Poker Stars

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Poker Stars

Post od Ivan Cirkovic »

Da li neko igra poker online u pravi novac i kako uplacujete i isplacujete novac? Do sada je moglo direktno sa kartice, ali sada idem skrill, pa prebacujem na netteler. Posto drugacije prijavljuje da je novac za kockanje. Isplate radim obratno, samo sto skrill uzima proviziju 5e.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Poker Stars

Post od sugarcoated_ass »

Bolje se javi nekoj ustanovi za odvikavanje od zavisnosti.

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Poker Stars

Post od Ivan Cirkovic »

Mislim da ti komentar nije na mestu... Otvorio sam temu da cujem misljenja drugih koji igraju poker i ako ih ima na forumu... Kada mi bude trebala ustanova, sam cu je posetiti. Ne trebaju mi tvoji saveti. Hvala.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Poker Stars

Post od sugarcoated_ass »

Svakome ko na ove stvari počne da troši pravi novac moj prijateljski savet je da poseti neku od ustanova dok još nije kasno. Svestam sam da je bolest zvana kocka veoma zastupljena u siromašnim drživama poput Srbije i video sam šta ista može ljudima da uradi tako da moj savet i dalje stoji. Šta god mislio, ali ako si počeo da trošiš novac iz svog džepa na ovo već je priča ozbiljna.

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Poker Stars

Post od Ivan Cirkovic »

Ja trosim mesecno 10 do 20e na ovo i ni dinara vise. Sve sto zaradim, gledam kao da ne postoji i potrosim, jer igram iz zabave, a ne da bi zaradio. U tome i jeste caka, da se desi da nekad ne igram i po tri meseca, pa onda opet uplatim i ajde malo... Ti mozda ides u kladionicu, pusis ili dajes za benzin. Ja nemam nista od toga, pa sam se usmerio na ovaj vid zabave. Drugaciji je osecaj kada igras u prave pare, pa neka je to i 5 dolara. 8)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Poker Stars

Post od sugarcoated_ass »

Dobro, to je tvoj izbor. Lično jedini porok koji imam je onaj koji imam od detinjsrva - slatkiši.
Za auto nemam para, ali opet benzin za auto bih gledao kao potrebu jer bih isti koristio kao i sada kad pozajmim od matorog ili tašte samo kad je nužno, znači jednom u dva meseca. Cigare isto smatram bolešću zavisnosti kao i kocku.

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Poker Stars

Post od Ivan Cirkovic »

Svaka cast onda. Sve pohvale. Ja za razliku od slatkisa volim slane grickalice, ali otom potom... Da ne skrecem sa teme. Izgleda da slabo ko ovde igra poker online... 8)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Poker Stars

Post od sugarcoated_ass »

Hvala. :)
Pa pazi, mislim da gledano na to da je forum otvoren i za maloletna lica, davanje instrukcija za online kockanje baš i nije primerno... *kaže neko ko pravi haos po forumu [emoji38] *

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Poker Stars

Post od Ivan Cirkovic »

Hmmmm... vidis, tu si mozda upravu. Ali, ovo je blaza varijanta i neki savet. Niko nikoga ne tera da se kocka time sto je napisao kako uplacuje novac. Neka admini odluce, ja sam otvorio temu, jer mi je trebalo misljenje drugih. :)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Poker Stars

Post od Azimuth »

Način na koji se uplaćuje ili isplaćuje novac jeste instrukcija za kockanje. To čime ćeš nekome zagolicati maštu i navući ga na kockanje nike baš nešto što je dozvoljeno na forumu.
Pandan tome bi bilo da daješ adresu neke sekte ili način komunikacije sa njima. Ili recimo broj telefona nekog dilera droge.
Dakle, ova tema će biti zaključana jer je u pitanju pravi, živ, novac i potencijalno opasno po druge članove. Ovakve i slične teme nemoj otvarati i potraži pomoć na drugom mestu/forumu namenjenom baš za ovakve stvari i ovu tematiku.

Zaključana tema