih bolesti. Jos samo GejCovu vakcinu za "krunu" cekamo pa da se svet konacno otarasi bolesti za sva vremena.

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Covid-19

Post od Martin Mystere »

Neću da opsujem, ima ovde mnogo stvari koje me nerviraju i idu na qrac, počevši od "izuma" i "pronalazaka" osvedočenog narkomana i vlasnika TV pa nadalje ali to ne umanjuje ogorčenost zbog pokušaja pojedinca da minimizira požrtvovanje lekara i drugih organa tokom svega ovog kao i negiranje postojanja ove bolesti u znatnoj meri, njene opasnosti po osetljivo stanovništvo i banalizaciju svega vezanog za nju i to sve kao forumskog stručnjaka, bez ikakvog dodira sa realnošću (koju nikom ne želim).

Ljudi umiru, umirali su i umiraće ali kad neko ko nikad nije ozbiljnije bolovao odjednom ode u bolnicu gde mu dijagnostikuju tu bolest i za vrlo kratko vreme simptomi eskaliraju do te mere da je jedini izvesni ishod onaj letalni prosto iritira banalizacija forumskog stručnjaka i navodi na određenu reakciju poput one od čekić83 ⓣ...

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Re: Covid-19

Post od Fox »

~Arkan~ napisao:Pitanje: da li mislite da ćemo imati policijski čas i narednog vikenda (posle Uskrsa)?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Sva je prilika da ce prvi vikend bez policijskog casa biti tek II vikend u Maju mesecu. Voleo bih da gresim ali unazad nedelju dana imam utisak da ce tako i biti.
Cenim da nema sanse da ce pustiti da se 1. Maj slavi kao prethodnih godina, sto samim tim vikend pre toga (25. - 26.) 'diskvalifikuje' da bude bez policijskog casa.
P.S. Problem je negde sto i Dr Nestorovic unapred najavi nesto i 'popali masu' a onda se od toga odustane. On je najavio da ce se mere popustati od kraja meseca, videcemo vec sta ce na kraju odluciti, svoje misljenje sam izneo iznad.
Poslednja izmena od Fox u Pet, 17. Apr 2020. 17:22, izmenjeno 1 put ukupno.
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Zaključana tema