Skyworth televizori

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Skyworth televizori

Post od dachakragujevac80 »

Jel imao mozda neko iskustva sa ovom markom televizora? Vidim da ga dosta hvale u toj nekoj "b" klasi televizora (vox,fox,adler,tesla...),a i sam sam se uverio da s obzirom na specifikacije i cenu,ima najbolji odnos istih. Konkretno za 50000 din dobijate 43 incni ekran u ultra hd rezoluciji sa smart funkcijama i wifi-jem.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Re: Skyworth televizori

Post od Nikola Vapa/CA »

To je razicna kupovina.To je montaza televizora od kupljenih komponenata razlicitog kvaliteta pa sve zavisi,kakve si srece.Bolje izdvoji jos malo novca za Samsung ili Lg.

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Skyworth televizori

Post od dachakragujevac80 »

Pa pitanje je da li su i taj Samsung ili Lg - Samsung i Lg? Danas se sve pakuje,a nalepnice su najmanji problem! Moj tast recimo ima Vivax i ja kao "ne mnogo zahtevan" korisnik i ne vidim neku razliku izmedju njega i nekog Samsunga,osim u razlici u ceni od dobrih 200 evrica.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

emhno1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Ned, 28. Maj 2017. 15:50
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Skyworth televizori

Post od emhno1 »

dachakragujevac80 napisao:Jel imao mozda neko iskustva sa ovom markom televizora? Vidim da ga dosta hvale u toj nekoj "b" klasi televizora (vox,fox,adler,tesla...),a i sam sam se uverio da s obzirom na specifikacije i cenu,ima najbolji odnos istih. Konkretno za 50000 din dobijate 43 incni ekran u ultra hd rezoluciji sa smart funkcijama i wifi-jem.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Skyworth nije ista klasa televizora kao Fox, Vox, Tesla, Vivax isl. jer je to zvaničan kineski proizvođač, a ne nalepnica na ko zna čemu ;)

E sad, što se tiče njegove vrednosti, to je već diskutabilno... ja bih pre uzeo nešto ovako: LG 43LF632V za pare koje si spreman da daš ili nešto još bolje/veće dijagonale preko KP-a iz Mađarije sa garancijom za nekih 30% manju cenu nego u našim prodavnicama, a i oni kao EU članovi ipak dobijaju kvalitetniju robu od nas...

Kod tv-a se ne bih baš igrao, jer se ne menja baš na 1-2 godine kao telefon.

Odgovori